kayınvalidem paralarını sen yemediysen başkasıyla yemiştir dedi....cinlerim tepemdeee

ertesigxuxn

doğa'nın annesi
Kayıtlı Üye
27 Eylül 2007
916
2
arkadaşlar moralim o kadar bozuk ki sabaha kadar bir damla uyku uyumadım:1no2:sorun kayınvalidem birkaç zamandır herseferinde biz eşimle nişanlıyken eşimin parasını benimle yediğini sayıklayıp duruyordu ben bunu eşime ssöylediğimde inanmamıştı bana ama akşam yemek yerken son damlam taştı herkesin içinde oğlum çalışıp eve para getircek diye beklerken bi baktıkki senle berabermiş dedi öyle gücüme gitti ki bende ben oğlunuzun beş kuruş parasını yemedim kışın beni cafeye bile sokmazdı dedim kaynanamda o zaman başkasıda vardı demez mi başkası varsa oda onun sorunu dedim kapattım konuyu bugünde eşime açık açık resti çektim birdaha aynı şeyi duyarsam evime adım atamazlar ya ağzını aç birşey söyle ya da ben konuşursam fena olur dedim:eek:klava:ben onlarla konuşurum sen takma kafana dedi ama bir değil iki değil bende insanım üstelik çok üzülüyorum benimle beraber bebeğimde üzülüyor eminim bıktım artık bunlardan kaydirigubbakcemile

sinirimden tam yazamamışım yani kaynanam o zaman başkasıyla yemiştir sen yedin sanıyorduk gibi şeyler sayıkladı kafayı yiycem

ahhhh canim ya bu nasil kaynana böyle senin hamile oldugunu gözü örmüyomu cok cahil bu kaynanalar sen sakin üzülme bebek icin agzinin payini ver irdaha seslenemez o

canim üzülme artik cok güzel cevap vermissin kayinvaldene kocanada resti cekmissin helal olsun.dahada bisey diceklerini sanmiyorum.hayranim böle hazir cevap insanlara.haydi gelinler ezdirmeyin kendinizi arkanizdayim:)

cahilliğin ta kendisi :kızgın:
kayınpeder de ordaydı heralde karısını susturamadıysa kayınvaliden hakikaten sorunlu gamyoncuiremsu
onun parasını yediysen yedin ona ne ki :1closedeyes:
umarım son olur

bebeğini düşün ve üzme kendini.
senini kızdırmak istemiştir.oyuna gelme.
gez dolaş
sevindirme onları.........

ne biçim bir laf etmiş üstelik hamilesin.işte bu büyükler de büyüklüklerini bi bilseler.
ağır bir laf olmuş.eşin konuşsun güzelce.sen de bebeğini düşünerek sakinliğini korumaya çalış.bebeğin stresten etkilenmesin.

eşine havale etmişsin..bekle bakalım neler olacak...
hem sakin ol, Allaha havale et, tahmin ediyorum çok kızgınsın hem de bu hassas döneminde edilecek laf değil de bazılarının da mayası böyle maalesef

senin yerinde olsam ammma para düskünüymüssünüz derdim:1closedeyes:
para sizin oglunzun mutlulugundanda önce geliyor yazik diyip lafi kondururdumbenneyaptımki

canım bak hamilesin sen..
Allah korusun sinirlenip,uykusuz kalırsan tansiyonun yükselebilir,düşebilir..
biz şu an yarım insan konumundayız..
tamam bir densizlik etmiş..sende ağzına sağlık cevabını vermişsin.
ama bunu kendi kendine kurup büyütürsen bebeğin üzülür..
yapma..
kafana da takma..
az görüş sende..bi daha tekrarlarlarsa sende cevap ver..

