kayinannem ben odada yokken gozunu belerterek cikcikcik yapti

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Okudum.Hamileyim calisiyorum yemek ütü bulasik süpürge ne ararsan yapiyorum valla. 2 haftada bir yardimci kadin gelip camasir suyuyla falan temizlik yapiyor.Gerekirse cam ve dolap siliyor cünkü onlari yapamiyorum artik.Bilemedim valla senin iş zor

Ne kadar sabırlı insanlarımız var , çok şükür.
Bazı kadınlarımız, bebiscigim karnımda ben bir kraliceyim, modunda.
Konu gerçek mi bilmiyorum ama var böyle kadınlar. Bir tanesi arkadaşımdı, hamileliği öğrendiği günden itibaren, eğilmedi, ev işi yapmadı, eli ya belinde ya karnındaydı. Sürekli mızmızlaniyordu, ayrıcalık bekliyordu herkeste, ama ben hamileyim diye başlayan bir sürü cümle kullanıyordu.

En son altı aylık hamileyken görüşmeyi kestim çünkü dayanılacak gibi değildi tavırları. :silah:
Bir an ,ben yazdım sandım. Böyle bir arkadaşı ben de terkettim. Doğumunu bir mesajla kutladim. Icim almıyordu hallerini, konuşmalarını. 8.5 ay mesailer içinde çalıştım, doğumdan bir gun once evimi süpürüp silip oyle gittim hastaneye. Meslegimle ilgili en muhim sinavima girdigimde 7. Ayimdaydim. Hamilelik hastalık degil ki, magarada yaşayan insanlar nasıl geciriyormus bu dönemi, bir düşünmek lazim. Allah, bu arkadaşım etrafındakilere sabir versin.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X