kayinannem ben odada yokken gozunu belerterek cikcikcik yapti

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Aman sıkı tut karnınını düşmesin , anniş olamazsın kız sonra allah korusun, düşman başına.

Bebiş de bebiş içim dışım bebiş oldu okurken. Kardeşim kendine gel yere ayakkabı koydun diye bebeğe ne olacak. Sürekli karnımı tuttum, karnımı örttüm, karnıma hava alırdım falan. Sakin olsanız biraz. Siz ağladınız diye neden peşinizden gelsinler? Sınıf mı orası? Öğğretmeniiiim gelin ağlıyor tuvalete gidelim mi desinler?

kocasına da o HAMİLEYKEN uyuyor diye kızgın üstelik..Haklı kadın, ben mesela FBI dahil olmak üzere tüm resmi kurumları nöbete dikiyorum gece uyumadan önce
Onu gözden kacirmisim
Nasıl olurda bağırarak agaldigi halde eşi duymaz ve kalkmaz
Haytim iyi misin diye sormaz

Tabi sonuçta hamilelik çok feci birşey
Herkes onun etrafında olmalı

annişşş herzamann gel seni seviyoree demişsin..Bu nedir allahaskina ya :))) Allahim bir oglum var gelinin de hayirlisini ver yarabbim.Seni seviyoree derken hic mi düşünmedin ya karsindakilerin de bir insan oldugunu ,sinir sistemlerinin nereye kadar dayanabilecegini.Hic mi acimadin yaw.Bak ben sana diyim o kayinannen bir sonraki aşamada gözlerini belertmekten çok daha ötesini yapabilir uyarmadi deme:)))

Konuyu okuyunca bu kadar naz niyazla çocuğu nasıl yaptın diyesim geldi pesss yaniii
Fake olmanı can-ı gönülden diliyorum gerçeksen bir yerlerde ağır işkence gören bir erkek ve bir kv var
Töbe bismillah ya hayal gücü bile olsa insanın tüyleri dikiliyor ne okudum ben yaaa

Ben bu tür işler için çok erken olduğunuzu düşündüm.Eskiden zor şartlar halinde hamile olan kadınlar varmış, hala da var.Ben tarih okuyorum atalarımız yarı konar göçer şekilde evlatlarını doğuruyorlarmış.Lütfen böyle davranmayın yoksa etrafınızdaki insanları tek tek kaybedersiniz.Çocuğunuzu da Allah bilir aşırı korumacı yetiştirirsiniz olan çocuğa olur silkelenip kendinize gelmelisiniz bir an önce.

Gerçek mi bu tamam dikkat önrmli ama pamuk ipligiylr baglı degil ki Allah yardımcın olsun . srn bence bi psikologa falan git konuşma tarzın falan da değişik bence

ben de yeni evliyken tam yemek yiyecekken kavga ettik . Tencereyi de alıp odaya gittim o yemesin diye . Adam benim peşime değil tencerenin peşine geldi açlıktan sonra kendim de çok güldüm yaptığıma. Ama konu sahibin yazdıklarına daha çok güldüm keşke her gün yazsa gününün nasıl geçtiğini en iyi sit com dan daha zevkli olur okuması

Tövbeler olsun

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…