arkadaşlar moralim o kadar bozuk ki sabaha kadar bir damla uyku uyumadım:1no2:sorun kayınvalidem birkaç zamandır herseferinde biz eşimle nişanlıyken eşimin parasını benimle yediğini sayıklayıp duruyordu ben bunu eşime ssöylediğimde inanmamıştı bana ama akşam yemek yerken son damlam taştı herkesin içinde oğlum çalışıp eve para getircek diye beklerken bi baktıkki senle berabermiş dedi öyle gücüme gitti ki bende ben oğlunuzun beş kuruş parasını yemedim kışın beni cafeye bile sokmazdı dedim kaynanamda o zaman başkasıda vardı demez mi başkası varsa oda onun sorunu dedim kapattım konuyu bugünde eşime açık açık resti çektim birdaha aynı şeyi duyarsam evime adım atamazlar ya ağzını aç birşey söyle ya da ben konuşursam fena olur dedim:eek:klava:ben onlarla konuşurum sen takma kafana dedi ama bir değil iki değil bende insanım üstelik çok üzülüyorum benimle beraber bebeğimde üzülüyor eminim bıktım artık bunlardan kaydirigubbakcemile

eşin o an da annesine bişey demedi mi merak ettim..
aslında konusacaksa o an konussaydı

genelde esler böle durumlarda ses cikarmazlar anneleri önce gelir benim hamileligim boyunca kayinvaldemden kayinpederimden duymadigim hakaret kalmadi rezil bi hamilelik gecirdim cocugum 9.ayinda dogdu ama 2 kilo bile diildi.o yüzden sen bebegini düsün canim kafana takma allah büyük yanlarina kalmaz.

böyle kendini bilmez insanlar gıcık ediyor beni büyük falan demiyceksin okadar tepem atıyor yani bendede çatlak bir kaynana var ki düşman başına ama eşin hatalı neden o ne biçim bir laf hamilesin ağzını açıp bişi der ERKEK ama sus pus cnm benim bence hiç kayle alma kafana takma muhattap olma derim eşinle mutlu mesut ol aranı onlarla ilgili konuda bozma bozsanda onlara hiç belli etme mutlu etme sevinmesinler ben öle yapıyorum daha çok gerildiğinin farkındayım yani onlara lay lay yap geç görüp görcekleri ilgi bukadar olur bişi sölemeye kalkarsa eşine ben konuşmuyorum sen buyur de bakalım ne olacak salla gitsin takma cnm sevgiyle kal:)

ne kadar densiz bir kaynanan varmis :eek:klava:
hamile bir bayana böyle birsey söylenirmi hic
sen canini sikma
seni üzecek insanlari da etrafinda barindirma
herseyden önce bebisini düsün canim:1hug:

aman kafana takdığın şeye bak arkadaşım
kayinvaldeni sen daha iyi tanırsın demeki cahil biriymişki sana hamileyken böyle bir laf edebiliyor
sende evet son kuruşuna kadar yedim iyikide yemişim evlenince yiyemezdim okadar rahat diyip lafı ağzına tıksaydın keşke madem eşin bişey diyemiyor ozaman sen dersin
hiiiç boşuna kendini ve bebeğini üzme

nedir bu gelinlerin kaynanalardan çektiği yaaa.... hep mi arza olunur... üzme kendini canım ya baksana şimdi sen hamileyken bile böyleyse hep böyle sürer gider bu... artık çaresiz umursamamayı öğreneceksin. eşine söylemişin zaten oda konuşsun sahip çıksın sana... bi daha da böyle konuşurlarsa zaten yapmışın yine ver cevabını otuttur en azından o kadar dert olmaz... kendine dikkat et yapabiliyorsa takma kafana...

kocana havale etmişsin ya bırak o yüz göz olsun. sen uğraşma..
oğulları ne söylerse affederler seninki batar...

Son düzenleme:
sonuçta olmuş, bitmiş bir olay neden didiklerler ki bu kadar o parealar, yendiyse yendi, kiminle olduysa, oldu ne yanii bunu ısıtıp ısıtıp tekrar sunmak? amaaannn hiç önemseme bence... tek derdin bu olsun... sen bebeğine, eşine ve kendine iyi bak o yeter... allah ağzınızın tadını bir kayınvalide yüzünden kaçırmasın..

X