Yöresel Tarif Kekli Baklava (Sponsorum: İçimdeki Canavar:)

Yöresel Yemekler
Yine döktürmüşsün canım yaa ,,

valla her şey harika görünüyor , çok marifetlisin inan..Ellerine sağlık , yarışmanın 1.si olarak görmek istiyoruz seni.. :13: :KK16:

.

Yok canım ya çok da marifetli sayılmam:)Benden çok daha marifetli hanımlar vardır burada ama kimse yarışmaya katılmıyor.Ben boşlukları dolduruyorum.:KK1:

Çok teşekkür ederim güzel sözlerine.:KK16:

çok güzel görünüyor ellerinize sağlık yarışmada başarılar

adram herzamanki gibi harikasın...ellerine sağlık...çok leziz enfes görünüyor....
masa zaten süper olmuş....
yalnız ben bu kekli baklavayı ilk kez duydum (cahil kalmışım :KK1:)
farkı nedir noral baklavadan?? daha mı leziz, daha mı yumuşak veya diğer normal baklavadan tercih sebebi nedir???

çok güzel görünüyor ellerinize sağlık yarışmada başarılar

Çok teşekkürler.:KK16:

adram herzamanki gibi harikasın...ellerine sağlık...çok leziz enfes görünüyor....
masa zaten süper olmuş....
yalnız ben bu kekli baklavayı ilk kez duydum (cahil kalmışım :KK1:)
farkı nedir noral baklavadan?? daha mı leziz, daha mı yumuşak veya diğer normal baklavadan tercih sebebi nedir???

Farkı fiyatı.:KK1:Şaka şaka.:KK1:Ben de ilk kez burada duymuştum.Efser yapıp eklemişti galiba.Sonra bir türlü fırsat olmamıştı denemeye.Sonra tekrar gördüm televizyonda yapmak istedim.Bir farkı olduğu için yapmadım.Çok elektrik aldım tariften ondan yaptım.:KK53:Evet normal baklavadan daha yumuşak.Çünkü içinde kek var.Revaniyle baklava karışımı gibi düşün.Ben beğendim hem de çok pratik.:KK34:

Ayrıca çok çok teşekkür ederim canım.:KK19:

Son düzenleme:
Yok canım ya çok da marifetli sayılmam:)Benden çok daha marifetli hanımlar vardır burada ama kimse yarışmaya katılmıyor.Ben boşlukları dolduruyorum.:KK1:

Çok teşekkür ederim güzel sözlerine.:KK16:

Evet kk mızın tüm hanımları çok marifetlii :KK16: sen de hünerlisin deme öyle :))
Bi şey değil..:KK16:

Son düzenleme:
O kadar güzel görünüyor ki, aklımı çıldıracağım :KK30::KK30::KK30:

Diyetteyim bennnn :KK14::KK14::KK14::KK14:

Hafta sonu kesin deneyeceğim..

O kadar güzel görünüyor ki, aklımı çıldıracağım :KK30::KK30::KK30:

Diyetteyim bennnn :KK14::KK14::KK14::KK14:

Hafta sonu kesin deneyeceğim..

Bakma bakma uzaklaş buradan.:KK1:Umarım dener ve beğenirsin.:KK16:

ellerine sağlık canım :KK16::KK16: baklavanın tadını merak ettim :KK56:

X