Kayınvalidem ve kayınpederim evliliğimizi yönetiyor

Lütfen bu adamdan çocuk yapmayın. Boşanırken düşünmeyin bile. Allahlarından bulsunlar.

Çok zor olucak yeni bir hayata başlamak ama yapacağım.
inanın o insanları çekmek yeni bir hayata başlamaktan daha çok acı verecektir size. Sakın bir yanılgıyla barışıp çocuk yapmayın. Çocuk varken bu tür insanlar cocuğunuz üzerinden oyunlar kurarlar. Suan yaşadığınız sıkıntılar bine katlanır.
Bir sonraki evliliğinizde çooook mutlu olursunuz inşallah.

İnşallah, çok teşekkür ederim.

Kendi kendini asla uzmede yipratmada herşeyi bir kenara Burak tokatta neyin nesi üstelik 2 aylik evlisin çok yenisin çok güzel gunleriniz geçmeli sizin.herşey eşinden bitiyor o değişmediği surece bu evlilik zaten zor yürür.senin bir batan yok kaybettiğinde yok Burak onlar düşündün sakin gitmese umarim hatalarini anlarlar senin için çok üzüldüm ilk bastan boyle giderse sonu daha kotu olur

Hatalarını anlayacakları yok, babası babama o buraya gelecek konuşacağız haftada 3 gün gelecekler demiş. Boşanma kararı aldım çok beklerler

Bunu kolay kolay kimseye demem vebaldir
Lakin size diyorum

Boşanın....
( Chucky'nin anası ve oğluna denk gelmişsiniz)

Dilerim allahtan tüm kalbimle eşine karşı yüreğinde sevgin varsa rabbim yerine soğukluk koysun, buz gibi etsin sizi ki önünüze daha güzel insanlar çıksın. Çıkmaz demeyin yeniden başlamak zor gelir ama korkmazsan herşeyin üstesinden gelirsin. Belki başlarda canın yanar ama hayatının geri kalanını acı ve keder içinde yaşamamış olursun. Pişmanlıkların bu zamana kadar kalır ve gerisinde daha sağlam adımlar atan bir kadın olursun. Aynaya bak kurban olduğum böylesi insanları kapında köpek bile etme işte o zaman kıymetlenirsin. Sana kalkan o elleri tutmaz olsun ne diyeyim çok üzüldüm rabbim yar ve yardımcın olsun

Büyük yemin ediyorum bana böyle davranan insanların ağzına ederim.
O evlerini yakar karşısına oturur keyifle izlerim sonra da gider bir güzel boşarım.
Bu ne ya ahlaksızlar insan bu kadar kötü olamaz yahu..
Hangi mandıradan buluyorsunuz böyle hayvanları anlamıyorum..

Ay şaka gibi ayol bunlar tekke mi, türbe mi? Haftada 3 gün mecburmuyum. İşim vAr gücüm var. Kocayı bırak git onlarla yasa...

Onun için harcadığın her dakika sana yazıktir. Koca bir kayıp.

Ne ayıptır erkeğin olup biteni babasına anlatması daha da ayıp kayinpederinizin bunu sizin babaniza anlatması.

Konuda konu olsa balkon yikanmamis. Ulan sanane benim evimde ki balkondan...

Arkana bakmadan kaç kurtul geri sakın dönme.

Ah canim ne cok sey gormususun o iki ayda.Bosan demek kolay ama kimse bosanmak icin yuva kurmuyor ki.Esin evlediginin yuva kurdugunun sana sahip cikmasi gerektiginin farkina varamamis.Allah yardimcin olsun insallah sana sahip cikar evliliğin yoluna girer.

Çok bile dayanmışsın.
Anasının eteğinden ayrılamayacak erkek müsveddeleri evlenmesin ya. Kadına yazık

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…