Kekler - Pastalar Kekler, Cupcakeler ve Pastalar

En başarılı bulduğunuz Kek, Cupcake ve Pasta tarifi ;

• Ankete Katılan
    210
Selam kızlar.

Nevreste listende kimler vardı.Üzerinde çalışalım bugün.

Selam kızlar.

Nevreste listende kimler vardı.Üzerinde çalışalım bugün.

Canım merhaba
Yarışmada 6 tarif varBeklediğim 2-3 tarif daha var hatta biri hazır resim eklemeye çalışıyor
Biz birkaç kategoridir öyle alıştık 10 dan fazla tarif olmasına daha fazla tarif istiyoruz
Daha 2 hafta kadar var mutlaka sürpriz katılımlar olacaktır..Ben ara ara link ekliyorum.Hatta imzam ilgi çeker diye geziniyorum

Tabi canım yapalım kapıdan pacadan bakanı içeri alalım hemen

Evet kapıyı tıklatanı çiçekle karşılayalım.Biraz da yaparsın edersinle olur bu iş.

Sırada eklenecek tarifler var yani.Evet alıştık çok tariflere bunlar az geliyor.Bence de katılım artar sonlara doğru.İmzaların harika zaten.

Evet canım beklediklerim varBilmediklerimiz de olur diye düşünüyorumBu kategori çok güzel ama rakipler kuvvetli korkup katılmayanlar olabilir

Evet canım beklediklerim varBilmediklerimiz de olur diye düşünüyorumBu kategori çok güzel ama rakipler kuvvetli korkup katılmayanlar olabilir

Rakipleri korkuttuk mu?Çıta çok yükseldi artık:)Ama önemli olan medeni cesaret,bir de yaptığın pastanın beğenilmesi bence.Düşünsene yıllar geçiyor ve pastan hala kk' da duruyor.Çok güzel birşey bence.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…