Kayınvalidem sinir krizi geçirdi çok korktum ne yapmalıyım?

Bu arada ben size ayrılın falan demiyorum ama bir tepki göstermeliydiniz yoksa kocanız sizi asla ciddiye almaz

Belki kendi yakınlarımda benzeri bir durum yaşadığım için çok duyarlılık gösteriyor olabilirim.Olay da özetle ;akrabam (erkek) eşine kendimi öldürürüm minvalinde şeyler diyordu konu kendi aralarındaki para pul meselesiydi ve eşi dikkat çekmek için yaptığını düşünüp asla önemsemedi çünkü adam çok hayat doluydu.Ama sonunda adam dediğini yaptı ve yüksek doz ilaç içerek intihar etti.Yani böyle durumlarda yapmaz,etmez dese de eşiniz siz kendi şahit olduklarınıza ve aklınıza inanın.Tek başınıza da olsa biran önce o evden ayrılın.Rezalet çekmek zorunda değilsiniz.

Eşiniz istifa etti ve kayınvalide evine mi döndünüz?
Kendini geçindiremeyen insanlar bence de evlenmemeli.
Evliyken bekar gibi hareket edip macera peşinde koşamazsın. Baktın işini sevmiyorsun, evlenmeden değişeceksin, oturtacaksın sonra evleneceksin. Evliyken canım istemiyor deyip istifa veremezsin, öyle bir dünya yok.
Evden kovulmuşsunuz, yerinizde olsam eşyalarımı toplar annemin evine dönerdim. Adı üstünde "ev-li" olmak, ev yok ev, öyle evlilik mi olur?

Konu sahibi annem babam yok demiş. Konu sahibi anne babanız ile küs değilsiniz değil mi? Eğer öyleyse barışın, böyle olmaz evlilik.

Konu sahibi annem babam yok demiş. Konu sahibi anne babanız ile küs değilsiniz değil mi? Eğer öyleyse barışın, böyle olmaz evlilik.
Evlenmeden önce nerede kalıyordu? Hiç mi gidecek bir yeri yoktur ki?
Çocuğu da yok, yaşı da genç, kovulduğu evde kalmaya mecbur mu? Bence değil.

Anladım da, resmen o evden "kovulmuşsunuz". Dümdüz kadın evimden gidin demiş. Hala dur hele bir sakinleşsin,dur bir iş bulayım da nasıl denir ki.Nasil ertesi gün aynı sofraya oturacaksiniz,banyoyu kullanacaksınız.Nasil hiç bir şey olmamış gibi oturup tv izleyeceksiniz.
Dün gece,o an,hemen bir şeyler yapmaliydiniz.
Eşinize çektiğiniz rest de hiç gerçekçi gelmiyor bu yüzden.

Konu sahibi siz bu kişiyle aynı kişi misiniz? Burda çocuk detayı da var ama o kısmı söylememiş olabilirsiniz diye düşündüm eğer siz değilseniz de ibret olması için okuyun bu konuyu

Ailenin evine git ,esinde anasiyla otursun .

O evden gidin. Evlendiyseniz birlikte aç kalın. Niye onların yanına geliyorsunuz

Bir zahmet gidin kadının evinden. Gitmeniz için daha ne yapması lazım. Girin ise çalışın zaten şu durumunuzda çalısmıyor olmanız bile garip. Param yok ne yapayım kv ye yerleseyim. İnsanların aklına ilk çalışmak gelir

Kadın sizi evde istemiyor, keşke bu şekilde söylemeseydi ama olan olmuş bir gün dahi durmam eşim kalacaksa kalsın ev bulana kadar idareten bir yer tutardım. (Sanırım aileniz yokmuş ilk önce aile evi yoksa günlük veya eşyalı kiralik daire vs olabilir) Eşimde benimle gelmezse gözümden düşerdi açıkçası.
Niye çalışmıyorsunuz?

Son düzenleme:
Ben show yaptığını iddia etmedim gerçekte olabilir showda olabilir ama böyle bir olay yaşandı bende görüş almak tavsiye almak için paylaştım show yazanlar diğer kullanıcılar
Kadın hem çalışıp size bakıp
Birde eve gelıp evıde yerlı yerınde bulmuyorsa
Yada bır işin ucundan tutmuyor mısafır gıbı oturuyorsanız tabi delirir
Bence kavga tartısma bahane kadın sızden bıkmıs
Tamam oglunu bıyere kadar yıne bakar beslerde
Siz yardımcı oluyormuydunuz
Onlar calısıyorsa yemek fılan yapıyormuydunuz onlarıda anlatın

Evli barklı bir adam nasıl oluyorda iş bulmadan işi sevmiyor diye işden ayrılabiliyor. Bu tam bir sorumsuzluk, aymazlık. Valla yıllardır çalışıyoruz. Bu işi sevmiyorum hadi ayrılıyoruz demek aklımızın ucundan geçmedi. Eşim emekli çoluk derdine hala çalışıyor. Ayrıca Saygısızlığa hiç gelemem. O yaşa gelmiş, oğlumun saygısız tavırlarını hiç kaldıramam. Hele birde karısının yanında bana terbiyesizlik yaparsa bende hadi uğurlar olsun der yollarım. Ama bir tek o histerik krizlere girmem. Oğlana direk git derim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…