Kaz ayağı sorunsalı :( Göz altı ışık dolgusu veya botoks yaptıran var mı?

Annamarie34

Born to die
Kayıtlı Üye
26 Şubat 2018
493
850
Herkese merhaba, çok güldüğüm için kaz ayağı çizgilerim çok belirginleşti. Göz altıma ışık dolgusu veya botoks yaptırmak istiyorum. Benimle aynı dertten muzdarip olup,estetik operasyon geçirip, memnun kalan var mı?

Ben geçen yıl yaptırdım ve cok memnun kaldım arkadaşlar. ..Estetik cerraha yaptırdım yalnız kesinlikle işin ehline yaptırın bence...Bu yıl tekrar gittiğimde Dr um henüz gerek yok dedi halbuki çok mimik yaparım ama sigara falan icmedigim için sanırım uzun ömürlü oldu ışık dolgusu...hyrulanic acid. ..

Ben geçen yıl yaptırdım ve cok memnun kaldım arkadaşlar. ..Estetik cerraha yaptırdım yalnız kesinlikle işin ehline yaptırın bence...Bu yıl tekrar gittiğimde Dr um henüz gerek yok dedi halbuki çok mimik yaparım ama sigara falan icmedigim için sanırım uzun ömürlü oldu ışık dolgusu...hyrulanic acid. ..

Kazayağı için değil ama 27 yaşında alnına kolojen dolgu botox yaptıran arkadaşım var, oldukça da memnun

Kolajen ve ışık dolgusu fiyatı hakkinda ortalama fiyat verebilir misiniz

Cevabınız için çok teşekkür ederim :KK200:

Kolajen ve ışık dolgusu fiyatı hakkinda ortalama fiyat verebilir misiniz
Canım dolara endeksli fiyatlar benim Dr um aynı zamanda arkadaşım ve bana sadece bir iki markanın ürününü önerdi ...krem olarak da onu kullanıyorum cildim hep dikkat çeker sorulur ne kullandığım ...teosyal dolgu. ...fiyatını bilmiyorum şimdi bir yıldan fazla oldu çünkü. ...o zaman bin lira civarı ydi nazolabial (dudak çevresi gülme halkası ) ve kaz ayağı. ...ama dedigim gibi Dr um arkadaşim aynı zamanda ::))

Canım dolara endeksli fiyatlar benim Dr um aynı zamanda arkadaşım ve bana sadece bir iki markanın ürününü önerdi ...krem olarak da onu kullanıyorum cildim hep dikkat çeker sorulur ne kullandığım ...teosyal dolgu. ...fiyatını bilmiyorum şimdi bir yıldan fazla oldu çünkü. ...o zaman bin lira civarı ydi nazolabial (dudak çevresi gülme halkası ) ve kaz ayağı. ...ama dedigim gibi Dr um arkadaşim aynı zamanda ::))
Bir sakıncası yoksa doktorunuzun ismini söyler misiniz :)

Cok tesekkur ederim verdiginiz bilgiler icin :KK36:..mesajin ekran goruntusunu aldim . Ilerde degerlendirmek icin.

Isik dolgusu ve botox 1600tl istanbulda yaptirdim gecen hafta.Isik dolgusu ilk kez yaptirdim sanki sag taraf az asagi tasmis gibi geliyor bana.Kimse farketmiyor Ama ben sanki buyutec var gozumde farkediyorum. Bazan kayboluyor .Hafif go cevremde halka vardi o yuzden yaptirdim.dr 20 gunde homojenlesir demisti. Insallah iyi olur.Goz cevresindeki halkalar aninda duzeldi. Genel olarak memnunum

Isik dolgusu ve botox 1600tl istanbulda yaptirdim gecen hafta.Isik dolgusu ilk kez yaptirdim sanki sag taraf az asagi tasmis gibi geliyor bana.Kimse farketmiyor Ama ben sanki buyutec var gozumde farkediyorum. Bazan kayboluyor .Hafif go cevremde halka vardi o yuzden yaptirdim.dr 20 gunde homojenlesir demisti. Insallah iyi olur.Goz cevresindeki halkalar aninda duzeldi. Genel olarak memnunum
Cevap verdiğini için teşekkür ederim.Umarım daha iyi olur bir sıkıntı yaşamazsınız. Fiyatı beklediğimdan daha uygunmuş

Herkese merhaba, çok güldüğüm için kaz ayağı çizgilerim çok belirginleşti. Göz altıma ışık dolgusu veya botoks yaptırmak istiyorum. Benimle aynı dertten muzdarip olup,estetik operasyon geçirip, memnun kalan var mı?
Botox yaptırdım kazayakları için çok memnunum . Aynı şeyi gözaltı ışık dolgusu için söyleyemeyeceğim. Çukurluk ve morarma vardı. İkisine de faydası olmadı. Göz çukurum yerine kemik üzerinde kaldı dolgu. Morluk geçmedi. Eski hali daha güzeldi. Botoksu da yapan aynı dolguyu da yapan aynı. Sanırım beceremedi dolgu işlemini. Kısacası botoksumdan ne kadar çok memnunsam dolgudan da o kadar pişmanım.

Merhaba; Koşuyolu’nda özel bir hastanede bir şişe botoksu iki kişiye 800 tl Ye yapıyorlar; Ben de botoks arkadaşı arıyorum, tek kişi yaptırmak istediğinizde 600 tl eden aşağı yapan yer yok

X