kayınvalideye hediye önerileri

Kendi büstünüzü yaptırın, kayınvalidesine hediye alan gelin kalmadı, bari sizin heykeliniz dikilsin.
Oyle demeyin alınırım. Ben varım.Hemde tahmin edeceginizden cok fazla. Evinde bir eksik gorur alırım.Ustune basina alirim. Her ay bekar gorumceme ,kaynbabama yada kaynamama hangsne denk gelirse birseyler alırım

Çok teşekkür ederimm

Biz de size bakıp bakıp imreniyoruz işte. Bizim karşımızdaki neanderthaller insanlıkla alakalı olmadıkları için, hediye alma isteğimiz içimizde patlıyor.
Böyle incelikler insanların arasını ısıtıyor bence
Benimki de hiiiiiiç melek değil ama ben onu değil kendimi mutlu ediyorum

Oyle demeyin alınırım. Ben varım.Hemde tahmin edeceginizden cok fazla. Evinde bir eksik gorur alırım.Ustune basina alirim. Her ay bekar gorumceme ,kaynbabama yada kaynamama hangsne denk gelirse birseyler alırım
Ben de alıyorum ya, baya varmış alan demekki hala iyi gelin kv ilişkileri var. İnsanlığa dair umutlarımın ölmemesi için bir sebep daha asdffg

Ben de alıyorum ya, baya varmış alan demekki hala iyi gelin kv ilişkileri var. İnsanlığa dair umutlarımın ölmemesi için bir sebep daha asdffg
ya tamamen kusursuz bir kaynanam var diyemem.Esimle bile surekli tartisirlar ama aşırı merhametli biri. Hic tanimadigi birine bile son parasini bile harcar oyle soyleyim. Anne kiz gbi oldgmzdan atismalarimiz gelin -kv atismasina dönmyor.Oyle aman aman tartismadik hic.Birseye kizdiysak soyleriz o an birbirmze atisirz bazen.Sonra hadi sus gayri cay koydum der biter

Ay evet işte bu ya.
Benimki de beni istemeye gelmemek için kovidi bahane edip Kayseri'deki oğlunun yanına gitti üç aylığına
Ben de artık bütün hediyeleri, karşı dairedeki hasta yaşlı teyzeye alıyorum. En azından teşekkür ediyor.
Benim de insanlığa dair inancımı çoğaltıyor bu tarz gelin kv ilişkilerini okumak.
Ama kendime dair zerre inancım yok

Ay evet işte bu ya.
Evlendiğimiz ilk yıllarda eşimin teyzesi kalbimi kırmıştı. Bir iki ay sonra doğum günüydü güzel bir hediye aldım ve tüm samimiyetimle iyi dileklerimi ilettim. Çok şaşırdı mahcup oldu. O zamandan beri ufak tefek şeyler dışında iyi.
Ha bir de melek olsan kanadın yamuk diyecek olan iyilik bilmez Allah'ın belaları var onlar artık Allah'a havale asdfggh

Bizim ilişkimiz de kusursuz değil. Hatta başlarda neredeyse baya kötüydü ama şimdi ikimizin de adı atmasıyla iyileşti. Mesela doğum günümde bana bi mesaj atmış çok duygulandım sevindim yani baya güzel şeyler yazmış. Bunun gibi küçük şeyler bile yetiyor yani

Bazen maalesef ne yapsan olmuyor.

Benimki dogum gunumde is yerime cicek gonderdi. Butun is yerinde kaynanasi cicek alan gelin diye konustular biz cok sık beraberz Haftann uc dort gunu gorusuruz.Guler eglenirz.İyi hissediyorum iyi anlasinca. Kendi kaynanasi vardi yaninda gitmedim birkac gundur onu sevmiyorum. Bugun aramis unuttun beni gitti o gel artik diyor Ne bileym boyle daha iyi ya herkes sevebilse keske kayinvalidesini -Yani haketssler sevilmeyi- evlilik daha guzel olurdu herkese

Benimki pek maddi olaylara girmez asdjfkfkf biz 3 4 ayda bir falan gidiyoruz ya da onlar geliyor ama bir aradayken iyiyiz çok şükür.
Evet ya daha arada hiç sorun yokken gard alan gelin ya da kayınvalideler var o bana da doğru gelmiyor.

Bende böyle gelin isterim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…