Kekler - Pastalar Kekler, Cupcakeler ve Pastalar

En başarılı bulduğunuz Kek, Cupcake ve Pasta tarifi ;

• Ankete Katılan
    210
:KK16:16:Butun arkadaslara cok tesekkur ediyorum:KK16:16:KK Pro Üyeadra, akayca, amante03, KK Pro Üyearzum77, asli85, Balbocegii, KK Pro Üyecanavar, chess, cupcakelove, deniz_1988, dmrsda, efeeylul, KK Pro Üye egunal, KK Pro ÜyeEndlessAuthor, KK Pro ÜyeE_M_A, FallenAngel, fndkfndk, FrapanKoala, gizzem, hezyaa, KK Pro Üyejustholdmetight, kalinkaselin, kirmizicilek16, lacey, LaViNiA_2, LiLiquM, KK Pro Üye Lisabella, liv87, lunamoon, millan, msg38, mybaby24, naz61, nazlma, KK Pro Üyenfy_9185, okuyucuyum, paris68, pegasusunicorn, pimkie, safiyesercan, saras88, sara_28, SaskinAnne, KK Pro Üyesedulu, spaniard, tatlmmm, ukalasey, yokhe, İrem&Özge, KK Pro Üye_meLinDa_:KK16:
Tebrik ederim Çıtkırıldım :KK9: Pastamı isterim haa,valla yeni ameliyatta oldum daha iyi gider hani :KK1:

Yeni kategori ne acaba?

Evet bende severim :KK56:ama eşim sevmediğinden pek yapamıyorum :KK5:inşallah canım sizlerinde bekliyoruz :KK16:
Tabiki kırmızı et ilk tercihimdir benimde :KK9: Ama soya soslu,barbekü soslu,körili,bol baharatlı,yumuşacık,nar gibi kızarmış jülyen kesilmiş tavuğa asla hayır diyemem :KK52::KK53::KK52: Canım tavuk çekti valla,iyi olsaydımda Tavuk Dünyasına gidip yiyiverseydim şimdi :KK31:
Sen kendine ypıp ye mutlaka,eşin yemezse yemesin.Belki sosun kokusuna dayanamayıp yemek ister ve vazgeçemez artık :KK34:
İstirahat ediyorum canım,ama mümkün olura yaparsam eklerim muhakkak :KK19:

Tabiki kırmızı et ilk tercihimdir benimde :KK9: Ama soya soslu,barbekü soslu,körili,bol baharatlı,yumuşacık,nar gibi kızarmış jülyen kesilmiş tavuğa asla hayır diyemem :KK52::KK53::KK52: Canım tavuk çekti valla,iyi olsaydımda Tavuk Dünyasına gidip yiyiverseydim şimdi :KK31:
Sen kendine ypıp ye mutlaka,eşin yemezse yemesin.Belki sosun kokusuna dayanamayıp yemek ister ve vazgeçemez artık :KK34:
İstirahat ediyorum canım,ama mümkün olura yaparsam eklerim muhakkak :KK19:

Offff ağzımın suyu aktı siz böyle yazınca :KK56:tek kendime yapmamıyorum denerim ama biraz zor gibi bakmaz tadına :KK31:
Herzaman bekleriz :KK16:

oooo cok guzel tam kizlara gore ellerine saglik:KK16: mutlu yillar::nazar::nazar:
Canım çok teşekkür ederim:KK16:
Selam kızlar.:KK12:

Çıtkırıldım pro olmuşsun.Hayırlı olsun.:KK34:

Nevoş bu ne böyle.:KK53:Çok güzel olmuş.Çok zor olmuştur eminim.Eline sağlık canım.Kızlarının da doğum günü kutlu olsun.:KK16:
Canım çok teşekkür ederim:KK16:Biraz zor oldu ama çok şükür fena olmadı:KK19:
Ellerine saglik canim..kizlarinin dogum günü kutlu olsun..cok güzel olmus,benim barbie pastaya kardes gelmis:KK9:

3 gün sonrada benim 1 numaranin dogum günü..ne yapacagim bilmiyorum daha:KK31:
Canım çok teşekkür ederim:KK16:Evet senin pasta yalnız kalmasın istedim:KK9:Allah kolaylık versin canım:KK54:
Şimdi gördüm:KK52: Harika olmuş canım, ellerine sağlık:KK9::KK56:
Prenseslerine tekrar mutlu seneler diliyorum canım:KK16::KK16:
Canım çok teşekkür ederim:KK16:

:KK16: yeni kategori Tavuk yemekleri:KK56:

Çok çok tebrik ederim , biraz geç kaldım tebrikte ama :KK17:

Gerçekten özellikle kırık kek parçaları ile yapılmış bir pasta tarifi olması sebebi ile benim için çok yeni bir tarifti , görseli de çok şıktı .

Tekrar ellerine sağlık , gelecek hediyelerinide keyifle kullan .

Son düzenleme:
Çok çok tebrik ederim , biraz geç kaldım tebrikte ama :KK17:

Gerçekten özellikle kırık kek parçaları ile yapılmış bir pasta tarifi olması sebebi ile benim için çok yeni bir tarifti , görseli de çok şıktı .

Tekrar ellerine sağlık , gelecek hediyelerinide keyifle kullan .

cok tesekkur ederim :KK16:Ausencia evde cok sik kek yapilinca mutlaka fazlasi oluyordu degerlendirmek adina guzel bi tarif :KK56: guzel yorumun icin tesekkur ederim:KK16:

X