kayınvalidenizi anneniz gibi görüyormusunuz?

sadece sevdiğim adamı doğurduğu için saygı duyarım.asla annemin yerini tutamaz.

beni kızı gibi görüyor mu ki ben onu annem olarak göreyimşakkıdışakkıdışakkıdı

asla asla asla göremem annemin yeri çok ama cok ayrı annem canım benima.s.a.s.a.s.

Malesef ya ben de kendi annem gibi göremiyorum. :1no2:
Ne kadar uğraşsam da beceremedim.
Her gördüğümde yine geriliyorum, yine geriliyorum elimde değil. :çok üzgünüm:
Halbuki çok iyi biri, kızı olmadığı için tabir yerindeyse üstüme titriyor.
Annem de kızıyor bana böyle düşünüyorum diye.
İnsan biraz kızını kıskanır canım, hiç kıskanmıyor beni
N'apiyim anneciğim çok çabalıyorum ama sen gibi göremiyorum kayınvalidemi.
Ha saygıda asla kusur etmiyorum o ayrı. Başımın üstünde yeri var. Nişanlımın annesi :asigim:
Ama gel gelelim kayınvalide lafını duyunca bile kasılıyorum.
Ne kadar uzatmışım :mymeka:
Kusura bakmayın kızlar

Kayınvalidem çok iyi biri olmasına rağmen asla annem gibi görmüyorum.nolursa olsun kendi çocukları onun için öncelikli tabii ki benim için de kendi annem.

a.s. Benim annemin yerini tutması mümkün değil. Annem ben çok küçükken vefat ettiği için onu yakın görmüştüm kendime ama demek ki sıfatımız gelin olunca her şey başka oluyor. Hareketleri yapmacık ve asla içten değil... Eşimin yanaklarını öper mesela bana sadece sarılır.Bunun gibi birçok şey... Farkında değilim sanıyor ama bendeki tüm saygı ve sevgisini yitirmiş durumda.Allaha emanet ettim kendisini netekim!!!klava:

herkesın annesı kendıne arkadaslar ...nezaketen anne dıyebılırım ama ınanın bu bıle hala zoruma gıdıyor..benı mı dogurmus nıye anne denılır kı(((((

beni kızı gibi görüyor mu ki ben onu annem olarak göreyimşakkıdışakkıdışakkıdı

asla asla asla göremem annemin yeri çok ama cok ayrı annem canım benima.s.a.s.a.s.

hayır hayır hayır yüzbinkere hayır.yasakkelimeannemin tırnağının ucu bile olamaz.canım annema.s.

Annemin yerini asla tutamaz Kaynanama ANNE derken bile tuhaf oluyorum valla sırf eşime saygıdan diyorum. Ne çok iyi birisi nede çok kötü birisi orta şekerli bizimkisi. Zaten şimdi taşınıyorlarda bizden uzak bi yere ohhh kurtulucam sanırım :)

ben annemin canindan bi parcayim ama kayinvalidemle tek ortak noktamiz esim.O yuzden bi kayinvalide ne kadar iyi olsa bile hicbir zaman anne gibi olamaz.Annem icin olürüm ama kayinvalidem icin uzunca düsünürüm.:sm_confused:

asla kayınvalidemi sevmem.oda beni sevmez.annemim kör tırnagı bile olamaz.anam için ölürüm ben.ama hersey karsılıklı.savası bence ilk önce kaynanalar baslatır.neden derseniz onların ailesine her anlamda biz katılırız.onlarla yaşamak zorunda bırakılırız.onla yaşamak bana ölüm gelir.ne saygısı var nede sevgisi.bırakın kızı gibi görmeyi gelini olarakta görmeyi başaramadıki.onun hizmetçiligini yaparım kocamın hatırına.ama bişey oldumu laf sokmayıda iyi bilir.o zannediyoki hasta olunca o kızları bakacak ona...sevmedigi gelinine kalacak .aman elimede düşmesinde ne yaparsa yapsın .artık önemsemiyorum onu.aynı evde yasıyoruz ama bazen 3 gün görmedigim oluyo.allahıma bin şükür calısıyomda aynı evde denk gelmıyoz.kadın benimle yarısıyo resmen ya.benim kızdıgım kocasına yaptıramadıklarını ogluna yaptırmaya calısıyo.bu yüzdende eşim o yaslı oldugu için onunla daha çok ilgileniyo .bende malesef herseyi görmüyom.duymuyom.sadece allahıma havale ediyorum.:a015:

Merhaba
her ne olursa olsun kaynanana her zaman kaynanadır.Ben kötü mü anlaşıyorum ? Tartışmamız olmadı hiçbir zaman ama bezen işte bişey olduğu zaman beni sorumlu tutuyor hissediyorum.Genelde beni çok sever bende severim ama bazende kızarım.Amaan yaşlılar diyorum çıkıyorum.Kendi anneniz gibi olamaz bazen keşke olsaydı diyorum. Kızdığım bişeyler olunca kendi anneme yorum yapıyorum ,konuşuyorum sinirleniyorum biricik annem hiç kızmıyor karşılıksız seviyor çünkü ... ama kayınvalideme kızamıyorum :) neden çünkü kayınvalide:) kötü gelin mi olacağım...

benim bir sorunum yok ama bir keresinde kendisi dedi ki gelin kızın gibi olmaz damatta oğlun gibi olmaz o yüzden ben sedece eşimin annesi olarak görüyorum annemşn yerini kimse tutamaz
bu lafını duymadan önce belki biraz daha iyi niyetliydim ama şimdi olmaz

oo benim annemin tırnagı bile olamas .. egerki ben onu gibi bi kaynana olsam gelinler kapımı açarmı hiç bilmiyorum ben kaynanamı hiç mi hiç sevmiyorum nefret ediyorum ondan ama ne varki eşimin annesi yoksa hiçç işim olmas nedne bisi el kısı olarak görürler anlamam oysaki günü birinde ogullarının deil bizim elimise düşücekler hangi akla hizmetle bise kötü davranırlar bilmem .. allahım sen bisi kötü insanlardan koruu yarabbimm...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…