Kaza Oruçlarımız ve Hizb Okuma Alışkanlığı

14. Gün Kaza orucuma niyetliyim elhamdülillah :)
Hayırlı Cumalar :)

Hayırlı Sabahlar 15. Gün kaza orucuma niyetliyim çok şükür 😍

Hayırlı Sabahlar hayırlı kandiller 😍
Hem 6. Gün kaza orucuma hemde Receb-i Şerif münasebetiyle tuttuğum 16. Gün Orucuma niyetliyim çok şükür. 3 yada iki gün tutmayı düşünüyorum Rabbimiz nasib ederse 🤲

2242740

Hayırlı sabahlar, hayırlı Cuma'lar 😻
17.gün kaza orucuma niyetliyim elhamdülillah 🤲

Kazaya orucum kazaya kaldı hayız sebebiyle :KK43:
Nasıl yani? Kaza tutarken regl oldunuz ve kazayı kaza mı edeceksiniz? Eğer öylwyse Kazanın kazası olmaz diye duymuştum bu işin ehli bir büyüğümden. Bir araştırın derim

Benim bi sorum olacak. Oruçluyken sürekli uyku halindeyim. Bir türlü ayılamıyorum. Napsam acaba, bir fikriniz var mı?

Nasıl yani? Kaza tutarken regl oldunuz ve kazayı kaza mı edeceksiniz? Eğer öylwyse Kazanın kazası olmaz diye duymuştum bu işin ehli bir büyüğümden. Bir araştırın derim

Benim bi sorum olacak. Oruçluyken sürekli uyku halindeyim. Bir türlü ayılamıyorum. Napsam acaba, bir fikriniz var mı?
Ben tutayım nafile yerine geçsin, inşaAllah Rabbimiz kabul eder :)
Açlıktan halsiz olabilirsiniz ama uyku geç uyumak yada erken kalkmakla alakalıdır :)

Merhaba bende 3aylar için niyetlendim kaza yerinede geciyor inşaAllah
Şubatın 28inde başlamıştım mazeret dönemi hariç hala devam ediyorum elhamdulillah :KK54:

Merhaba bende 3aylar için niyetlendim kaza yerinede geciyor inşaAllah
Şubatın 28inde başlamıştım mazeret dönemi hariç hala devam ediyorum elhamdulillah :KK54:
MaşaAllah Allah kabul etsin bu konuyu aslında hizb okumaları içinde kullanmak istiyorum.
Hizb Kuran dan 5 sayfa okumak demek hergün 5 sayfa :)

MaşaAllah Allah kabul etsin bu konuyu aslında hizb okumaları içinde kullanmak istiyorum.
Hizb Kuran dan 5 sayfa okumak demek hergün 5 sayfa :)
Amin Allah razi olsun :)
Çok güzel fikir canimm ben hergun varım insaAllah 5 sayfa
Hergun bildirim yaparım inşaAllah
Belki bu vesile ile alışkanlık ediniriz:) ♡

Amin Allah razi olsun :)
Çok güzel fikir canimm ben hergun varım insaAllah 5 sayfa
Hergun bildirim yaparım inşaAllah
Belki bu vesile ile alışkanlık ediniriz:) ♡
İnşaAllah yarın başlayalım o zaman Fatiha suresi ile toplam 5 sayfa, ardındanda mealden okuyslım o 5 sayfayı inşaAllah.
Okuyan okudum yazarsa kolay olur kendimizi takip etmek :)

İnşaAllah yarın başlayalım o zaman Fatiha suresi ile toplam 5 sayfa, ardındanda mealden okuyslım o 5 sayfayı inşaAllah.
Okuyan okudum yazarsa kolay olur kendimizi takip etmek :)
InşaAllah canm
Bende yeni baslamsitim hatime 1.cuz bitmek üzere kaldığım yerden devam ederim inşaAllah:)
Meal okumakta iyi fikir ♡

X