Kaza Oruçlarımız ve Hizb Okuma Alışkanlığı

Aldığımız nefesin bile borcunu tutmalıyız kuzum :) Kuran okuyalım inşaAllah hatim yapalım herbirimize :)
Benim şuan iki cüzüm var onları okuyorum :) bitsin sırayla başlayalım :)
Olur ne güzel olur yapmadığım tüm şeylere tekrardan sarılırım bende ins ❤️

Olur ne güzel olur yapmadığım tüm şeylere tekrardan sarılırım bende ins ❤️
Bende önceleri inş yazardım sonra şu yazıya denk geldim biyerde :)
ins_1462200.jpg

Sende sağol kuzum ben 05.45e kuruyorum saatimi 06.20de imsak giriyor su içerim heralde iki lokma belki bşeyler yerim ama en önemlisi ilk işim inşaAllah teheccüd namazı kılmak 2 rekat :)
Ben hemen başlayamam canim ama hervuj uğrayacağım ama :)

Ne kadar kadar güzel Allah kabul etsin inşallah bende tutmayı çok istiyorum ama diyabet hastasıyım tutamıyorum kan şekerim düşüyor keşke bende size katılabilseydim yinede çok şükür Rabbim dermansız hastalık vermesin...

Konun hayırlı olsun :KK200::KK200:

Allah kabul etsin
Allah razı olsun abla varsa borcun beklerim :) :KK68:
Ne kadar kadar güzel Allah kabul etsin inşallah bende tutmayı çok istiyorum ama diyabet hastasıyım tutamıyorum kan şekerim düşüyor keşke bende size katılabilseydim yinede çok şükür Rabbim dermansız hastalık vermesin...
Rabbim şifa versin inşaAllah :)

Maşallah E Evvab Rabbim daim etsin ibadetlerini kabul etsin inşallah.
Bende cuma günü namazıma başladım çok mutluyum içim huzur ve sevinç dolu.
Pazartesi-perşembe oruç tutmayı çok istiyorum bugün nasip olmadı ama perşembe tutacağım inşallah.
Allah razı olsun :)
'Oruç tutun sıhhat bulun' buyuruyor Peygamberimiz :KK68:
Birbirimizin namazına ibadetine tesbihinede en az kendimizinki kadar ehemmiyet verirsek inşaAllah Rabbim daim kılar :)
40 gün namazı aksatmaksızın devam edersen inşaAllah Şeytandan emin olursun canım..

Allah razı olsun :)
'Oruç tutun sıhhat bulun' buyuruyor Peygamberimiz :KK68:
Birbirimizin namazına ibadetine tesbihinede en az kendimizinki kadar ehemmiyet verirsek inşaAllah Rabbim daim kılar :)
40 gün namazı aksatmaksızın devam edersen inşaAllah Şeytandan emin olursun canım..
İnşallah canım sende dualarına yer ver bana da.
Şu iki regl arasını aksatmazsam bir de reglden sonra aynı şevkle devam edersem emin olabilirim sanki yani inşallah.

X