Kekler - Pastalar Kekler, Cupcakeler ve Pastalar

En başarılı bulduğunuz Kek, Cupcake ve Pasta tarifi ;

• Ankete Katılan
    210
Bu kategoriden öğreneceğim çok şey olacağına eminim.. :KK9:
Şimdiden katılacak arkadaşlarıma bol şanslar diliyorum, kesinlikle takipteyim.. :116:

yeni kategori acılmıs hatta tarifler gelmis bile :KK9:

(patatesin bu hafta sonuclanacagını unutmusum ona da bir ziyarete gideyim :KK1::KK55:)

bu yarısmaya da katılan/katılacak tum arkadaslara basarılar....

yeni kategori acılmıs hatta tarifler gelmis bile :KK9:

(patatesin bu hafta sonuclanacagını unutmusum ona da bir ziyarete gideyim :KK1::KK55:)

bu yarısmaya da katılan/katılacak tum arkadaslara basarılar....

Sen tarifler gelmiş bile yazmasan ben daha bekleyecektim vallahi.. :KK1:
Konu yeni açıldı, daha yeni yeni tarifler gelir sanıyordum, birkaç tarif olmuş bile. :KK1: Ben yeni uyandım. :KK1:

Sen tarifler gelmiş bile yazmasan ben daha bekleyecektim vallahi.. :KK1:
Konu yeni açıldı, daha yeni yeni tarifler gelir sanıyordum, birkaç tarif olmuş bile. :KK1: Ben yeni uyandım. :KK1:

ben de tam cıkıyordum ki senin akıştaki yorumunu gormesem açıldıgından haberim olmayacaktı :KK1: tesekkurler :KK42:

tarifleri inceleyecegim şöyle bir baktım epey hosuma gitti, gece gece istahım kabardı :KK56:

ben de tam cıkıyordum ki senin akıştaki yorumunu gormesem açıldıgından haberim olmayacaktı :KK1: tesekkurler :KK42:

tarifleri inceleyecegim şöyle bir baktım epey hosuma gitti, gece gece istahım kabardı :KK56:

Pek bi etkilenmişiz bugün birbirimizden biz.. :KK1: :KK1:
Tarifler fenaa.. :KK56::KK56:

yeni kategori hayirli olsun:KK16:

nevosum hani diyordum ya dogumgünleri denk gelmiyor diye..insanin kendini unutmasi buymus meger..9 gün sonra benim dogum günümmüs,unutmusum:KK52:

nevosum hani diyordum ya dogumgünleri denk gelmiyor diye..insanin kendini unutmasi buymus meger..9 gün sonra benim dogum günümmüs,unutmusum:KK52:
:KK76::KK76:Benim Hemşoma şöyle güzel bir doğum günü pastası yakışır:KK52:
Tabi pastayı bizimle paylaşmazsan olmaz:KK17::KK52::KK52:
Ben de iyiyim canım:KK54: Nasıl gidiyor çalışmalar:KK23:

İyi canım şimdiden 3 tarifimiz var:KK9::KK9:Kendime imza yaptım nasıl olmuş:KK12:Belki böylede farkedenler olur:KK52:

Son düzenleme:

Şimdiden mutlu seneler canım:KK16:
:KK76::KK76:Benim Hemşo'a şöyle güzel bir doğum günü pastası yakışır:KK52:
Tabi pastayı bizimle paylaşmazsan olmaz:KK17::KK52::KK52:

İyi canım şimdiden 3 tarifimiz var:KK9::KK9:Kendime imza yaptım nasıl olmuş:KK12:Belki böylede farkedenler olur:KK52:

3 mü ben 3.yü görmedim, hemen bakayım:KK55:
Vuuvv! İmza süper, güzel düşünmüşsün:KK19: Her gittiğin topikten takılırlar peşine şimdi:KK52::KK9:

Merhaba canım nasılsın:KK16:
Yarışmaya katılmayı düşünüyor musun:KK23:

simdilik dusuncede :KK17: ama istiyorum gercekten. 3yarısmadır takipteyim...

kek bir sekilde yapılır da degisik alengirli işler pesinde olunca surekli ertele ertele, sizin kadar usta olmayınca ve evde 2dk yaparım demeyince bos gunu beklemekle geciyor zaman :KK50: ama yapcam bu sefer, henuz tarife karar vermedim bildigim sınırlı tarifler yapılmadan yerimi alsam iyi olacak :KK1:

Son düzenleme:
X