Kayınvalidem eve bombayı attı gitti

Anlaticam anneme . Kimbilir arar ne söyler

Aman allahım boğasım geldi bir daha sakın muhattap olma lanet kadın! Bebeğini emzirmesen bile açıklama yapmak zorunda değilsin ne olmuş yani eşin hazırlamışsa domuz ya

evlilikten soğutur bunlar ya.
ALLAH KORUSUN, BU NASIL ANNE?

Eşiniz kendi çekirdek ailesini çok güzel bir şekilde savunmuş kaynınız da annesinin yaptığı kötülüğün farkında neden kafana takıyorsun boş yere? Kaynanan da zeki bir insan değil miş yapacağı, yaptığı kötülüğü açık ve net ortaya seriyor
Herşey açık ve ortadayken canını sıkmamalısın.
Gizli gizli oğlunu işleyen oğlunun yanında gelinine iyi davranıp oğlu yokken dili ile döven kaynanalar var mesela? Oğlu ile baş başa kalıp güzelce karısına karşı doldurup karı koca huzurunu bozan var? Karşında ki en azından dürüstçe kötülüğünü gösteriyor birde arka sahnede olanlar var duygu sömürüsü ile oğlunu yöneten. Sen şeytan kaynana dan kork böyle aptallardan değil...

Tabi, sıkıntı çekmeyen kadın mı olur, sürünmeyen kadın mı olur? Kadın dediğin kıymet görmez, rahat yüzü nedir bilmez(!)
Oglum babasına cekmemis, karısının kiymetini biliyor, mutlu huzurlu evlilikleri var diye sevinir insan. Bu ne bicim anne, ben mutsuzsam herkes mutsuz olsun kafasinda

Neyse ki eşinin yanı da yapmış
Hiççç agzını acıp yorum yapma. Bi daha uzun süre bize buyur deme. Ya ne demek agzına...
İnsallah annen agzının payını verir

Size kafayı takmış. Problem çıkarmak istemiş çıkarmış işte. Eşinizi takdir ettim ama

Terbiyesiz kadın..Sizin evinizde size afra tafra yapıp,arkanızdan konuşuyor..
Yaşının büyük olması yaptığını affettirmez,terbiyesiz..

Ay eşiniz ne kadar güzel hemen arkanızda durmuş sizi savunmuş kv niye öyle yaptı hiç anlayamadım bişeyleri kıskanmıştır hiç aklına gelmeyen şeyleri kurup sana sarmış sanki Allah ıslah etsin ne diyim

Eşiniz yanındaymış bu iyi . Kv de sizi kıskanıyor başka bir şey yok iyice saçmalamış.
Ya gitmişsin oğluna ye otur iç azıcıkta yardım et ne olur yani büyüksün sen yardım etsen hadi etmedin madem ne diye böyle davranıyorsun mutlu ol işte oğlunla gelinn iyi anlaşıyor oğlunda yardım ediyor ne güzel torunun için ayrıca hay allahım ya cidden anlamıyorum böyle insanları..

Neyse ki eşinin yanı da yapmış
Hiççç agzını acıp yorum yapma. Bi daha uzun süre bize buyur deme. Ya ne demek agzına...
İnsallah annen agzının payını verir
Bugün annemi cagirdim o aramadan ben derdimi olanları açık bir şekilde anlattım üstelik eşim yanımdaydi . Annem de ararsa alır cevabını dedi

Eşiniz akılsız. Niye huyunu bildiği anasını çağırıyor. Sofraya iki tabak koyup kahvaltı hazırlamak için annesini çağıran eş de yeni gördüm.

Eşiniz akılsız. Niye huyunu bildiği anasını çağırıyor. Sofraya iki tabak koyup kahvaltı hazırlamak için annesini çağıran eş de yeni gördüm.
Annesi de bizdeydi zaten sorun kahvaltıdan başlamadı ki . Akşam yemeğinden sonra . Konunun kahvaltı ve yemek ile hiç alakası yok . O aklında kurmuş problemi yaratmış zaten tartışacakmis uygun zaman kollamis yemekten ve çaydan sonra tam yatma saatinde çıkardı tartışmayı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…