Kayınvalidem ve kayınpederim evliliğimizi yönetiyor

Allahim ilk once insanlara vicdan versin bu nasil bir vicdansizlik ya
Kocandan ve ailesinden tiksindim Allh yardimcin olsun

Asla dönme bu igrenc zihniyetli insanlarin yanına bence. 1 gr aklin varsa dönme. Okurken sonuna kadar zor dayandim. Okumayi birakacaktim neredeyse. Annenlere hic birseyi atlamadan ayrıntısıyla anlat ki dön diyemesinler. Canını sokakta bulmadin ya.

Çevrimdışı okuyordum sırf sana yorum yazmak için girdim sakın ha sakın dünyayı ayaklarının altına da serseler asla dönme kesinlikle bosan 2 ayda bu ne dayak bu ne terbiyesizlik
2 ayda neler olmuş böyle nisanliyken falan hiç farketmedinmi bunların bu yüzünü

Düğünde babası Trabzon bileziği almıştı bana, onu değiştirmek istiyorum dediğim için eşimle çok büyük kavga etmiştik. Sonra seni ailenin yanına götürcem dedi. Ben giderim dedim. Hemen annesi ve babasını aradı. Ailesi yanlarına çağırdı bizi. Bizi eşim ailesine götürdü. Ailesi kızım ne ol du biz senin anne babanız dediler. Baba dedim, bi bilezik almıştınız bana eşime onu değiştirmek istediğimi söyledim konu bu dedim. Babası bana bu nasıl bir terbiyesizliktir ben onu sana hediye aldım dedi. Hala aileme onu söyleyip duruyorlar. Halbuki ben parasında değildim sadece beğenerek takabileceğim bileziğim olsun istemiştim. O gece babasına eşim bana hakaret etti dediğimde ettirme öyleyse dedi ve ben yaşadıklarımı kimseye anlatmadım. Üstüne birde bu olaylar gelişti. Birde tayinimi aldırdım oraya.şimdi mecbur onun şehrinde çalışmak zorundayım yapayalnız tayinim çıkana kadar.

Allah yardım etsin iki ayda bu kadar hayatını zindan ediyorlarsa ömrün bu insanların yanında geçse sinir hastası olursun gerçi iki ayda karısını tokatlamaya başlayan adam daha sonra Allah korusun ne yapmaz ki. İyi düşünün derim

Niye hala evlisin. Boşan.

Ayrica ne hakla su gun bni arayacaksin diyorlar kimse bnm keyfime karisamaz istedigim zamn ararim mecburi aratip mecburi evlerine gitmekte ne oluyor bastan asagiya sacma insanlar...

Vallahi kusura bakmayin da, sizden cok, size emek verip,masraf edip universite okutup,meslek edindiren ailenize uzuldum ben !! Yazik, cok yazik, gencecik,egitimli bir genc hanimin kendisine bu muameleyi yaptirip, boyle bir hayati normallestirmesi, takildigi yegane konunun, kendisinin " 1 haftadir aranip sorulmamasi " olmasi.. diyecek soz bulamadim, adiniza cok uzgunum.. meraklanmayin bence yakinda bir orta yol bulunur, "KOCANİZİN" yanina donersiniz..

Hmm yani her sey en bastan belliymis. Ama olsun neredesinden dönersen kardir

Icim şişti yeminle yaaa bırak git ayol ne bu anasıda anasi alsın anasını başına çalsin bi daha senin gibisini zor bulur tabi bulmuş dişine göre afedersin ama enayiyi parmağında oynatcam diye uğraşıyo nisan kurtul git çekilmez iki ayda 20 yıl yaslandirir böylesi insani

Ay bunlar gercek mi ya aıle olarak psikolojılerı bozuk bence kocanda da iş yok alırken bu adamn huyunu suyunu hıc mı cözemedn be canım

Hala evliliğim diye mi bahsediyorsun ya. Kaç yaşındasın nişanlılık döneminde hiç mi birşey anlamadın?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…