kayinannem ben odada yokken gozunu belerterek cikcikcik yapti

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bana da psikolojiniz bozuk gibi geldi 2 sene çocuğum olmadıktan sonra hamile kaldım 8 aylık hamileyim evi de süpürüyorum siliyorum yemek de yapıyorum kapı dolap cam da siliyorum sen sadece ben de dahil bir çok insanın uyuz olduğu ayyy ben hamişiiiğmm yapamaaağm tipinde pimpirikli Bi gençsin

Demek hamilesin,bebeğin hava alsın diye balkona çıktım,ayakkabıları almak için bebesini tuttun,gece yatarken bebisinin üzerini örtün. Gördüm,duydum böyle buldumcuk görmedim.Evlerden ırak,anneme gelin olaydin emin ol telefonda pskoljisi bozuk demekle kalmazdı sanirim.

Hamile olunca eğer riskli gebelik yoksa ıs yapamam diyenlere diyecek söz bulamıyorum.

Sabahın köründe yatagimizdan çıkıp, yoğun tempoda çalışıp, akşam eve gelip yine çalışıp, çocuklara bakan bizler ölelim o zaman.

Bu kadar abartmayın. Karnınızı da tutup durmayın. Gıcık kapıyorum böyle tiplere.

Bebeginiz elle korunamayacak kadar güvenli bi yerde.
Ama yeme içmenize dikkat ederek
Stresden uzak durarark koruyabilirsiniz.

Telefon dinlemek kendini bir yere atmak size fayda saglamaz.
Anneniz de yazıl kaç yaşına gelmiş bi rde sizi evinizden yormayın
Kendi işinizi kendiniz yapın

Konu içeriğinden aklımda kalanlar
Kayinaile
Bebiş ve ona hava aldirmak
Kendini yataga atmak
Ve en önemlisi kinoali çay o ne ola ki bilemedim
Biz fakirler bilmeyiz kanoli kinoli caylar. Rize cay demler iceriz . O yuzden bilmiyorsun sende.. gel sarilalim

Ben bu konuyu nasıl kaçırdım
Yıllardır bilinen kaynana olmuş kayınanne

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…