Kekler - Pastalar Kekler, Cupcakeler ve Pastalar

En başarılı bulduğunuz Kek, Cupcake ve Pasta tarifi ;

• Ankete Katılan
    210
hanımlar simdilik bana musade,

bu arada vuslat79 yerinizde olsam hem bu kadar pratik hem de becerikli iken tarifimi pastalar bolumune koymakla yetinmez hazır kategorisi varken fotosunu ceker yarısmada paylasırdım :KK34: sıkı takipcileriniz var malum :KK17:

simdiden hepinizin elinize saglık...

evet canim demi ama..esime söylimde söyle gösterisli bisey alsin..tabiki paylasirim canim ne demek:KK52:

cok tesekkür ederim vuslatcigim:KK16:

öylemiymis,benim haberim yoktu,söylemen iyi oldu ausum:KK9:

Canım doğum günün şimdiden kutlu olsun:KK16:
:KK59:Eşin alacak pastayı demek:KK5:Ben de sen ellerinle hazırlarsın diye düşünmüştüm:KK52:

Çok teşekkür ederim canım güzel sözlerin için:KK17::KK16:
Eee tamam işte artık saklı cevherleri gösterme zamanı:KK19:

:KK9::KK9:
Yok canım plan proje hazır 2-3 güne karşınızdayım:KK42:
Nevoşum yaş pastalar da giriyor değil mi kategoriye:26:
Evet canım her türlü pasta,kek,cupcake yapabilirsin.:KK34:Sınır yok:KK52:

bu arada vuslat79 yerinizde olsam hem bu kadar pratik hem de becerikli iken tarifimi pastalar bolumune koymakla yetinmez hazır kategorisi varken fotosunu ceker yarısmada paylasırdım :KK34: sıkı takipcileriniz var malum :KK17:

İyi geceler:KK16:
Çok doğru söylüyorsunuz:KK9::KK9::KK9:

Reklamsız olmaz:KK19:Hediyelerini seçtin mi:KK12:

İki seçenek var kafamda ama karar vermedim daha .

Seçtim yani aslında , ihtiyacım olan bir kaç parça vardı onları seçtim (günlük yemek takımı , çaydanlık vs.. gbi ) ya da bir kaç parça almadan hediye çekinin üzerini ben tamamlayıp tefal aktifry mı neydi yazamadım şimdi onu alayım diyorum , bilemedim daha yani.

Zaten daha hediye çeki kodu falan almadım ben , kazenden haber gelecek sanırım :26:

Olmaz, durmak yok yola devam:KK52:Bak benim peş peşe 4. katılışım olacak yenilgiye doymadım:KK9:

Senin tatlılığına kim dayanabilir ki:KK54::KK54:

Tuttum bu sloganı :KK52::KK52::KK52:

evet canim demi ama..esime söylimde söyle gösterisli bisey alsin..tabiki paylasirim canim ne demek:KK52:

cok tesekkür ederim vuslatcigim:KK16:

öylemiymis,benim haberim yoktu,söylemen iyi oldu ausum:KK9:

Bak iyi oldu hatırlattığım unutup gidecektin ne me lazım :KK9:

Naber canım ?

Seçtim yani aslında , ihtiyacım olan bir kaç parça vardı onları seçtim (günlük yemek takımı , çaydanlık vs.. gbi ) ya da bir kaç parça almadan hediye çekinin üzerini ben tamamlayıp tefal aktifry mı neydi yazamadım şimdi onu alayım diyorum , bilemedim daha yani.

Zaten daha hediye çeki kodu falan almadım ben , kazenden haber gelecek sanırım :26:

Naber canım ?
Her iki seçenekte güzel olur canım:KK34:En çok hangisine ihtiyacın varsa onu al:KK12:

Teşekkürümü yineliyorum:KK16: Kızlara takılıyorum:KK1:
Tarifi yarışma bölümüne eklicem canım:KK34:

Evet canım her türlü pasta,kek,cupcake yapabilirsin.:KK34:Sınır yok:KK52:

İyi geceler:KK16:
Çok doğru söylüyorsunuz:KK9::KK9::KK9:

Tamamdır o zaman:21:

Canım doğum günün şimdiden kutlu olsun:KK16:
:KK59:Eşin alacak pastayı demek:KK5:Ben de sen ellerinle hazırlarsın diye düşünmüştüm:KK52:
yok canim,ben esimin öyle kötü huylari yoktur,yani hicbir özel günü hatirlamaz:KK52:
zamanim olursa ben yaparim kendime artik,olmazsada alirim:KK9:

Naber canım ?
iyidir canim,senden...ay isar etmeyin lütfen,pastalar cok cekiyor beni zaten..evin alti üstünde bide,bu kalabalikta yapabilirmiyim bilmiyorum:KK52:

Teşekkürümü yineliyorum:KK16: Kızlara takılıyorum:KK1:
Tarifi yarışma bölümüne eklicem canım:KK34:

Tamamdır o zaman:21:

Acele etme iyice düşün ona göre yap tarifini:KK56::KK19:Gerçi yapmak istediğin tarifin aynısı yapılabilir.:44:Benim 2 defa başıma geldi:KK9:Ama kendi tasarımın olacaksa sorun yok:KK34:

yok canim,ben esimin öyle kötü huylari yoktur,yani hicbir özel günü hatirlamaz:KK52:

iyidir canim,senden...ay isar etmeyin lütfen,pastalar cok cekiyor beni zaten..evin alti üstünde bide,bu kalabalikta yapabilirmiyim bilmiyorum:KK52:

Ahhh ahhh hangisinin var ki öyle kötü alışkanlıkları Maşaallah:KK60:
Benim eşim sadece sevgililer gününü hatırlar özel birşeyler yapar:KK53:Diğer günlerde tık yok:63:

Yaparsın yaparsın , sen pastalar kraliçesisin bu kategoriye de kaçırma , belki namın taçlanır tekrar :KK9:

Acele etme iyice düşün ona göre yap tarifini:KK56::KK19:Gerçi yapmak istediğin tarifin aynısı yapılabilir.:44:Benim 2 defa başıma geldi:KK9:Ama kendi tasarımın olacaksa sorun yok:KK34:

Kimsenin yapmayacağına eminim desem:KK53:
Bir de yaparlarmış:KK60:

Ahhh ahhh hangisinin var ki öyle kötü alışkanlıkları Maşaallah:KK60:
Benim eşim sadece sevgililer gününü hatırlar özel birşeyler yapar:KK53:Diğer günlerde tık yok:63:
bende oda yok..üstelik ayni gün kizimin dogum günü..yinede sadece dogum günü diye hatirlar 14 subati:KK31:
Yaparsın yaparsın , sen pastalar kraliçesisin bu kategoriye de kaçırma , belki namın taçlanır tekrar :KK9:
ben bu gazla yarina hazir ederim pastayi
:KK60::KK60:

söz vermim,islerim cabuk biterse son günlere yetisebilirim belki:KK30:

bende oda yok..üstelik ayni gün kizimin dogum günü..yinede sadece dogum günü diye hatirlar 14 subati:KK31:

ben bu gazla yarina hazir ederim pastayi
:KK60::KK60:

söz vermim,islerim cabuk biterse son günlere yetisebilirim belki:KK30:

Canım genelde öyleler takma kafana:KK19::KK19:Söyledikten sonra yapılıyor:KK31: Önemli olan onu düşünüp yapmak:KK36:
Sen işlerini bitir imkanın olursa bekleriz canım:KK56::KK34:

X