kayınvalidenizle her yere gidermiisiniz?

Bir kaç kez gittim ama bir dahamı tövbe gittiğimiz yerlerde en küçük arkadaşı bile 52 yaşındaydı.............Ne kadar sıkıldığımı sanırım anladı bir daha teklif etmez etsede gideceğimi sanmam.

Evli olmadan konuşmak kolay ama ben gideceğimi sanmıyorum.Bana ne kadar güleryüzlü olsa da çok fazla içli dışlı olmak istemem.

nasıl basardın canım o işi formul ne bende yapım dıcem ama ben altlı ustlu olucağım ıcın mumkun değil sen uzaksın sanırım nasıl basardın bravo:smiley-cool:

canim o bir sekilde oldu valla..esimin ailesini duzene sokmak iki uc ayimi aldi :)
eltim mesela gelecegi gun arardi hep red ettim bana geleceksen birgun onceden haber ver diye benim duzenim..simdi bi iki gun onceden mesaj ceker musaitsen gelecegim diye hatta dun cekmis miusaitsen gelecem haber ver diye daha yazmadim mesaj.,..eksem mi cagirsam mi bilmiyorum saat oglene dogru yazarim :) cok mu kotuyum ne ama ne yapayim cat kapi misafiri sevmiyorum :) gorumcelerimde oyle gelmeden ararlar..kucugudse buyugude fark etmiyor..cunku aramiz cok yakin kaynanamlada eltimlee gorumcelerimlede 10 dk aramiz var önemli olan isteklerinizi kirmadan belirtmeniz..

valla bende gitmedim hiç 2 yıl olucak nerdeyse ben evleneli kayınvalidemde bende çalşıyoruz altlı üstlü oturuyoruz.bi haftasonum var benimde zaten ev işi ve eşime ayıracağım.çağırıyor genelde ama hiç gitmedim hep işim var fln dedim.kzıda yok benim akyınvalidenin tek kız olarak gördükleri için beni kayınvalişdem gözümün içne bakıyor anne bende geliyorum demem için çünkü hep bi kızı koluna takıp gezme hevesi var gördüğüm ve duyduğum kadarıyla ama hiç gitmedim açıkçası.bazen bi kaç kez gitsemde gönlümü olsa diyorum kızlar.hevesli kadında benden bişey göremiyor işte .napıyım yaa giridcem ortamı biliyorum benim yaşıt hiç yok.onlar konuşucak ben hizmet edicem ama onunda çok hoşuna gider biliyorum napsam acabaaaa:1closedeyes::1closedeyes: bi akıl verin bakıyımmmm. a.s.a.s.

çalıştığım için br yere gitme şansım olmuyor zaten ama gitmem de zaten bir gün izin veriyorum kendime onu da eşimle geçiriyorum artık napalım ama kafama yatan bir yer olursa neden olmasın

biz birlikte oturduğumuz için işe girmeden mecbur gidiyordum.çok ısrar ediyordu ist.taanıdığım olmadığı için bende gidiyordum ama şimdi arkadaşım da çok.kk da var yeter bana.ama eşim askerdeyken yine takılırım peşine.kayınvalidem genç ruhlu olduğu için vakıtte geçiyor yanında ama

Sadece aile toplantılarında yanımda kocamla giderim.:asigim:
Tek başıma hiç bir zaman gitmem.
Sadece kayınvalidemle değil annemle de akrabalara gitmem eşim yokken yanımda.
Sevmiyorum tek gitmeyi ben:dilcikar:

bende kocamsız kayınvaldemlerle olan gezmelere gitmem kocam olmadana asla.ama annemlerle giderim .

Benim kayınvaldem evden dışarı adımını atmaz.Ancak bir düğün olduğu zaman beraber gideriz eşim götürür.Onun dışında kadın kendine ceza vermiş gibi evde otuıruyor.Ben diyorum kalk kadıköye gidelim hava çok güzel diye ama ı-ııııııı.
Kendi hiç çıkmadığı için ben ve diğer gelini çıktığında garibine gidiyor, çok geziyosunuz diye söyleniyor...

her yere gitmiyorum değil gitmiyorum o da davet etmiyor zaten gidemem ça lı şı yo rummmm

eskiden çok saçma isteklerde bulunur, çocuk gibi ısrar ederdi.onlara gidelim,bunlara gidelim.. beni kendi çevresine karşı şov amaçlı kullandığını hissettim bir yandan da evcilik oynayan bir kız çocuğu gibi sevinç duyuyodu :), sonuçta onun kendi akrabalarında benim ne işim var?bana dank edince olayı bitirdim. şimdi ancak bayramlarda dedeleri gezerken bizim peşimize takılıyor o kadar.

kayınvaldemle bazen ev gezmelerine gideriz...ama herzaman değil.zaten arada bir çağırır.ondada kırmam giderim

Sadece aile toplantılarında yanımda kocamla giderim.:asigim:
Tek başıma hiç bir zaman gitmem.
Sadece kayınvalidemle değil annemle de akrabalara gitmem eşim yokken yanımda.
Sevmiyorum tek gitmeyi ben:dilcikar:

ama gündüz gezmesinden bahsediyo heralde arkadaş.eşin gündüz çalışmıyomu canımyerimseniben

Bırakın kayınvalidemle biryere gitmeyi, kayınvalidemlere yalnız bile gitmem...Eşimle gider 1-2 saat oturur kalkarım...
Ben çok samimiyet istemiyorum.SEvmediğimden veya kötü insanlar olduklarından değil ben sıkıntıya gelemem.
Vazifem haline gelebilecek herşeyden sakınırım kendimi...
[/I][/B]

kızlar ben bu sitede yeni üye sayılırım yazılarınız çok hoş hepsi birbirinden güzel bende kayınvalidemle her yere gitmem ama kayınvalidemle arkadaş gibiyizdir kendisi çok anlayışlıdır asla ısrar etmez.canım istedigi yerlere gidiyorum

Bırakın kayınvalidemle biryere gitmeyi, kayınvalidemlere yalnız bile gitmem...Eşimle gider 1-2 saat oturur kalkarım...
Ben çok samimiyet istemiyorum.SEvmediğimden veya kötü insanlar olduklarından değil ben sıkıntıya gelemem.
Vazifem haline gelebilecek herşeyden sakınırım kendimi...
[/I][/B]

Aynen güzelim..:1rolleyes:
2,5 yıllık evliyim hiç kayınvalidemlere yalnız gitmedim.
Çok mecbur olmadığım sürece de gidebileceğimi hiç sanmıyorum..:smiley-cool:

X