kavga ettik ve barıştık ben ne yapıyorum ?

k88

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
6 Şubat 2013
160
4
arkadaşlar okuyanlar bilir nişanlım başkası ile konuşuyor demiştim (ankaraya geldiğinde geçen hafta geldi bu arada.) sıkıştırdım bunu ters köşe yaptım 3 aydır yani gelmediği işinin yoğun olduğu beni görmediği süre zarfında o hemşire ile hergün mesajlaşıp konuşmuşlar neden diye sordum dedikodu etmek için dedi dedikodu edecek başka kimse mi yok neden bu kız dedim cevaplamadı bende çok sinirlendim kavga ettik ben bağırdım vurdum felan o yine tepkisiz yok öyle birşy felan diyor annem geldi sesime anlattım ona da olanları o da dedi oğlum başkasını sevmişsindir olabilir onla daha iyi anlaşıyorsan seçim yap felan bu arada ben balkona çıktım inanılmaz bi baş ağrım tuttu kafamı duvara vurasım geldi feciydi anlatmam..neyse geldi bu da balkona oturdu yanımda hiç bişey yokmuş gibi davrandı annem de öyle sonra normal konuştuk ertesi günde arkadaşca sonraki gün nöbeti vardı gitti..
sorum şu kızla dedikodu arkadaşı ama kız ankarya geldiğinden beri mesaj atmadı ?
soru 2.birbirinizle bu kadar yakınsanız madem ara nasıl şeyler konuşuyorsunuz dedim aradı 3 kere kız açmadı neden ?
soru3 kız ne yapmaya çalışıyor
soru 4 nişanlım beni 3 ay görmedi diye hemen ona asılan ilk kıza karşılık vermek zorunda mıydı?
soru 5 annem neden böyle umursamaz
soru 6 okuyan bilir mezuniyette babası geldi nişanlımın ben anneme ve babama düğün hakında okulda konuşmayın mezuniyet günü sadece mezuniyete sevinmek istiyorum birlikte bi yemek yemeye gidelim gezelim dememe rağmen babam okulun çimlerinde nişsanlımın babası ile düğün konusunu dakikalarca neden konuştu
ve son sorum neden babama mezuniyet yemeğine gidelim dememe rağmen sen kayınbabanla git gez diyip beni okulda bırakıp eve gitti
biraz uzun oldu umaraım kendimi ifade edebilmişimdir lütfen yardım edin arkadaşlar konuşacak kimsem yok

ve 7) Neden bu şüphelerle, mide bulandırıcı durumla bu nişanlılığa devam ediyorsunuz?
Mecbur musunuz?
Anneniz mi girecek evlilik sonrası o mutsuzluğun içine?

Bile bile uçuruma yürümek bu işte.

bende bilmiyorum aslında şu an herşeyi askıya aldım bişey düşünmek istemiyorum.bizimkiler biraz hatta baya geri kafalıdır nişan oldu evlenmek zorundasın diyorlar..öğretmenim atanamazsam işsizim yada asgari ücretten bile daha az 500 liraya dersane ,özel okulda çalışıcağım bunla ayrı eve çıkmam da mümkün değil insanın ailesi destek olmayınca işte böyle bile bile uçurumdan atlıyor

X