Kaynana sorunsalı

İyi akşamlar arkadaşlar,evimin onune çöp çıkarmıştım kapıcı aliyo biraz fazlaydi kaynanam karşı dairede oturuyor o da getrmis çöpünü benim kapımın önüne çöplerin yanına koymuş sinir oldum tekrar aldım kapısının önüne koydum ben mi abartiyorum siz olsanz naparsnz
Çöp savaşları😎

Aynen dün akşam bı sorun vardı bugün de çop sorun brnce benim kapımın onu çöp değil eşim tasinmaz ,eve de yeni bakım yapıldı çöpü aldım geri kapisinin önüne birakiverdim Hazar anlamstr insansa
Demin sanki başka bir konunuzu cevaplamıştım yine kv ile alakalı.
Kv sorunlu biri işte belli değil mi?
Yaşadığınız en ufak şeyi buraya konu açacak kadar dert edinirseniz ömür geçmez söyleyim.
En iyisi siz taşının o apartmandAynen

Çöpün nereye konduğunun ne önemi var? Neden savaşa çevirdiniz bunu? Kaynananızın konu açması lazım gelin sorunsalı diye. Kadının her hareketini dert ediyorsunuz.
Peki sizin hoşunuza gider mi kaynananiz sizin evinin önüne kendi copletini koysa kendi evi onu temiz sizinki çöp yığını hoş mu sizce

Ben annemin kapısının önünü çöp yığyorum 😂 hatta annem coğu zaman kendi atar çöp saatini bile beklemez 😂 şimdi annem buraya konu açsa cok kırılırım 😂 ne var kayınvalideniz de koyduysa bence asırı abartıyorsunuz. Taşının evlerinden çıkın kiraya madem

Peki sizin hoşunuza gider mi kaynananiz sizin evinin önüne kendi copletini koysa kendi evi onu temiz sizinki çöp yığını hoş mu sizce

Sizin koyduğun çöp poşetinin yanına, kendi çöp poşetini koymuş. Ee normal değil mi? Hani paspasına koymamış, kapının girişine koymamış. Ortak kullandığınız alanda iki alan yerine tek alana çöp poşeti konulmuş.

Bu art niyet aranacak, kötü niyet aranacak bir şey değil.

İyi akşamlar arkadaşlar,evimin onune çöp çıkarmıştım kapıcı aliyo biraz fazlaydi kaynanam karşı dairede oturuyor o da getrmis çöpünü benim kapımın önüne çöplerin yanına koymuş sinir oldum tekrar aldım kapısının önüne koydum ben mi abartiyorum siz olsanz naparsnz

Ben olsam bosanirdim cop bu boru mu🤣 Rezalet yağğğnnee. Bidaha kayinvalideyle asla konusmazdim.

Böyle ufak şeyleri büyütmeyin
Yoksayın onu, onu ancak böyle yenersiniz

Kaynanaya bak, düşman basina! Nasil koyar çöplerini sizin çöplerinizin yanina? Naaaaaaaaaaasil? Cidden cok tuhaf, kabul edilemez bir davranış!
Çöpleri ayristirmakla cok iyi yapmışsınız!
vzfattav

Ee noldu yani? Kapıcı tek bir yerden alsın işte topluca. Bu kadar her şeye sorun çıkartacaksan kv ile dip dibe oturmayacaksın

X