Kayınvalidem geliyormuş

Duham5335

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
9 Aralık 2021
252
67
39
Arkadaşlar Ocak 22 de doğumum var kayınvalidem bu ay sonu gelecekmiş eşime söylemiş .. bana da sürekli soruyordu kızım bi ihtiyacın var mı bn gelirim diye bn de en son bize bakma bnm şuan ihtiyacım yok özlediysen gel demiştim fırsat bu fırsat bu ay sonu geliyor biraz ödemelerimiz var eşim de onu bahane etti askım annem de yardımcı olur diyor onu da kıramadım annesi netice de…

Kızlar nasıl davranmalıyım bilmiyorum siz yaşadınız mı tecrübeli olanlar yazabilir mi?

Ben istememiştim ama herkesin ilişkisi farklı tabi.Size yardımcı olacağını düşünüyorsanız ne güzel

Nasıl söylemiştiniz eşinize bn de bugüne kadar hep geçiştirdim ama kadın durmadı
Söyleyememiştim,o zaman yeni evliydik.İletişim kurma konusunda pek iyi değildim.
Sonra kayınvalidem ve kayınpederim gelmediler çünkü pandemi ve tam kapanma zamanında doğum oldu

Nasıl söylemiştiniz eşinize bn de bugüne kadar hep geçiştirdim ama kadın durmadı
En büyük tavsiyem eşinize bu konudaki düşüncelerinizi açıkça söylemek aksi halde siz kendinizi üzersiniz. Gelmesini istemiyosanız tek başınıza olmak istediğinizi bunun kendinize ve bebeğinize daha iyi geleceğini söyleyin

Gelip gidecek mi yoksa doğuma kadar orada mı olacak? Gelip gidecekse iyi olur bence buzluğa stok yaptır sonuna kadar kullan derim

Belim ağrıyor annecim, sen çok güzel yemek yapıyorsun oğlum hep senin yemeklerini özlüyor, senin gibi cam silemiyorum, doktor bana hep yat dedi diye konuşup dur, süs eşyası olarak durmasın kaynanan evde.

Sakın benim düzenim, dokunma etme deme, bırak iş yaptır, oğlunun çamaşırlarını yıkasın, ütülesin.

Doğum için geliyor sözde destek olmak için ama çok erken çok sıkıcı bir durum .. Ocak 22 doğum e ondan sonrası da var .. şimdiden strese girdim ..

Ama bnm düzenim demeden her şeyi yaptıracağım.

Benim kv gelse havalara uçarım çünkü kanatsız melek. Yerimden kaldırmaz, senin kayınvalide nasıl ?

Ödemeyle neticede annesi olması ne alaka?
Kadın ödemelere yardım etmese eşiniz kabul etmeyecekmi? Veya ödeme yapması rahatsızlığınızı gideriyormu? Gerçekten tuhaf.

Bunları yaptıracağıma evime adım atmasını istemem daha iyi, gelmesin işimi yemeğimi ben yaparım…

Doğum için geliyor sözde destek olmak için ama çok erken çok sıkıcı bir durum .. Ocak 22 doğum e ondan sonrası da var .. şimdiden strese girdim ..

Ama bnm düzenim demeden her şeyi yaptıracağım.
Doğuma da annen gelir herhalde o kadar da değil, annem gelecek dersin diyebilirsin

Annem demans hastası kendi evimdeyim annemin evi desem daha doğru olur annem de bakıma muhtaç kayınvalidem yapar sıkıntı yaratacağını düşünmüyorum ama uzun bi süre ..

Eşimde anneme bir şey demiyor idare ediyoruz şimdi bn uzun kalacak olmaz desem olmaz …bn de çok bunaldım eşimle kalmak istiyorum bi süre kimse olsun istemiyorum bi bakalım gelsin de ona göre bir çare bulurum elbet

Ödemeyle neticede annesi olması ne alaka?
Kadın ödemelere yardım etmese eşiniz kabul etmeyecekmi? Veya ödeme yapması rahatsızlığınızı gideriyormu? Gerçekten tuhaf.
Eşim sıkışığız deyince kayınvalidem geleyim demiş bir iki altınım var onları da getirir destek olurum diye söylemiş

Geçen seneden gelseymiş daha doğuma aylar var bu neee.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…