kaynımın dügünü :S:S

Canım, elbise seçimin harika olmuş.. Tam yaşına ve durumuna göre...
Ama diğer arkadaşların dediği gibi ayakkabılar o elbisenin altında çok basit kalmış...
Düz ayakkabı bile olsa daha kibar ve şık babetler var. keşke öyle bişey alsaydın. Ayrıca da o parlak şalı kullanma, elbisenin güzelliğini kapatmış...

yok cnm zaten o ayakkabıyı kullanmıcam budum topuklu zarıf bısı parmak ustunden ınce bı bant gecıyo sımlı gıbı ama deıl topuklu
salıda hava malum serın arabaya bınerken alcam sırtıma

bende giyemiyodum topuklu ayakkabı ama evlendikten sora giymeye başladım bencede çok şık ve rahat topuklular var bence onlardan al canım bu ayakkabılar olmamış elbisen çok güzel.

kızlar bu kıyafetıme nasıl bı sac modelı yaptırayım sızce nasıl olsun tavsıuyedev verıımısınız

dağınık topuz fena durmaz bence canım. foroğrafları bekliyoruz ona göre :)

tabcnmmm paz<ar gunu dugun var pazar olmassa p.tesıkesın eklıcem resmlermı okadar yardımcı oldgdunuz gormenız lazım yanı masa yaptırsamda bıraksam serbest daha srın olmamı arkdasar

kızlar cok heycanlıyımmmm yarın dugun varrrr ve orda nassıl heycan olur tsahmın edmoyorumnaısl atarım bu hycanıı yardımmmmmmmmmmmmm

kızlarr bugun 7 de dugun cok heycanlıym ne yapıcam yaa nasıl atarım hycanımı :SS:s
sımdı hazrlanmaya baslıyorm gorusurz ıı haberlele gelrım ıns.

Bende üzücü bi sorun var sandım bi derdim varda görünce konuyu..Allah başka dert vermesin gülüm....hep dertlerin böyle olsun inşallah..

Kızlarrrrrrrrrrr bn gledım dugndenn cok guzel gectıı vala okadardaheycanyoktu ama resım cekılemedım dıgıtalden camerayı askıma verdım lazım olur dıye dugundede cekılemedık artık fotografdan ceker eklerım oldugu kadarını gorursunuzz hersey ıcın saolun canım arkadaslarımmm

kızlar bırtek dan ederkenkı dugun salonunda cekılmıso ldugum resım var suan elımde telden cektım onun resmını eklıyorum sımdı bıtek bu var bıde takı takarkenkı olan var ama oda evde kaldı halledemedım onu sımdılık akımla ben dan ederkenkı reısm var sadece onu eklıyecegım

[img=http://img525.imageshack.us/img525/1553/getattachmentig8.jpg]
[img=http://img525.imageshack.us/img525/getattachmentig8.jpg/1/w320.png]

kızlar ınsalllah olmustr ekledım ama

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…