kaynımın dügünü :S:S

şık bir kıyafet giy canım
çok abiyede olmasın
arkadaşların koyduğu elbiseler bence güzel

bı kac secımım olsun ıstıyorum bakıyım da ole secım dıyorum ama bı kac tane var secım

kızlar bu forumda bı arkdasımızın resmınden aldım su elbıse nasıl bı yorum yaparmısnız ben cok beyendım

Bence bu elbise de abartılı...
Pantolon ve saten bluz giyebilirsin. Abiye elbise henüz sözlü olduğun için abartılı kaçacaktır...

bu model hosuma gitti siyah giymiştim demiştiniz ama model olussun aklınızda canım

bence 1.elbise çok hoşş çok beğendimm öyle bir elbise giyebilirsin hiç de garip olmazz açıkcası düğünlerde gelinleri karşılaştırırlar ayy ilk gelini daha güzel filan diye ben olsamm en güzel elbiseyi bulur gayette gösterişli olurdumm süseee bayılırımm

canim aile nasil oncelikle tutucu mu modern mi? bence ona gore elbiseni sec. yani tutuca bir aileye cok suslu puslu dekolte gidersen seni yadirgayabilirler. bu sekil bir aile ise sik ve zarif bir elbise giymeni tavsiye ederim ki deminden gorunen uzeri bolerolu siyah, eteklerinin ucu tullu elbise cok hos. yani boyle bir aile icin agir gelin imaji.
yok aile gayet modern, giyim kusamin sorun olmadigi senin gibi cok kisinin bulunacagi bir dugiun olacaksa da bence en gosterili elbiseyi sec. en guzel sen olmalisin. ama gene de cok abartma. agir sac makyaj falan.

çok abartılı olmasında giyeceğin şey messela siyah tonlarında olsun çok dikkat çekme

Kizlarrrrrrrr sonunda aldim kiyafetlerimiii cantami ayakkabimi herseyimi aldimm elbisem sadece sirin bisi oldu aama ayakkabida biraz sacmaladim sanki topuklu giyinemiyorum diye dolgu topuklu bilktenb baglamali aldim ayakkabimi resim cekilip koyrim yorumlarinizi bekliyorum resim ekledikden sonra bu pazar dugun ama bu aksam resim cekinip koyarim ayakkaimda yorum bekliyorum cunku karariz kaldim azcik ama giyinicem yinede yani

Bu model hem sade hem şık.. siyah olanı tercih edebilirsin..
Gerçi çarşıya çıkıcakmışsın orada çok farklı modeller görürsün buda fikir olsun..
Sİyahın yada kahvenin altına şık bir çizmeyle bence hoş olabilir.. öyle çok abiye bir şeye kaçma abartılı olur.

kızlar dun kıyafetımın resmını koyacaktım ama sebebınıo bılmedıgım yıne ne yaptıysam artık yasaklamıslşar konu okuyabılıyorum ama cvp yazamıyodum o0 yuzden yapamadım aksam evde resdımlerım oyuxzden bu aksam ekleyecegım resımlerı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…