Kaz ayağı sorunsalı :( Göz altı ışık dolgusu veya botoks yaptıran var mı?

Herkese merhaba, çok güldüğüm için kaz ayağı çizgilerim çok belirginleşti. Göz altıma ışık dolgusu veya botoks yaptırmak istiyorum. Benimle aynı dertten muzdarip olup,estetik operasyon geçirip, memnun kalan var mı?
Ben dolgu yaptırmıstım markası teosyalin ısık dolgusu olanı 1.5 yıl boyunca durdu . Memnundum. Tavsiye ederim.

Simdi arayip ogrendim:) kolojen alin dolgusu / 500 TL
Ankara'da.
Merhaba sakıncası yoksa neresi olduğunu söyleyebilir misiniz? Bir de hem dolgu hem botoks yaptırıyordu değil mi arkadaşınız. Dolgu dışında botokstan da memnun değil mi? Özelden de yazabilirsiniz.

Merhaba sakıncası yoksa neresi olduğunu söyleyebilir misiniz? Bir de hem dolgu hem botoks yaptırıyordu değil mi arkadaşınız. Dolgu dışında botokstan da memnun değil mi? Özelden de yazabilirsiniz.
Merhaba.
İsim Mehmet Akgün (Ankara)
Arkadaşım ilk zamanlar çok memnundu ama etkisi çabuk geçmiş . Bunu da yazayim.

Herkese merhaba, çok güldüğüm için kaz ayağı çizgilerim çok belirginleşti. Göz altıma ışık dolgusu veya botoks yaptırmak istiyorum. Benimle aynı dertten muzdarip olup,estetik operasyon geçirip, memnun kalan var mı?
Yaptırdınız mi Bende düşünüyorum, nekadar faydali oldu ?

Bende hem ışık dolgusu hemde kaz ayaklarima botoks yaptırdım.gozalti dolgusu biraz zahmetli oluyor.2 seansta yapılıyor.once bir dolgunun yarısını 15 gün sonrada diğer yarısını iğneyle koyuyor.bayagi zaman iğne izi ve morarmalar oluyor.bikac kere kontrole gidiyorsun.yaptirali 1ayi geçti şimdilik memnunum.fakat ilk zamanlar dalgalanmalar oluyor gözaltında.ve özellikle soyliyim gozalti kirisikligina dolgu fayda etmiyor bilginiz olsun

Gozun yani alt kirpiklerin altindaki bolgedeki kirisikliklar icin ne yapiliyor bilen varmi hani concealer surdugumuz bolge o bolgeye botoks yapilmiyor

X