Kayınvalidem ve kayınpederim evliliğimizi yönetiyor

Benim eşimin ailesi de aynen anlattığın gibi. Ama eşim beni ezdirmiyor çok şükür cevaplarını veriyor. Sana yine haftada Birgün ara demişler. Bana hergün aramalisin diyorlardı. Bir çok benzer yönleri var ama dediğim gibi iş eşte bitiyor. Eşin sana sahip çıkmadığı sürece ne yaparsan yap o aileyle mutlu olamazsın.

En azından eşimin pişman olup ben ne yaptım, nasıl yapabildim demesini beklerdim, ailesinin büyükler olarak en azından orta yolu bulmaya çalışmasını, istedikleri gün gelsinler demelerini beklerdim. Bundan sonra olmasa bile Allahtan en büyük istediğim bunun pişmanlığını bi ömür yaşamaları. Söylediklerinize hak veriyorum annemin babamın ağzı var dili yok onlar bunu hiç hak etmedi. Ama bazen atlatmak kolay olmuyor yaşananları

En azından eşimin pişman olup ben ne yaptım, nasıl yapabildim demesini beklerdim, ailesinin büyükler olarak en azından orta yolu bulmaya çalışmasını, istedikleri gün gelsinler demelerini beklerdim. Bundan sonra olmasa bile Allahtan en büyük istediğim bunun pişmanlığını bi ömür yaşamaları. Söylediklerinize hak veriyorum annemin babamın ağzı var dili yok onlar bunu hiç hak etmedi. Ama bazen atlatmak kolay olmuyor yaşananları

Sen hala o adamdan biseylermi bekliyosun Allahini seversen kendinize niye yapiyosunuz bunu beliymiş zaten adam ya sen dua et daha iki ay çoluğun çocuğun olmadan ayrılır bi daha nemrut suratlarını görmezsin

Yani gerçek mi bilmiyorum çünkü böyle bir şeyin gerçek olmasına inanmak istemiyorum.Tek diyeceğim sana BOŞAN düşünme bile.Böyle manyak insanlarla ömür geçmez gençliğine yazık.

Kanka sen neden arabada ağladın ben de burayı çözemedim. Ben olsam s.çarım sana da ailene de boşarsan boşa sanki çok meraklıyım sana derdim.
arabadan inmek istedim indirmedi. Kolumu tartakladı, beni eve bırak dedim o kadar değerli değilsin arabayı Expere götürcem dedi. Bi an doldum, dayanamadım ağladım

Yani gerçek mi bilmiyorum çünkü böyle bir şeyin gerçek olmasına inanmak istemiyorum.Tek diyeceğim sana BOŞAN düşünme bile.Böyle manyak insanlarla ömür geçmez gençliğine yazık.
Onların açısından sorun benim ailesine değer vermediğimi düşünmeleri. Hayır öyle değil desemde anlatamıyorum. Pazartesi ailesiyle görüştük. Eşim çarşamba günü annemleri çağıralım dedi. Perşembe çağıralım dedim. Hiç sesini çıkartmadı. Haftasonu ilk kavgada dedi sen benim ailemi istemiyorsun. Hayır istiyorum bak hatta pazar kahvaltı ya çağıralım demiştim dedim ama ne dediysem ikna edemedim.

Allah a havale sizi kanun onunde bosamiyor, bu aileden kurtulmanizi sağlamiyor.

Dayak yemenize ragmen nasil evli kalir, kendinizi bu duruma nasil dusurursunuz? Nasil izin verirsiniz bu kadar asagilanmaya?
Hic mi televizyon izlemiyor, haber okumuyorsunuz.. Boyle olaylarin artarak devam ettigini, cok kotu sonuclari olduğunu bilmiyor olamazsiniz.

Davanizi acin ve cocuk sahibi olmadan bosanin.. Hayatinizin geri kalan kismini kurtarin.

Sakin donme geri. Aramalarini bekleme hatta olur da ararlarsa diye tel no degistir. Kurtuldum diye de sevin.

Ya kusura bakma ama sende de hata var.Cumanın gelişi perşembeden belli olurmuş.Evlenmeden önce arama zorunluluğu getirmeleri,arkadandan seni kötülemeleri falan resmen bile bile lades demişsin ya.Dayanamadım 2.ye yazıyorum.

Şaka bu konu dimi? Biri bana şaka olduğunu söylesin
Bu insan görünümlü yaratıklara nasıl tahammül ediyosunuz yahu? Kendinize hiçmi acımanız yok? Böyle bir hayatı nasıl reva görüyosunuz ya? Okurken ben delirdim burada. Niye bu kadar silik bu kadar eziksiniz? Adamlar size bildiğin köle isaura muamelesi yapıyor
Defedin bu adamı başınızdan az yesinde anasına bir hizmetçi tutsun. Askeri kışlamı orası şu gün şu saat gelinecek aranacak? En büyük hata sizin. Kimsenin size böyle davranmasına izin vermemelisiniz. Empati yapıyorum benim kocam bana böyle dayatmalar yapacak bana el kaldıracak annesi için çok afedersiniz s*ktir ederim öyle kocayı. Hele kv deyi hiç demiyorum zira bana böyle yapan kv beni rüyasında bile göremez. Çoktan postayı koyar tüm irtibatımı keserdim. Gerçekten burda bazı konularda hemcinlerimin sabrına şaşıyorum.

İnanmazsınız ama adliyede çalışıyorum. Arayıp karakolu şikayet etsem hem herkese rezil olacak hem evden uzaklaştırma alacak, hem de işine yansıyacak. Olayları çok da büyütmek istemedim. Çıkmaza sokmak istemedim. Sadece bir daha olmayacağına beni inandırsın evlikiğimi kurtarayım yuva yıkmak bu kadar kolay olmasın istedim. Evden gidişim bana yaşattıklarını kabullenmeyeceğim anlamındaydı zaten. Sadece hatasını anlar düzelir belki diye düşündüm.

Bosan bosan bosan o tokatlarin arkasi kesilmez daha beterini yapacaktir zaman ilerledikce sakin geri donme

Sen hatanı anliyosun sanki. Houston u have a problem alo?

Tokatları ikna edememiş seni!
Dönüp uçan tekmenin tadına mı bakmak istiyorsun ben anlamadım ki?
Bir de yuva diyorsun. Ne yuvası be!

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…