Yöresel Tarif Kekli Baklava (Sponsorum: İçimdeki Canavar:)

Yöresel Yemekler
Yine döktürmüşsün canım yaa ,,

valla her şey harika görünüyor , çok marifetlisin inan..Ellerine sağlık , yarışmanın 1.si olarak görmek istiyoruz seni.. :13:

.

Yok canım ya çok da marifetli sayılmam:)Benden çok daha marifetli hanımlar vardır burada ama kimse yarışmaya katılmıyor.Ben boşlukları dolduruyorum.

Çok teşekkür ederim güzel sözlerine.

çok güzel görünüyor ellerinize sağlık yarışmada başarılar

adram herzamanki gibi harikasın...ellerine sağlık...çok leziz enfes görünüyor....
masa zaten süper olmuş....
yalnız ben bu kekli baklavayı ilk kez duydum (cahil kalmışım )
farkı nedir noral baklavadan?? daha mı leziz, daha mı yumuşak veya diğer normal baklavadan tercih sebebi nedir???

çok güzel görünüyor ellerinize sağlık yarışmada başarılar

Çok teşekkürler.

Farkı fiyatı.Şaka şaka.Ben de ilk kez burada duymuştum.Efser yapıp eklemişti galiba.Sonra bir türlü fırsat olmamıştı denemeye.Sonra tekrar gördüm televizyonda yapmak istedim.Bir farkı olduğu için yapmadım.Çok elektrik aldım tariften ondan yaptım.Evet normal baklavadan daha yumuşak.Çünkü içinde kek var.Revaniyle baklava karışımı gibi düşün.Ben beğendim hem de çok pratik.

Ayrıca çok çok teşekkür ederim canım.

Son düzenleme:
Yok canım ya çok da marifetli sayılmam:)Benden çok daha marifetli hanımlar vardır burada ama kimse yarışmaya katılmıyor.Ben boşlukları dolduruyorum.

Çok teşekkür ederim güzel sözlerine.

Evet kk mızın tüm hanımları çok marifetlii sen de hünerlisin deme öyle :))
Bi şey değil..

Son düzenleme:
O kadar güzel görünüyor ki, aklımı çıldıracağım

Diyetteyim bennnn

Hafta sonu kesin deneyeceğim..

O kadar güzel görünüyor ki, aklımı çıldıracağım

Diyetteyim bennnn

Hafta sonu kesin deneyeceğim..

Bakma bakma uzaklaş buradan.Umarım dener ve beğenirsin.

ellerine sağlık canım baklavanın tadını merak ettim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…