Kaynana problemss

Sitede yaşıyorduk ve bütün komşularla çok samimiydik. Dedimki kim girecek benim evime komşularımın kocaları mı? Herkesin nefsi varmış, herşey olabilirmiş 🙄
Tek derdi beni hizmetçi olarak kullanmaktı ama direkt bunu soyleyemediği için hayal gücünü zorlamak zorunda kalıyordu napsın 🤷

Sitede yaşıyorduk ve bütün komşularla çok samimiydik. Dedimki kim girecek benim evime komşularımın kocaları mı? Herkesin nefsi varmış, herşey olabilirmiş 🙄
Tek derdi beni hizmetçi olarak kullanmaktı ama direkt bunu soyleyemediği için hayal gücünü zorlamak zorunda kalıyordu napsın 🤷
peki bu durumu eşine söyledin mi

Haklısınız söyledim aslında dert etmeyin ben tek yaşamaya alışkınım okul açılıyor zaten evde çok vaktim olmayacak diye. Ancak yine de bi şekilde zorluyor gibi hissediyorum.
Zorlar zorlar sonunda alışır. Sonuçta sizin işinizin detayını bilmiyolar. Akşam mesela aradığında meşgule atın öğretmenlerle okul öncesi toplantı yapıyoruz müsait değilim anne deyin falan yani sizin meşgul çalışan yetişkin birisi olduğunuzu anlata anlata kabullendirin 😂

peki bu durumu eşine söyledin mi
Söyledim tabiki. Eşim ısrarla anne siz karışmayın dedi ama ben baktım rahat vermeyecekler annemlerin yanına gittim. O da sorun oldu. Eşimi arayıp bizi adam yerine koymadi, biz varken babasının evine gitti demişler. Eşimden destek göremeyince benim akrabalarımı arayıp beni kötülemişler. Ben onlara saygı göstermiyormuşum. Ellerinden gelen çirkefligi yaptılar sagolsunlar.

Tabi ki gelebilir ama bu durumda kendilerini sorumlu hissetmezler. Siz su an çocuklarının emaneti gibisiniz öyle düşünüyorlardır. Benim de çocuğum olduğu için daha hassas yaklaşıyorum büyük ihtimalle ☺️
Ben çok cesurum galiba. Bebeğim 40 günlük bile değildi eşimin il dışına çıkması gerekti 1 hafta. Tek başıma bebekle kaldım kimseyi yanımda istemedim .Eğer ihtiyaç duysaydım elbette çağırırdım.

Ben çok cesurum galiba. Bebeğim 40 günlük bile değildi eşimin il dışına çıkması gerekti 1 hafta. Tek başıma bebekle kaldım kimseyi yanımda istemedim .Eğer ihtiyaç duysaydım elbette çağırırdım.
Ben de tek olmayı çok severim hiç öyle aramam yanımda kimse olsun. Hatta mümkünse kimse olmasın 😃😃 ama aklı kalanı da anlıyorum iyi niyetli buluyorum ☺️

Ben çoğunlukla şov olduğunu düşünüyorum onun. Kv lik yapıyor işte. Ailenizin yanına gidip onun yanına gitmediğinize alınmadı mı? 😊

Aynı şey başıma geldi. Eşim yurtdışına gitmişti ısrarla onlarda kalmamı istedi. Hiç anlaşamadığımiz için gitmek istemedim. Başıma birşey gelirmiş, kocamın evde olmadığını bilen biri kapımı zorlar içeri girermiş, saçma sapan bir sürü senaryo yazmıştı.
O zaman gidip annenlerde kalırsın akıl var mantık var yani hangi yerde rahat edersin bunlar yine sinirimi bozuyorlar offff

Kızlar selammm eşim iş sebebiyle şehir dışına gitti 20 günlüğüne. 1 yıllık evliyim gebelik çocuk vs yok. Ben öncesinde de 3 yıl yalnız yaşadım tek başıma yaşamakla problemim yok. Eşim gittiğinden beri kaynanam onlara gidip (1400 km var şehirlerimiz arasında) kalmamı istedi. Ya da kendi gelmek istedi bende kabul etmedim. Çünkü haftaya okul açılıyor ve öğretmenim zaten hazırlıklarımı yapmam gerekecek. Ancak kendisi beni her gün arıyor ve bi arama da az önce gerçekleşti. Aylar önceki bir haber üzerine birden aradı telaşlı şekilde. Bende şaşırdım nasıl duymamış olabilir her haber sitesinde yayınlandı yani. Beni sırf kontrol etmek için mi arıyor yani ben mi çok fenayım kız 🤣
Öğretmen misiniz gerçekten...

X