kayinannem ben odada yokken gozunu belerterek cikcikcik yapti

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bir zamanlar bu sitede elektrik süpürgesi kullanınca bebeğine zarar geleceğini düşünen biri vardı ve fake değildi.
Bu ben olabılırım :cool: rahim agzında kısalık, esı asagı yerlesmesı ve durdurulamayan kanamalarım vardı. Zaten hayatıma o zaman yardımcı bır gırdı, gırıs o gırıs.:emir_bebek:

herkeze selamlar diliyorum uyeligimi dun aksam acmaya calistim ama beceremedim sanirim dun gece telefonuma not defterime yazmistim direk onu buraya yapistiricam cunku kendimi duzgun ifade etmek istiorum sabaha kadar uyuyamadim keder ve elem icimi bir kor gibi yakti esimde banamisin demedi uyudu..

biz yeni evliyiz 7 ay oldu bebis bekliyorum bu arada allah nasip ederse neyse konuya geleyim ben okuyorken yarida evlendik üniversite en büyük hayalimdi ne yalan söyleyeyim öyle doktor mühendis olamazdım belki ancak kendimi gelistirmek bir alanda bir bilgi edinmek istiyordum ama olmadi asik oldum
bakin ben hamileyim ve bu sebeple agir is yapamiyorum bulasik camasir utu supurge vs gibi annem gelip yapiyor sizlere abarti gelebilir ama çok ürkeğim rüyamda bebişimin düştüğünü falan görüyorum... yada bazen kadın geliyor ama asla kayınannem gelip yardim etmiyor..annelik icgudusuynen ayaga kalkarken bile karnimi tutuyorum bebegime zarar gelmesin diye ama kayinannem asla bunları görmüyor hep elestiriyor biz senin yasindayken oyle miydik boyle miydik diyor. dedim kayinannecim ne bekliyosunuz tarlami süreyim bende sizingibi malesef daha hassasim sizinde 19 yasindaki halinizle bir degilsem ve bu benim sucumsa bagislayin dedim ve aglar gibi yaparak odadan ciktim ve kendi odamiza gectim odayi kapattim kendimi yataga attim baktim gelen giden yok yatak odasiyla oturma odasini ayni balkona cikiyor sakinlesmek icin bebegime hava almaya balkona ciktim o sirada da odaya baktim kayinannem gozlerini belertiyordu ve cikcikcik yapiyordu beni kötülüyor yine kocama..
neyse ben yine yatakodama gectim 15 dk sonra kayinannem gidecekti ben herkesi unutup hicibrsey olmamis gibi ugurladim onu bebegimi tutarak egildim ayakkabilarini koydum kayınannemın onune ve hep o bıcır bıcırsın cimcimem diye sevdigi halimi takınarak annişşş herzamann gel seni seviyoree dedim tebessüm etti yine böyle gözünü belertir gibi yaptı ama tam da yapmadı kocama baktı cıktı gitti akşamda eşimi aradı ben rahat konussunlar diye dedim ki esime ben kinoalı cay yapıcam bize diye bayagi konustular neyse esim uyuyunca esimin telefonuna yükledigim call record adında telefon konusmalarını kaydeden bi uygulama var ordan dinledim ne konusmuslar diye 13 dk konusmuslar neredeyse sadece 1 cümlede adim gecmis orda da diyor ki benden bahsederek bir anı bir anını tutmuyor ne yapacagimi sasirdim oglum bir öyle bir böyle onun psikolojisi bozuk sonrada gülerek hatta kahkaha atarak diyoki tımarhaneye yatıralım onu falan diyor benim allah yardimcimiz olsun falan beni bir ağlama tuttu hem o kadar konusmuslar adim bi yerde geciyor hem de adimin gectigi tek yerde de kocama beni kötülüyor diye hickirarak aglamama ragmen esimde uyanmadi ben karnimin üstünü örterek uyudum inşallah bebegime zarar gelmez duygu durumlarımızdan en cok bebişlerimiz etkiliyorlar bilmiyorum nasil olacak ama kayinannemin gözünü belertmeleri ve kocamin uyumasi gozume cok batiyor ben hamileyken
Sizi kırmak istemiyorum ama en sevmediğim insan tipisiniz.Doktor düşük riskiniz var dese anlıcam bu harektlerinizi fakat bir sorununuz yoksa bende kaynananız gibi uyuz olurdum size buldumcuk olmuşsunuz.Kayınvalideye anniş vs demeniz hiç hoşlanmadığım tarzlar kadın doğru demiş bir öylesiniz bir böyle.Yaşınız baya küçük sanırım tam olgunlaşmamışsınız.

