Kaynana sorunu

Ceylan 87

Üye
Kayıtlı Üye
7 Mayıs 2023
308
-47
38
Sa arkadaşlar ,evimiz tadilatta 1haftadir kaynanamla kaliyoruz kendi annemgil şehir dışında ,hafta içi eşim de ben de çalışıyoruz kaynanam tek yaşıyor zaten ,dün gece geç yattık bugün 9da robot süpürge otomatik çalışmış kaynanam da uyusunlar rahatsız olmasnlar vs diye kapatmadi uyuyamayinca sinir oldum başıma ağrılar girdi ,hiç bı iş de yok iş olsa da erken kalksak ,düşüncesiz olduğunu düşünüyorum siz olsaniz sinir olur msnz

Sizi duyanda sanki yattığınız odaya girip kulağınızın dibinde süpürge makinesini açıp dip köşe temizlik yapmış sanacak. Alt tarafı robot süpürge. Sizi evinde ağırlayıp yükünüzü hafiflettiği için teşekkür edeceğiniz yerde bir de laf etmek için bahane arıyorsunuz gibi geldi bana.

Sa arkadaşlar ,evimiz tadilatta 1haftadir kaynanamla kaliyoruz kendi annemgil şehir dışında ,hafta içi eşim de ben de çalışıyoruz kaynanam tek yaşıyor zaten ,dün gece geç yattık bugün 9da robot süpürge otomatik çalışmış kaynanam da uyusunlar rahatsız olmasnlar vs diye kapatmadi uyuyamayinca sinir oldum başıma ağrılar girdi ,hiç bı iş de yok iş olsa da erken kalksak ,düşüncesiz olduğunu düşünüyorum siz olsaniz sinir olur msnz
Her insanın kendi annen babanda olsa kendi evinde ayrı bir düzeni vardır bu sadece kaynana sorunu değil. Ama bence sen o 1 haftanın dolmuşluğunu robot süpürgeden çıkarmışsın. Muhakkak zordur şu an başka bir düzende olmak ama bence böyle küçücük şeyler için kendini doldurma kaynana karşı.

Her insanın kendi annen babanda olsa kendi evinde ayrı bir düzeni vardır bu sadece kaynana sorunu değil. Ama bence sen o 1 haftanın dolmuşluğunu robot süpürgeden çıkarmışsın. Muhakkak zordur şu an başka bir düzende olmak ama bence böyle küçücük şeyler için kendini doldurma kaynana karşı.
Aynen dediğin gibi galiba kardeşim 1haftadir başkasının üzerinde kendi eviniz gibi diyor ama olmuyor galiba 1haftanin dolmuslugu patladı

Ayarlı kardeşim de durdurabilir eliyle düğmesine basıp ,kapı var ama kapanmıyor oda kapısı
Yanı oyle yapması gerekıyor ama yapmamıs
Sızde mecbur kalacaksınız galıba ne yapacaksınız
O an kalkıp kapatıp gerı yatsaydınız
Yada aksamdan uyarsaydınız ne dıyelım olmus bıtmıs
Dedıklerı gıbı kadının kendı evı
Bır hafta yemegıde o yapmıstır calısıyoruz dıye hazıra konmussanız
Belkı canına tak ettı kalksın evı supursun demıstır
Bilerek uyandırmıstır😅

X