Kaynana problemss

kaktusella

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
16 Ağustos 2024
21
27
29
Kızlar selammm eşim iş sebebiyle şehir dışına gitti 20 günlüğüne. 1 yıllık evliyim gebelik çocuk vs yok. Ben öncesinde de 3 yıl yalnız yaşadım tek başıma yaşamakla problemim yok. Eşim gittiğinden beri kaynanam onlara gidip (1400 km var şehirlerimiz arasında) kalmamı istedi. Ya da kendi gelmek istedi bende kabul etmedim. Çünkü haftaya okul açılıyor ve öğretmenim zaten hazırlıklarımı yapmam gerekecek. Ancak kendisi beni her gün arıyor ve bi arama da az önce gerçekleşti. Aylar önceki bir haber üzerine birden aradı telaşlı şekilde. Bende şaşırdım nasıl duymamış olabilir her haber sitesinde yayınlandı yani. Beni sırf kontrol etmek için mi arıyor yani ben mi çok fenayım kız

Yok siz fena değilsiniz, kv sınır bilmiyor.
Neden her gün arıyor ki? Tek kalsanız ne olacak? Garip bir zihniyeti var.

Aklı kalmıştır kötü niyetli değildir. Her aradığında sıkıntınız olmadığını anlatın güzelce. Sizi düşünmesi iyi bişi

Eşime söyledim annene söyle lütfen yetişkin bir kadınım bu kadar merak etmesin bahane bulup arıyor diye

Ve ben şu an annemlerin yanında kalıyorum bir de ya

Dağ başında yaşamıyorsanız, kv olağanüstü bir hayal gücü varmış

Belki de öyle ben fena düşünüyorum
Ya Türkiye’de yaşıyoruz arkadaşlar. Bunu kabul etmek lazım. Birisi gerçekten sizi takip edebilir,sebepsiz yere sadece kılıçla adam öldürmek nasıl bir şey merak ettiğinden gelip sizi öldürebilir. Gelen bir kurye sapık manyak çıkabilir. Yani neler neler oluyoruz gerçekten. Çok da kötü düşünmemek lazım telefonu açıp iyi olduğunuzu söylerseniz içleri rahat eder.

Evet ama ben annemlerin yanındayım birkaç gün sonra tek kalacağım henüz tek değilim. Ve de kocam varken de bu dedikleriniz başıma gelebilir sokağa da mı çıkmıyoruz

Evet ama ben annemlerin yanındayım birkaç gün sonra tek kalacağım henüz tek değilim. Ve de kocam varken de bu dedikleriniz başıma gelebilir sokağa da mı çıkmıyoruz
Tabi ki gelebilir ama bu durumda kendilerini sorumlu hissetmezler. Siz su an çocuklarının emaneti gibisiniz öyle düşünüyorlardır. Benim de çocuğum olduğu için daha hassas yaklaşıyorum büyük ihtimalle

Dağ başında yaşamıyorsanız, kv olağanüstü bir hayal gücü varmış
Sitede yaşıyorduk ve bütün komşularla çok samimiydik. Dedimki kim girecek benim evime komşularımın kocaları mı? Herkesin nefsi varmış, herşey olabilirmiş
Tek derdi beni hizmetçi olarak kullanmaktı ama direkt bunu soyleyemediği için hayal gücünü zorlamak zorunda kalıyordu napsın

Bence sizi düşünmesi güzel bir şey ama tek kalabilirsiniz sonuçta eşlerimiz varken de bazen gündüz evde tek kalıyoruz. Kötü şeyler hep gece olmuyor. Benim eşimde şehir dışına gidiyor iş için kv hiç sormaz bile korkuyo musun falan diye çünkü korksam oğluna söyleyeceğimi biliyor. Sizde güzelce anlatın iyi olduğunuzu ve meşgul olduğunuzu söyleyin.

Haklısınız söyledim aslında dert etmeyin ben tek yaşamaya alışkınım okul açılıyor zaten evde çok vaktim olmayacak diye. Ancak yine de bi şekilde zorluyor gibi hissediyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…