Kasm Annelerinin Bebeklerine yapt hazrlklar..

tatlı bebişleriniz aldığınız o güzel cicişlerini bol bol kirletsin kızlar...opuyorumnanaktanbiz daha çıkamadık biyere... kocişimin işleri Ağustosta bitiyo ondan sonra birlikte alcaz kuzumun cicilerini...

incisu pijamalar fiyatına göre çok güzel duruyoo... güle güle kuzuların...

Muredanehiriverkartanesiincisucersu
ayyy kızlar neler almışsınız si öyle çok güzel şeyler bunlar bebişleriniz sağlıklı günlerde giysin inşallah

incisu anacım sen o pembe pijama takımını mı 5 lirayamı aldın kafamçokkarıştı acilen benim karşıya geçmem lazım en kısa zamanda :eek:

saol cnmmmmmmmmmmmmmmmopuyorumnanaktan

canim o kova özellikle bebekler icinde yikansin diye yapilmis..bagdas kurmuyo bebek icinde, sadece anne tarafindan destekli bir sekilde oturuyo kaymiyo saga sola bu durumda sudan korkusuda olmuyo anne rahmi düsünülerek tasarlanmis..cizgisi var nereye kadar su doldurabilcegin gösterilio zaten...bnim arkadaslarim hep bu tarz seyleri kullaniyolar..hem öyle resimde göründügü gibide kücük bisey degil.. bdne hem küvet var hem bu var ikisini de kullanmayi düsünüyorum..hatta eger kovayi sevmezse bebek diye küvetlerin üstüne takilan ag oluyo ya ondan aldim türkiye den....o zaman küvete mürecat edicez mecbur
tamam canım.sen nasıl uygun görürsen tabii.kızmadın dimi bana? opuyorumnanaktan

[
incisu bu pijamaları nerden aldın?bende istiyorum ama bulamadım güzel bişey.bunlar çok cici.bide kaça aldın sorması ayıp :kedi:

Şekercm nıye ayıp olsun buraya aldıklarımızı fıkır bilgi amaçlı koyuyoruzz...
bunları mahmutpaşa kürkçühandan aldım kürkçü hana gırınce sağdaki ilk bebek mağazasından aldım fiyatıda 5 lira[/QUOTE]

incisuuuu bende istiyom onlardan.yaa süpermiş fiyatı.kadiköy yakasında böyle ucuzu ve güzeli yok.yarın ümraniyeye gidicem doktora bide orda bakıcam.baktım yok.ozman senin aldığın yere giderim bende.sağol.

valla burda suluhan diye bi han var envai çeşit boncuk taş toptan alınıyo istanbulda da vardır öle bişii

mureda
nehiriver
kartanesi
incisu
cersu

cicişlerinize bayıldım.hepsi birbirinden güzel.

İncisu Cersu Kartanesi nehiriver Mureda Kızlar çok çok çok güzel bu kıyafetler hazırlıklarınız yaa bayıldım bayıldım..Rabbim sağlıkla giydirmeyi nasip etsin bebişlerinize a.s. a.s. a.s.

cersu nehiriver kartanesi
anaaam ne güzel seyler almissiniz öyle cok güzel duruyolar...
kartanem kirmizilari doldurmus güzel günlerde giydir..insallah kizinda kirmizi yanakli oluropuyorumnanaktan..bu arada pembe sapkali patikli hirka cok güzel hazirmi aldin birine mi ördürttün
nehiriver nerden buldun bu mevsimde o tulumu kizzz ben iki uzun kollu badiyi zor bulmustum..cok güzelmis bu aradaopuyorumnanaktan

Muredanehiriverkartanesiincisucersu
ayyy kızlar neler almışsınız si öyle çok güzel şeyler bunlar bebişleriniz sağlıklı günlerde giysin inşallah

incisu anacım sen o pembe pijama takımını mı 5 lirayamı aldın kafamçokkarıştı acilen benim karşıya geçmem lazım en kısa zamanda :eek:

saolun kıslar en güslleri sizlerin olsun inşallah opuyorumnanaktan

tamam canım.sen nasıl uygun görürsen tabii.kızmadın dimi bana? opuyorumnanaktan
yok loooo ne kizicam sen sadece resimden gördün yorumunu yaptin fikir verdin ben icinde yikadiklarini gördüm kullanisli oldugunu biliyorum ..hem ben öyle alingan gebelerden deeelim:jeyyar:

kızlar bişey soracaktım.bu taşlardan nerden bulabilirim?bebek şekerimi yapıyorumda.içlerine doldurucam bunlardan.ama renkleri canlı güzel istiyorum.herşey birmilyoncularda varda hep aynı renk hoşuma gitmedi.nerden ucuza ve toptan alabilirim?
http://img136.imageshack.us/img136/4269/getimagefromimageserver.png
ben o taslari 1 milyoncular varya orda görmüstüm..oralara bak .bide eminönüne bakarsan bulabilirsin.....dekorasyon mazemeleri satan yerlere bak orda kesin bulursun....burda oturuyo olsaydin adim basi cikardi karsina benim evimde bile vazolarin diplerinde süs olarak var bu taslardan....

oğluşumun converse lerine bakın teyzoşlarıı kaydirigubbakcemile3
öyle küçükkiiii :nazar:
kiz yandan cekeydin de göreydik converse allstar yazisini
cok cici duruolar gercekten
güzel günlerde giydir

Son düzenleme:
kızlar bişey soracaktım.bu taşlardan nerden bulabilirim?bebek şekerimi yapıyorumda.içlerine doldurucam bunlardan.ama renkleri canlı güzel istiyorum.herşey birmilyoncularda varda hep aynı renk hoşuma gitmedi.nerden ucuza ve toptan alabilirim?
http://img136.imageshack.us/img136/4269/getimagefromimageserver.png

canım mahmutpaşada marpuçcular çarşısı var fulll takı toka taş incik boncuk kaynıyo hem oraya gitmişken kürkçühan ve havuzluhadan da bebiş eşyalarınıda halledersin hafta içi musait oluyosan bi hafta içi git kalabalık olmasın bi dünya işini halleder dönersin yerimseniben

X