kayınvalidemi sevemiyorum..(görümcemide)

canım bence de ortada abartacak bir durum yok.sen bi kere sinir olmuşsun,her laf batıyor o yüzden.çocuklara abur cubur getirmesi,tutumlu olun demesi sorun değil ki.böreği oğlunun yanında çıkarması saçma olmuş ama 70 yaşında zaten yavaş yavaş çocuklaşmaya başlayan bir kadından çokta mantıklı hareketler beklememek lazım.
üstüne başına alması,kenara altın atması seni ilgilendiren şeyler değil.onlar zamanında biriktirmiş,harcamamış,şimdi harcama zamanları.bunu eleştirmek geline düşmez.(ama düğününüze yardımcı olmamaları yanlış tabi.ayrıca camide düğün istemiyorsan keşke o zaman kabul etmeseydin.seneler sonra içinde biriktirmektense zamanında tepkini koymuş olurdun.)
anladığım kadarıyla anne kız biraz patavatsız.zaman zaman sinirlenmeni anlayabilirim ama bu kadar hırslanman abartı olmuş.
dip not:her ikimizde çalışıyorken annem benim değilde gelinin çocuğuna baksa ne yalan söyleyeyim bozulurum.kaydirigubbakcemile

bende k.validemi sevemiyorum ama
kendimi zorlamıyorumda..
ilk başlarda çok zarar verdi bana..
şimdi zararsız ama artık ne fayda..
ne yapsa yaranamaz bana..

arkadaşım başından sevmediğin prüzlük yaşadığın biriyle ielrde de anlaşamassın malesef eşinin hatrına katlanıcan ve yeri gelincede yüzüne söylücen bişeyleri bazıları öyle anlıyor malesef

herkes çektiğini bilir, tabiki burdan yazılanlarla sizi yeterince anlamak mümkün değil ama
bence ortada öyle çokta büyütülecek bir şey yok . sanırım daha evvel başka tatsızlıklar yaşanmış,
kayınvalideniz ve görümcenizden soğumuşsunuz şimdi ne deseler ne yapsalar batıyor...
belki kötü niyetli yada değil siz onlara karşı önceki mevzualrdan dolayı ön yargılı yaklaşıyor olabilir misiniz acaba?

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…