Kayinvalidem ve gorumcem ile birbirimize girdik !!!!

Haklısınız. Düşünsenize kardeşlere o kadar harcanıyor ve sizden onlara yardım etmeleri bekleniyor. Baya tuhaf bir aile.

Çünkü kendisi dayak yemiş hakaret yemiş hala susuyor tek takıldığı nokta görümce kayınvalide herkes eşine yüklenince gitti
Hastayken aramamışlar ühühühühüüh KÖTÜ görümce be kaynana. Melek gelin Dünyanın en tatlı kocişkosu..

İyi de burada benim söylediğim mi sorun ?
Yoksa bu adamla hala evli kalması mı ?
Bir kişi sana bir kere yapar.
İkincisini yapması senin de tercihindir.
Ben kendinizi o konuma getirmeyin demek istedim.
yemekle ne ilgisi var diyorum ben de. konu sahibine evliligine devam et falan yazmadim.

durduk yerde alakasiz ornekler vererek “bakin iste ben esimle tartismam, ben esimi alttan alirim, harikayiz” alt metinli yazilari her konuda goruyorum neredeyse. kadinin derdi basini asmis sizin “ihihihi annenin yemegi miiiii benimki miiii ehee” diye kocaniza yaptiginiz minnoslukla kiyaslanacak sey mi bu? baydi cidden ya insanlarin derdine odaklanmayip kendinizi anlatmaniz artik. her konuda cikiyor iki uc tane.

Konu sahibinin acil tedavi olması lazım konuda altından evden önemli şey adam ona aileler yanında hakaret edecek kadar saygı duymuyor
Farkında mısın ? Geldiğimden beri görümceleri canla başla koruyorum eskiden beğenmedim alırken , artık beğendimler geliyor !!!
GELİNLERE ÖLÜMM HXHDHD ( beğenmedim almayı özlemişimdir )

Kayinailem ilk evlenen ogullarinin her seyini yapmis, dugundur, ev duzmedir, ustune 1 yil kadar kirasini da odemis hatta. Ama her seye benim kayinpeder karar vermis, perde falan dahil.

Neyse ikinci evlenen ogullarinda yeni gelin ben karar vericem, senin ailen de yapacak demis. Gene yapilmis bir cok sey. Ilk ev duzme kadar her seyini yapmamislar bu sefer, ama cok da stresli olmus kayinpeder kayinvalide acisindan. Hic kimse mutlu olmamis.

Biz evlenirken esim kendisi dedi, herseyimizi kendimiz yapalim kafamiz rahat olsun. Bir tek dugunde sikinti yasadik, dugunu kayinpeder yapmak istedi, ama yine kendi istedigi sekilde, ben de o sekilde istemedim. Birazcik o noktoda gerildik, sonra benim istedigim gibi oldu yine, parasini da yari yariya paylastik kayinpeder ile

Yani her seyin bir bedeli var, illa ki diger evlatlarin da anne/ babalarinda bir etkileri vardir, tek tarafli dinleyince bir tarafa yapilmis, digerine yapilmamis, direk ayrimcilik diyoruz, ama iste bastan sonra tum iliskilerde iletisim onemli rol oynuyor. Talep ediliyor bazisi tarafindan, bazisi istemem yan cebime koy diyor, bazisi direk sart kosuyor, kimisi iyi gelincilik oynuyor...

Farkında mısın ? Geldiğimden beri görümceleri canla başla koruyorum eskiden beğenmedim alırken , artık beğendimler geliyor !!!
Ahahahah pis gelinler
yanlız ben asla görümce olamıcam hep gelinim
iki kız kardeşim var

Tek beklentim haksızlık olmaması. Yoksa zaten kendimiz yaptık her şeyi.
Yazim sekliniz hic o şekilde degil,resmen simdiden elinizi belinize koymuş bekliyorsunuz.Kayinvalideniz kp iniz sizin evinizi düzmek size yatırım yapmak zorunda değil. Siz çalışsaydınız da ikinci el hali alip kullanmasaydiniz.Ya da ortak kararla çalışmadan evde oturacaksaniz acele etmeseydiniz para biriktirip o şekilde evlenseydiniz.Hayatim boyunca kimseye tek kuruşla ne minnet ettim ne hesap sordum.Yarin bir gün bana birisi bu şekilde beklentiye girip hesap soracak olursa da haddini bildiririm.

Ahahahah pis gelinler
iki kız kardeşim var
Ondan hasetlendin desene kıazz. Görümcelik harikadır ortalığı katıp karıştırırsın hxdjjd
Ulan öyle yalan söylüyorlar ki bir kere görümce korkar zaten.

Ahahahah pis gelinler
iki kız kardeşim var

Gorumcelerden banane,
2 ogulus annesi olarak, pis gelinler diyorum

ya evet parayı veren düdüğü çalar
ben babaların parasını kendi param gibi görmem görmeyi de normal karşılamam
ama hem hiçbir şekilde maddi destek olmayım hemde sizin yaptıklarınızı beğenmeyim de olmaz
bahsettiğim şey buydu
evet verdikleri kadar karışmak istiyorlar
bende çok hızlı evlendim işe yeni girmiştik kayınbabam ve ailem dediler ki biz düğün ve eşyalara yardım edeceğiz siz evlenin ben karşı çıktım hayır dedim eşime karışırlar
biz o zman asgari ücret alıyorduk tabii biriktirelim desek çok sürecek yardımcı oldu iki taraf ne oldu kendi evleri zannettiler benim fıtığım çıktı düzeltene kadar bir daha asla kabul etmedim bir kuruş diğer büyük abiye ev falan falındı orayı kendi evleri gibi kullanıyorlar mesela

Kaz gelmemiş ki zaten evlenmiş bitmiş diğer oğlana yapılıyor benim de anlamadığım bu bu kadın kendini her yönden neden bu kadar sömürtüyor
Mesele o zaten, kaz gelmemiş. Kazı gelen kasıyor mu bu kadar, baksana? Kocasından çekiniyor, kazın gelmeme sebebini kendilerini kullandırmamaya yorar bu adam.

Sende bu koca oldukça hep bu muameleyi görürsün. Bu karakterde bi adam anasından hakkını alabileceğini mi düşünüyorsun. Annene ağlaştığı gibi kendi annesine de ağlaşıp senin adına özürler dilediğine yemin edebilirim ama ispatlayamam. Senin sorunun kv görümce değil koca kardeş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…