kayinannem ben odada yokken gozunu belerterek cikcikcik yapti

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Yavrucum ölümcül hasta falan değilsin sadece hamilesin. Kraliçe Isabella savaş meydanında 4. çocuğunu doğurduktan sonra atına atlayıp savaşmaya gidiyormuş. O kadın değil miydi, onun canı yok muydu? Yapma gözünü seveyim, milyonlarca kadın çocuk doğuruyor. İnsanları darlayıp gereksiz gereksiz hareketler yapmayın.

Ay yıkıldım :KK70: :KK70:

Bu konuları da sen açtın belli ki trol de olsan iyi güldük😎kayınannem döşemelerime adet oldu nedir allasen😂😂😂😂

Eklentiler

• Screenshot_20190917-233704.png
    Screenshot_20190917-233704.png
    222,9 KB · Görüntüleme: 94
  • Screenshot_2019-09-17-23-40-57.png
    Screenshot_2019-09-17-23-40-57.png
    152,7 KB · Görüntüleme: 92
arkadaslar yeni evliyim biliyorsunuz beni dünde bahsettim parkelerimi değiştirddim beyaz masif parke yaptirdim
bu sabah beni aradi kizim dedi çay içmeye gelicem dedi neyse geldi midem agriyor falan diye rol kesiyor meğer regliymiş kırmızı balık sudaymış yani
nerden anladın derseniz hadi kizçem ev gezmesi yapalim dedi bende gezdirdim sonra bi baktim ki her yer kan gölü olmuş beyaz döşemelerimi mahfettii her yer kan oldu kosla okse actionla denedim çıkmadı sinirden cııldırıyorum kocamdan mı bosansam artık napsam bilmiyorum bu aileye tek kelimeyle katlanamıyorum artık git evinde adet ol allahim ya

Allahım sen bilirsin😂😂hep bir 58le bitiyor nickler
:KK70: :KK70: :KK70: :KK70: :KK70: :KK70: :KK70:

Öncelikle her harekette bebişi tutmanız çok iyi. Belirtmek istedim. Yani düşmez bu sayede, ne bileyim sağa sola çarpmaz.. Ağlar gibi yapmanız çok zekice. Gözyaşı da geldiyse tamamdır. Giderken seni seviyoreeee demeniz sizi aşırı sempatik yapıp böyle ecnebi gibim deli gibim bi hava yaratmış. Sağ gösterip sol vurma taktiği. Çok iyi.. Çekirgeniz olayım nolur... :confused: :KK53:

Yavrum kendine gel olmaz oyle ama baştan aşagı hata var tamam bebegini düşünüyor olabilrsin bu cok dogal birşey ama bu kadar da kendini yorma. En azından kv yanında yapma. Ne demek telefona program yukledin. Her şeyi duymak sana sadece zarae verir. Ne gerek var keyfine bak. 😄 Sıkıntı edecegin bir durum yok sen kadına seni seviyore dersen o da oyle der. Ayakkabısını düzlemek ne demek. Az kendine gel

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X