Konu gerçek mi bilmiyorum ama var böyle kadınlar. Bir tanesi arkadaşımdı, hamileliği öğrendiği günden itibaren, eğilmedi, ev işi yapmadı, eli ya belinde ya karnındaydı. Sürekli mızmızlaniyordu, ayrıcalık bekliyordu herkeste, ama ben hamileyim diye başlayan bir sürü cümle kullanıyordu.

En son altı aylık hamileyken görüşmeyi kestim çünkü dayanılacak gibi değildi tavırları. :silah:
Hiç sevmiyorum öyle tipleri doğumuma bir hafta kala yerleri elimle siliyodum.Ben üstüme düşülmesinden tam tersi hoşlanmam hasta değilim hamileyim diyodum.Böyle buldumcuk olanları hiçbir zaman sevememişimdir.

Allah saglikla bebeginizi kucaginiza aldirsin 🙏🙏🙏 Davranişlarinizi gözden gecirin lütfen.Yazdiklarinizi başkası yazmis gibi objektif okuyun ve tekrar degerlendirin durumunuzu.Keşke okulunuzu,eğitiminizi tamamlayip meslek sahibi olsaydiniz,calişsaydiniz,biraz zaman gecseydi ,kendinizi geliştirseydiniz.. inanin böyle davranmazdiniz o zaman.Kolayliklar diliyorum kayinvalidenize,eşinize,size ...

Yaşınız küçük hamilelik hormonları tavan yapmış ama bukadar pes.bende hamileymis. 9 ay boyunca yanlız ve işimi tek yaptım eşim gorevlerdeydi.sizi kinamak icon demiyorum sakin yanlış anlamayın. Biz ozaman neydi. Diye düşünüyorum. Tlfona ses kaydı yüklemek büyük cesaret yeminle asla yapmam bana göre etik te degil.doğru bir davranış değil. Haklı bir tarafımız yok malesef

Kaynanan hakli bi psikoloğa git. Görmemiş gibi davraniyosun. Ben doğum anina kadar ayaktaydim.birde bebek aşağıda duruyordu hep yürümekte zorlaniyordum ama hep hareket halindeydim. Tüp bebek olsa veya doktor tehlikeli gebelik dese tamam derim de bu ne ya. Daha 19 yaşındasin doğumda ne yapacan gülüm sen. Kendini topla bence bunun lohusaligi var şimdiden bu kadar bunaltma insanlari. Yok peşimden gelsinler kimse seni poh pohlamak zorunda değil helede böyle uyduruk sebepten. Sen ne saniyodun babanin evindeki gibi prenses olmayi mi. Artik sen bir evli insansin ve sorumluluklarin var. Olgunlas biraz. Dizidekiler gibi saniyon evliliği heralde ama maalesef onlar sadece kurgu. Insanlarida bunaltma hamileysen hamilesin tek sen olmadin ya.

Hiç sevmiyorum öyle tipleri doğumuma bir hafta kala yerleri elimle siliyodum.Ben üstüme düşülmesinden tam tersi hoşlanmam hasta değilim hamileyim diyodum.Böyle buldumcuk olanları hiçbir zaman sevememişimdir.
Ben en çok dogumdan sonrasını merak ettim. Bu arada değil hamileyken normalde dahi yere eğilip yer silmeyin. Ülkemizde kadınların çok ciddi bir bölümü dizleri ile ilgili sıkıntı yaşıyor. Ameliyat oluyor.En büyük nedeni bu. Sonra ah vah para etmez.

illaki kolay durumlar değil ama karnını tutsanda tutmasanda bebiş içerde zaten, çıkıncaki acılarla hacıyatmaz leveline gelebilir enişte :KK70:
Aynen öyle valla birde bebeği düşmesin diye karnını tutacağına kanguru taksa daha rahat eder bebek hemen hisseder kanguruyu 😁

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X