Kasm Annelerinin Bebeklerine yapt hazrlklar..

ben de istiyooommm o converslerdeeenn
daha hiç ayakkabısı yok bebişimin hatta patiği bilem yok bi tek battaniyeden çıkan var
ayy yirim yaaa

muredacım çok güseller güle güle giysin :nazar:

ben de istiyooommm o converslerdeeenn
daha hiç ayakkabısı yok bebişimin hatta patiği bilem yok bi tek battaniyeden çıkan var
ayy yirim yaaa

ay muredam kıs ben yerim o minik converslere giyecek minnacık ayakları

çok mersi kızlarr,anlatamam yaa o kadar küçükküü kaydirigubbakcemile3
oyuncak gibi yaa minnacık ayaklarınla giycek bunları oğluşum :Saruboceq::Saruboceq:

ayy ayyy yesin teyzesi o minik converslerii Muredam çok tatlı balım ya güle güle giydirin inşallah annesi :nazar:

bugün doktora gittik.en sonunda gördük .erkekmiş.ama şeker tahlilimi yaptıramadım.aç gitmemiştim.aç yapılacak dedi doktorum.gene gidicem .yada başka yerde yaptırıp sonucu göstericem.sonuç olarak gidicem ümraniyeye.gitmişken annemle bebişe bişeylerde aldık.
ciciler012.jpg
bunu ananesi aldı .
ciciler013.jpg
en soldaki patiği geçen gece ördüm.
ciciler009.jpg

ciciler010.jpg

ciciler011.jpg

oğluşumun converse lerine bakın teyzoşlarıı kaydirigubbakcemile3
öyle küçükkiiii :nazar:

çok tatlıııııışşş... edecım küçük erkek sağlıkla giysin converslerini....

bugün doktora gittik.en sonunda gördük .erkekmiş.ama şeker tahlilimi yaptıramadım.aç gitmemiştim.aç yapılacak dedi doktorum.gene gidicem .yada başka yerde yaptırıp sonucu göstericem.sonuç olarak gidicem ümraniyeye.gitmişken annemle bebişe bişeylerde aldık.
ciciler012.jpg
bunu ananesi aldı .
ciciler013.jpg
ciciler009.jpg

ciciler010.jpg

ciciler011.jpg

gözün aydın canım.... güle güle giysin cicilerini oğluşun.... bu arada sondaki tuluma bayıldım...

fundaaa hastane çıkışı çok cici ama sondaki tulum bi harika yaaa
kaça aldııınn

sağol cnmmm opuyorumnanaktan
ayy seninde belli olmuş sonundaa sağlıkla gelsin oğluşun cnmcımm opuyorumnanaktan
cicileride çok tatlıııı zemuszemus

çok tatlıııııışşş... edecım küçük erkek sağlıkla giysin converslerini....

gözün aydın canım.... güle güle giysin cicilerini oğluşun.... bu arada sondaki tuluma bayıldım...

fundaaa hastane çıkışı çok cici ama sondaki tulum bi harika yaaa
kaça aldııınn

funda güle güle giysin oğlusun cnmm

canlarım sağolun.amin.
canım o sondaki tuluma bende bayıldım.başka renkleride var.bide düz renkleri vardı.

ümraniye pamidor mağazasından 9.90tl ye aldım.

canım mahmutpaşada marpuçcular çarşısı var fulll takı toka taş incik boncuk kaynıyo hem oraya gitmişken kürkçühan ve havuzluhadan da bebiş eşyalarınıda halledersin hafta içi musait oluyosan bi hafta içi git kalabalık olmasın bi dünya işini halleder dönersin yerimseniben

canım benim sağol.annemle bir ara gidelim bakalım oraya.birazda orda alışveriş yapalım.battıbalık yan gider kaydirigubbakcemile3

canım eminönüne felan bak orada doludur bunlardan
tamam canım.teşekkür ederim opuyorumnanaktan
[m. QUOTE=cersu;8188766]saolun kıslar en güslleri sizlerin olsun inşallah opuyorumnanaktan[/QUOTE]
sağol bi tanem. a.s.
yok loooo ne kizicam sen sadece resimden gördün yorumunu yaptin fikir verdin ben icinde yikadiklarini gördüm kullanisli oldugunu biliyorum ..hem ben öyle alingan gebelerden deeelim:jeyyar:

ben o taslari 1 milyoncular varya orda görmüstüm..oralara bak .bide eminönüne bakarsan bulabilirsin.....dekorasyon mazemeleri satan yerlere bak orda kesin bulursun....burda oturuyo olsaydin adim basi cikardi karsina benim evimde bile vazolarin diplerinde süs olarak var bu taslardan....

kiz yandan cekeydin de göreydik converse allstar yazisini
cok cici duruolar gercekten
güzel günlerde giydir

sağol elifim.eminönünede bakıcam.alıngan olmayan gebem benim.:CüvCüv: Şeniz

Fundaa gözün aydın canım yaa oyy erkekine nede güzel şeyler almışsınız canım yaa maşallahhhh.. En alttaki ayaklı tulum çok tatlı bişi yaaa üstündeki mavi turuncuda o papa gibi olan patikleden bende almıştım canım tam takım güle güle giysinnn yafru erkek cicilerini inşallahhhh opuyorumnanaktan

funda cok güzelmis oglusunun cicileri güzel günlerde giydir canim...
ördekli sari alt ve sondaki tulum cok cici :1hug:

ciciler012.jpg
bunu ananesi aldı .
ciciler013.jpg
ciciler009.jpg

ciciler010.jpg

ciciler011.jpg

ayy hepsi çok güsel canımm yaa güle güle güzel günlerde giysin oğluşun canımmmopuyorumnanaktan

mureda tatlım o conversler bi harika yaaa enese arayıpta bulamadıklarımdan çok şeker küçük adam güzel günlerde giysinzemuszemus

X