Kaynana sorunsalı

Peki sizin hoşunuza gider mi kaynananiz sizin evinin önüne kendi copletini koysa kendi evi onu temiz sizinki çöp yığını hoş mu sizce
Umurumda olmaz. Çöp dediğimiz çöp toplama saatinde kapıya konur zaten. Saatlerce kapınızın önünde çöp yığını tutmuyorsunuzdur umarım görgüsüz gibi.

Sizin koyduğun çöp poşetinin yanına, kendi çöp poşetini koymuş. Ee normal değil mi? Hani paspasına koymamış, kapının girişine koymamış. Ortak kullandığınız alanda iki alan yerine tek alana çöp poşeti konulmuş.

Bu art niyet aranacak, kötü niyet aranacak bir şey değil.
Şöyle dusun karşı komşum kendi kapısının önünde değil tam senin kapının önüne senin çöplerin yanına koyuyor kendi kapısı onu temiz senin kapın 4 poşet çöp yığını öyle düşün

Umurumda olmaz. Çöp dediğimiz çöp toplama saatinde kapıya konur zaten. Saatlerce kapınızın önünde çöp yığını tutmuyorsunuzdur umarım görgüsüz gibi.
İsim oldumuydu erken cikartiyroum bugün 2 saat erken çıkarttım 2 saat boyunca da önümde başkasının da çöpü bukundun çöp yığını olsun istemem galiba sizde kayinvalidesnz😊

Ay bak çöp atacaktım çıkarken o aklıma geldi 🤣🤣🤣
Unutmuşum.
Yahu vallahi kendinize dert arıyorsunuz siz.

İsim oldumuydu erken cikartiyroum bugün 2 saat erken çıkarttım 2 saat boyunca da önümde başkasının da çöpü bukundun çöp yığını olsun istemem galiba sizde kayinvalidesnz😊
Haklıdan yana olunca hemen karşı taraftan bişey, kaynana, görümce falan oluveriyoruz. Sizi üzecek ama anne bile değilim, kayınvalide hiç olamam. Hatta gelinim 😂

Toplu yaşam alanlarında saatler önce kapıya çöp çıkarmak görgüsüzlük ve saygısızlıktır. Çöp saatinden maksimum 10-15 dakika önce çıkarılır. Kayınvalideyle çatışacağınız zamanı toplumsal sosyal kurallara çalışarak mı harcasanız acaba.

İyi akşamlar arkadaşlar,evimin onune çöp çıkarmıştım kapıcı aliyo biraz fazlaydi kaynanam karşı dairede oturuyor o da getrmis çöpünü benim kapımın önüne çöplerin yanına koymuş sinir oldum tekrar aldım kapısının önüne koydum ben mi abartiyorum siz olsanz naparsnz
Hoş olmamışta uğraşmaya değmez bence.

Screenshot_20241017_224750_com.opera.browser.jpg Sizinle sohbet eden üyeyi merak ettim. Kaynana mı çekiştiriyorsunuz?

X