kayinannem ben odada yokken gozunu belerterek cikcikcik yapti

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Benim de en beğendiğim kısım " tebessüm etti yine böyle gözünü belertir gibi yaptı ama tam da yapmadı kocama baktı cıktı gitti " bir şeyler olmadı ama kesin bir şey oldu gibi olayı tam

Bir de prenses nasıl 14 dakikalık konuşmada benden nasıl bir kere bahsederler diye üzülmüş ya o da güzel. Hayatlarının merkezi o olmalıydı oysa ki.

Iyi gelliinnn olamadimmm kötü gelin diyecekler ahahahaha ha one lan oyle karnini ortmus bebege hava aldirmaya cikmis Kaynana ya yine gel annis demis ahahahaha Ayyy rezalet primsese bak sen birde telefonlari dinliyor a hahaha

Burdakiler yasindan dolayi demisler ama bende 20 yasimda ilk bebegimi kucagima aldim hic boyle bi haleti ruhiyede olmadim coooook sukur şaskinliklar icersinde okudum gercekten saka gibisiniz kayinannene(!) esine Allah sabirlar ihsan eylesin amin

Kırk yıllık Türkçe öğretmeniyim, içgüdümlemesini yeni duydum

Türkçe kitabı okuyacağınıza biraz tarih kitabı okusaydınız bilirdiniz!!!
Soğuk Savaş döneminde Sovyetler içgüdümlemeli füzeler üzerinde çalışmışlardır.
Güdümlü füzelerin bir tık geliştirilmiş hali güdümlemeli, en gelişmişi içgüdümlemelidir.
Bunlar kitaplarda hep anlatıldı

Ahahah benim de aklıma gelen tek şey füze oldu içgüdümlemesini duyunca. Güdümlü füze pa pa paa

Daha yetişkin olmadan evlenip bir de hamile kalınca boyle oluyor demek ki.

biz hamile değiliz valla annem gelip bi evimi süpürmedi hem çalışıyorum hem evle ilgileniyorum yemektir ev temizliğidir inkar edemem kocam da yardım ediyor ama karnımızı tuttuğumuz da yok valla pesss

Konunuz bana komik geldi yada anlatım sekliniz bana konuyu komik dusundurdu. Hamilelikten sanirim biraz fazla hassasiniz tam olarak ne icin bu konuyu actiginizi anlamadm saglikla bebeginizi kucaginiza alin insallah

hahahha tamam da canım benim
onu demiyorum “annelik içgüdümlemesi” demiş

hahahha tamam da canım benim
onu demiyorum “annelik içgüdümlemesi” demiş

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…