Kayseri zeki yılmaz

Poncikss

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
23 Haziran 2021
1.045
555
26
Merhaba kayseride zeki yilmaza giden arkadaşlar memnun oldunuzmu pkos var hsg çektirdim bugn pzt. Dr gidecegim inşallah zeki beye ilk defa gidicem gidenler yorum yaparsa sevinirim

Merhaba kayseride zeki yilmaza giden arkadaşlar memnun oldunuzmu pkos var hsg çektirdim bugn pzt. Dr gidecegim inşallah zeki beye ilk defa gidicem gidenler yorum yaparsa sevinirim
merhabalar
bende zeki beye gidiyorum uzun bir süredir tedavı sürecim devam edıyoru cok gercekcı bir dr diğerleri gibi değil herkes umut verıp olumsuz sonucla yolluyor ama zeki bey saglam adımlarla ilerlıyor

merhabalar
bende zeki beye gidiyorum uzun bir süredir tedavı sürecim devam edıyoru cok gercekcı bir dr diğerleri gibi değil herkes umut verıp olumsuz sonucla yolluyor ama zeki bey saglam adımlarla ilerlıyor
İnsallah guzel sonuclar aliriz ya bende hsg çektirdim sonra zeki beye gitmeye basladim oneri uzerine vitaminler falan verdi esim icin test istedi sizin tedaviniz başlayalı nekadar oldu

İnsallah guzel sonuclar aliriz ya bende hsg çektirdim sonra zeki beye gitmeye basladim oneri uzerine vitaminler falan verdi esim icin test istedi sizin tedaviniz başlayalı nekadar oldu
benim tedavim baslayalı 6 ay oldu bir takım amelıyatlar gecırdım ben dondurulmus embryolarım uygun transfer anını beklıyor.. rabbım herkese gönlündekini nasip etsin

Aminn insallah rabbim tez zamanda bekledigimize kavustursun bende suan gonal f kullaniyorum pazartesi catlatma yapacagiz allahin izniyle hakkimizda hayırlısı inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…