Kaynana sorunu

yok hayir hazir falan gelmedi. tanimadiginiz insanlara laf ederken dilinize dikkat edin. paylasim yapiyor soru soruyorsunuz elestirilmekten hoslanmiyorsaniz acik degilseniz buna soru sormayin bu kadar basit
Siz de tanımadığınız insanlara kadin onunize hazır yemek koydu kadından ne iş bekliyosnz gibi yorum yapmayın kişi karşısındakini kendi gibi bilirmiş

Siz de tanımadığınız insanlara kadin onunize hazır yemek koydu kadından ne iş bekliyosnz gibi yorum yapmayın kişi karşısındakini kendi gibi bilirmiş
siz okumaktan acizsiniz sanirim benim oyle bir yorumum yok. bana tekrarda cevap vermeyin, iyi aksamlar

Neden herkes konu sahibinin üzerine gitmişki
Yani misafir olan evde ev sahibide bir zahmet az daha dikkatli davranabilir
İçerde yatan düşman değil oğlu ve gelini
Robotu onlar kalkınca çalıştırsın nedir yani
Ayrıca o robotlar bazen bişeye takılıyor dat dat dat ötüp duruyor, sanki yangın alarmı gibi insanın beynine işliyor. Açmasın yani çok mu önemli, düzeni öyleyse biraz feragat etsin belliki düzen kalmamış zaten, sanki robot hergün aynı saatde çalışınca kurtarcak durumu

Neden herkes konu sahibinin üzerine gitmişki
Yani misafir olan evde ev sahibide bir zahmet az daha dikkatli davranabilir
İçerde yatan düşman değil oğlu ve gelini
Robotu onlar kalkınca çalıştırsın nedir yani
Ayrıca o robotlar bazen bişeye takılıyor dat dat dat ötüp duruyor, sanki yangın alarmı gibi insanın beynine işliyor. Açmasın yani çok mu önemli, düzeni öyleyse biraz feragat etsin belliki düzen kalmamış zaten, sanki robot hergün aynı saatde çalışınca kurtarcak durumu
Hepsi kaynana bence ablacım yazanların başka açıklaması olamaz ,aynen zaten ben kahvaltıdan sonra kendim büyük supurgeyle suourecektim eliyle kapatabikirdi robotu ,aynen öyle takıldı sabah zaten aynı dat dat beynimin içinde ,aynen düzen falan yok biraz daha sabır edevem artık evimin tadilat bitesiye ,teşekkür ederim anlayisnz için

Rahatsız olabilirsin ama konu açacak kadar bir sorun var mı gerçekten?
Hani sürekli sizi gıcık etmek için benzer şeyler yapıyorsa dolmuş olabilirsiniz ama konu sadece buysa bu kadar takılmayın.
Kadının kendi evi, kendi düzeni. Robot süpürgenin sesinden rahatsız olmayacağınızı düşünmüş olabilir.

Birincisi evet robot süpürge sesi bayağı baskın bir ses evet ama o ayarlamayı değiştirmekte sıfırlamakla eş değer. Kafanıza göre kapatınca bi kaç gün aygıt tuhaflaşıyor vs.
Yani iki taraf içinde yapılabilecek bir şey yok.

Bu durum kadının kötü olduğunu asla göstermez

X