Kaynanamın fotoğrafını sosyal medyada paylaşıp isminin başına hakaret edip paylaştım Kocam gördü delirdi. Çok üzgünüm.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Arkadaşlar öncelikle merhaba. Gerçekten şuan böyle birşeyi neden yaptım bilmiyorum. Sanırım geçmişte yaşanılan olaylar sonrasında içimde geçmeyen bir yara var ve kendime yakışmayan şeyler yapıyorum. Annemlere geldim ve eşim bana soğuk yaptı. Zaten fitillenmiş bomba gibiydim gidip kaynanamın fotoğrafını koyup, adını değiştirip eşime inat attım. Eşim görünce delirdi ve hakaret etti. Annem babama söyledim onlarda çıldırdı. Bunu neden yaptığımı bilmiyorum. Yani, kimin aklına gelir ki böyle birşey yapmak? Veya neden yaptım. Bir anlık öfkeyle sanki eşimin canını acıtmak istedim. Birisi benim anneme böyle birşey yapsa o kızı öldürürdüm. Yarın eve döneceğim. Eve dönsem mi bilemedim. Zaten oldum olası eşimin ailesini sevmedim. Sanki bir yanım intikam içgüdüsyle dolu daha 6 aylık evliyim.
Ad şöyle mesela : yalancıMELTEM65 bide profil fotosu. Eşimde ablam gördü deyip beni korkuttı ve küfür etti. Sizde çokmu aşırı birşey ilk baş gülerek yapmıştım:KK43: Bide kaynanamın fotosunu ekledim.
Eğer MERNİS adresiniz eşinizle kaldığınız ev ise gidin bence eve. Çünkü Boşanma davası için tebligat gelebilir. Şöyle biseyi eşim yapsa artık eski eşim olur çünkü. Kaç yaşındasın bilmiyorum 6 aylık evliyim yazmışsınız akıl var mantık var kocanizin canını yakmak için annesine hakaret etmek ne demek ve bunu sosyal medyada paylaşmak.

Tiktokda karıları soyunan deyyus kocalar var ya.
Muhtemel karı koca ikisi de o tiplerden.
Çünkü aklı başında ve şerefi olan hiç bir erkek bu durumu sineye cekemez.
Kendisini Araplara satmak için saçma eylemlerde bulunup bunu da kocasına gönderip kocası da hala bu ahlaksızı boşamiyorsa kendisi de pez....oluyor bu durumda.
Sanal fahişeler çok piyasada zaten.
İki got, bir meme uğruna dünyaları önlerine seren dayılar var.

Eğer MERNİS adresiniz eşinizle kaldığınız ev ise gidin bence eve. Çünkü Boşanma davası için tebligat gelebilir. Şöyle biseyi eşim yapsa artık eski eşim olur çünkü. Kaç yaşındasın bilmiyorum 6 yıllık evliyim yazmışsınız akıl var mantık var kocanizin canını yakmak için annesine hakaret etmek ne demek ve bunu sosyal medyada paylaşmak.
Kız dur şimdi sana da bana küfür ettin der :KK70: sal kızı, onlar alışıktır çözerler ailecek

Bende zannettim 20 senelik evlisiniz. Çekmediğiniz kalmamış ondan böyle bir delilik yapmışsınızdir diye düşünmüştüm. 6 aylık evlilikte ne yaşadınız da böyle sacmaladiniz. Bı de geçmişte yasanan demişsiniz daha bişey gecememisti. 6 ay yahu 😅
Aşko 18 yaşında evlenen bebeler yapmaz şunu :KK70:

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X