Yöresel Tarif Kekli Baklava (Sponsorum: İçimdeki Canavar:)

Yöresel Yemekler
Baklavanin resmini gorunce kesin yapmam lazim dedim ve bugun yaptim..goruntusu gibi tadida enfes oldu.. Bizimle bu tarifi paylastigin icin tsk ederim adra.. Yarismada basarilar..

Baklavanin resmini gorunce kesin yapmam lazim dedim ve bugun yaptim..goruntusu gibi tadida enfes oldu.. Bizimle bu tarifi paylastigin icin tsk ederim adra.. Yarismada basarilar..

Denediğine ve beğendiğine çok mutlu oldum.:119:Ben teşekkür ederim güzel yorumunu esirgemediğin için.:103:

canımm çok güzel gözüküyor ellerine sağlık :KK56::KK56::KK56::KK56:

başarılar dilerim :KK34:

Çok sağol canım.Sana da başarılar.:KK16:

döktürmüşsünüz yine :KK23:

başarılar diyorum sofra çok lezzetli gözüküyor elinize sağlık:KK56:

kayın validemn günü için bu tarifi yapacam... görüntü on numara ... hazır yufka kullanmanız ttaaaaaaammmmm bana göreeeeeeeee :))))

yarışmada başarılar..

çooook seviyorum ben bunu ellerine sağlık çok güzel görünüyor :)

başarılar dilerim :)

kayın validemn günü için bu tarifi yapacam... görüntü on numara ... hazır yufka kullanmanız ttaaaaaaammmmm bana göreeeeeeeee :))))

yarışmada başarılar..

Yap tabi kayınvaliden övünsün benim gelin yaptı diye.:KK1:

Başarı dileklerin için teşekkürler canım.:KK16:

çooook seviyorum ben bunu ellerine sağlık çok güzel görünüyor :)

başarılar dilerim :)

Teşekkür ederim canım.Hem oy için hem başarı dileğin için.:KK16:

Bu tarife daha fazla dayanamadım ve oyumu verdim :KK16: Gerçekten çok güzel çok iştah kabartan bir görüntüsü var ellerinize sağlık :KK16: En yakın zamanda denemek istiyorum o zaman geldiğinde bir kaç sorum olacak:KK1: Yarışmada başarılar dilerim:KK16:

Bu tarife daha fazla dayanamadım ve oyumu verdim :KK16: Gerçekten çok güzel çok iştah kabartan bir görüntüsü var ellerinize sağlık :KK16: En yakın zamanda denemek istiyorum o zaman geldiğinde bir kaç sorum olacak:KK1: Yarışmada başarılar dilerim:KK16:

Oy veren elleriniz dert görmesin.:KK1:Ben de çok beğendim.Hem hafif hem lezzetli bir tarif.Tabiki yapacağınız zaman sorabilirsiniz memnuniyetle cevaplarım.Çok teşekkürler.:KK16:

ellerine sağlık..kesinlikle çok beğendim..oyun sana..deneyeceğim bu tarifii..harikaaa:KK56::KK56::KK56::KK56:

Çok teşekkürler.Çocuklarınız bayılır inşallah.:KK16:İkisi de çok tatlı maşallah.Sizin sitenizi takip ediyorum da:)

Oy veren elleriniz dert görmesin.:KK1:Ben de çok beğendim.Hem hafif hem lezzetli bir tarif.Tabiki yapacağınız zaman sorabilirsiniz memnuniyetle cevaplarım.Çok teşekkürler.:KK16:

Çok teşekkürler.Çocuklarınız bayılır inşallah.:KK16:İkisi de çok tatlı maşallah.Sizin sitenizi takip ediyorum da:)

severler eminim..
Teşekkür ederim..her zaman beklerim.:KK16::KK16::KK16:

X