Kayınvalideme gitmelimiyim

smrazr

Üye
Kayıtlı Üye
9 Haziran 2023
31
3
35
Arkadaşlar sizin fikirlerinize ihtiyacım var
Haftaya izne ayrılcaz, ben eşimin memleketine gitmek istemiyorum , kayınvaldemden hoşlanmıyorum, anlayışsız kaba saba, samimiyetsiz bişey,
2 yıldır evimize davet ediyoruz gelmedi hep bahaneler öne sürdü ama sağ salo gitti bu süreçlerde. Öle torununa da düşkün biri değil, izne çıkacağımızı biliyor gelecekmisiniz torunumu özledim vs demiyor, biçok yanlış hareketi oldu bize karşı , eşimde farkında ve gitmemi saygıyla karşılıyor ama üzülüyor da yalnız gideceği için , eşimde gitmemdeki tek sebep babamın mezarı diyor , babamın mezarını ziyarete edip dönecem diyor.

Eşimi yalnız göndermek içime sinmiyor, ama diğer türlüde hiç gitmek istemiyorum 10 saat yol sürüyor ne için diyorum çocugumu sürükleyecem yolumuzu bile gözetlemeyen biri için

Sizce ne yapmalıyım

Ben olsam eşim eğer değecek bir insan ise eşime eşlik eder çok kısa durur ordan eşimle tatile giderdim ...
Eşim gerçekten anlayışlı bir insan , annesinin hatalarını görebilen ve yanımda olan biri , gitmeme bile saygı duyuyor , bende gidersem gurursuz gibi hissedecem sanki (. Off karar vermesi çok zor

Eşim gerçekten anlayışlı bir insan , annesinin hatalarını görebilen ve yanımda olan biri , gitmeme bile saygı duyuyor , bende gidersem gurursuz gibi hissedecem sanki (. Off karar vermesi çok zor
Sen eşin için gidiyorsun neden gurursuz olasın, git ve muhatap olma fazla , çok durmamaya çalışın...

Şöyle ilk etapta tatile gidecez , izinimizn son 2 günü kala gidip ordanda evimize dönebiliriz aslında ama bilemiyorum gerçekten
Ben olsam önce oraya gider sonra tatilde kayınvalidenin olumsuz anılarını silip öyle eve dönerim. Tatile harcadığınız para ziyan olur dönüşte uğrarsanız, aklınızda deniz güneş değil kayınvalide kalır aman diyim

Aranızda özellikle bir şey olmadıysa gitmemek için bir sebep yok bence, eşinizi yalnız bırakmayın.

Uçak var mı ? Şehir neresi ?

Gitmeyin kımse kımsenın huzurunu bozmasın . Torununu ozleyende arar sorar . İyi niyet gısterıp gıdeceksınız karsılıgında gordugunuz muameleden dolayı keske gelmeseydım dıyeceksınız

Ben olsam giderdim. Ama oraya gidince evde durmayın çıkın gezin eşinizle akşama kadar. Madem eşiniz tek gideceği için üzülüyor yanlız bırakmayın.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…