Kaynana kayınpeder

Şu an kara kara düşünüyoruz seçenek yaratmaya çalışıyoruz eşimle ilk seçeneğim asla ailesi değil çünkü bana yaşattıklarını geçtim torun görmek için çaba yok inanın herşeye rağmen gösterirdim

o zaman çok kişinin yaptığı gibi bakıcı o da olmadı kreş zaten torun istemeyen sevmeyen kişilere baktırmak kadar saçma bi davranış olamaz

Engelledim çünkü sınırı yok çirkin yazılar

Bebeğim 32 haftalık doğdu 3 ay önce doğması gereken zamanda doğsaydı 1 ay 1 haftalık olacaktı prematüre bebeğim
Neden bebeğini bırakıp çalışmayı düşünüyorsun daha çok küçük bi de erken doğmuş önce evlat diğer dertleri boşver

Engelledim kayınpeder whatasapptan laf sokuyor resimli yazılarla edepsizlik zavallılık gibi ve mesaj atıyor

Neden bebeğini bırakıp çalışmayı düşünüyorsun daha çok küçük bi de erken doğmuş önce evlat diğer dertleri boşver
Haklısın ama borç var hala evlilik için çektiğimiz eşya vs krediler eşim tek maaşla yapamaz yoksa evladını bırakmak düşüncesi çok zor

gözlerim birbirine girdi yaaaa

Allah rızası için güncelleyin konuyu paragraf falan yapın

bu arada elim değil eşim gözünüzü seveyim!!!!!!

Kızlar özeti şu. Konu sahibini kıskanan bi kv var. Hamileliginde evden giden bi koca var. Bi ara dogumdan sonra kv evde hir gur cikarmiş. Birileri yerlerde surunmus falan. Son olarak anladigim kadariyla torunlariyla ilgilenmiyorlar ve arkadas garip bi sekilde gelin bizim mahallede ev tutun uzak olmayin torun sevin diyor. Birde surekli garip bir sekilde kp ile watsapptan konusuyorlar

Hepsi fazla samimiyetten

Konu sahibi komşunuza anlatır gibi yazmışsınız.

Kayınvalideniz evlenmeden önce az çok belli etmiş kendini bu 1
Eşiniz hem sizi oyalayıp hem annesinin gönlünü yapıyor bu 2
Elalemin lafına bakıp neden çocuk yaptınız bakacak ve borç sorunu varken bu 3

Çalışmak zorundaysanız mecbur çocuğa biri bakacak
Kayınvalidenizi istemiyorsanız yakın çevrenizde güvenebileceğiniz birilerini araştırın.

Ben onlar baksın demedim yazılarımın hiç birinde torun olsun bakıcaz dediler ısrarla ve hamile kalınca olaylar tam tersi oldu ben görmek istemiyorum ki onları sadece çaresiz kaldım bunu paylaştım burda

Atlaya atlaya okudum,kv'nin bayıldığı yerde ben de bayılmışım.bu ne yahu,uzun olması sorun değil de noktalama işareti kullanmak,paragraf paragraf yazmak parayla değil.

Anladığım kadarı ile eşinde bütün kabahat.o değişmezse bu durum böyle sürer gider.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…