Kayınvalidem eve bombayı attı gitti

Eşiniz akılsız. Niye huyunu bildiği anasını çağırıyor. Sofraya iki tabak koyup kahvaltı hazırlamak için annesini çağıran eş de yeni gördüm.
Oğluşuna karın doyurmayı öğretseymiş hanımefendi, elin kızı robot değil hasta olur sayrı olur. Kendi oğluna basit bir özbakım becerisini öğretememiş ama çene de durmuyor ne hikmetse.

Oğluşuna karın doyurmayı öğretseymiş hanımefendi, elin kızı robot değil hasta olur sayrı olur. Kendi oğluna basit bir özbakım becerisini öğretememiş ama çene de durmuyor ne hikmetse.
Eşim hazirladi zaten kahvaltıyı . Sadece kendisi acele ettiği için kayınvalidem eşimde beraber hazırlayalım o zaman dedi .

Bu sizin 2. Evliliğiniz mi?
İlk konularınızdaki eş profili korkunç
Eğer ilk eşinizde adam 180 derece değişmiş, maşallah.

Yok ikinci evliliğiymiş kayınvalide o yüzden ezebileceğini düşünüp atıp tutuyormuş zaten bana hizmet etmek zorunda diye. Sanırım o yüzden kaygısı yüksek konusahibinin.

Konusahibi bu sefer kendini hizmetçi gibi atmamışsın ortaya kadın ona ayar olmuş bence, bu kız süpürge ederdi saçını bunun totosu kalkmış demek diye düşündü bence. Önceden çok hizmet etmenin zararları işte. Eselsu

Oglunun nefretini kazaniyor haberi yok esinize kv hakkinda hic yorum yapmayin kv normal insan degil kayniniz bir psikologami götürse ben de gidiyorum cunku.

Eşim hazirladi zaten kahvaltıyı . Sadece kendisi acele ettiği için kayınvalidem eşimde beraber hazırlayalım o zaman dedi .
O zaman zoruna gitti gelin varken oğluşu yemek hazırladı diye. Yazık oğluşuna Ev işi yapacaksa gelini de boşuna almışlar bak tühh (!).

Yok ikinci evliliğiymiş kayınvalide o yüzden ezebileceğini düşünüp atıp tutuyormuş zaten bana hizmet etmek zorunda diye. Sanırım o yüzden kaygısı yüksek konusahibinin.
Benim ikinci evliliğim . Bunu da kullanarak zaten bir kez daha ayrılmayı göze alamaz die beni sıkıştırıyor her şeyi mubah görüyor

Oglunun nefretini kazaniyor haberi yok esinize kv hakkinda hic yorum yapmayin kv normal insan degil kayniniz bir psikologami götürse ben de gidiyorum cunku.
Daha önceden tedavi görmüş kendince gayet iyi . İnsanlara verdiği zarar da umrunda değil ona kalsa herkes hasta o sağlam

Bundan sonra gelemez zaten annem de bana kendini ezdirme sesin çıksın bir kere ayrıldın diye sana eziyet edemez dedi

İlk evliliğinizden olan kızınız nerde şuan 7 yaşında olması gerekiyor sanırım, konuda o hiç geçmiyor

İlk evliliğinizden olan kızınız nerde şuan 7 yaşında olması gerekiyor sanırım, konuda o hiç geçmiyor
Kızım yanımda . Çok mutlu . Kızımın adını anamaz belki ister konuşmayı ama ona cesaret edemez suanki eşim izin vermez bu konuda konuşursa herşeyi kaybeder .

Kızım yanımda . Çok mutlu . Kızımın adını anamaz belki ister konuşmayı ama ona cesaret edemez suanki eşim izin vermez bu konuda konuşursa herşeyi kaybeder .

Çok sevindim yanınızda değil sandım.. Yine de eşinize annesini sakın kötülemeyin aman barışın diye ara bulmaya da çalışmayın tamamen nötr olun, kendi yuvanıza bakın. Eşiniz karakterli birine benziyor.

Hiç konuşmadım konuşmam da çünkü benim konuşmama gerek kalmio zaten kayınvalidem de o sebeple çıldırdı

Eş sağlam da anası baya bozuk.
Bu tipler oğullarının kendisine değil de başka bir kadına yardım (onlara göre hizmet) etmesini kaldıramıyor. Kendilerini gelinle yarıştırıp gelini ezmeye çalışıyor.

Hiç muhatap olmayın, çok doğru gidiyorsunuz. Eşiniz zaten farkında herşeyin belli ki, siz kenarda durun sadece.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…