Kasm Annelerinin Bebeklerine yapt hazrlklar..

elif pissssssssssss
ama yeğenimin cicileri çok şeker
ben daha başlamadım alışverişe bi başlayam göstercem size
şincik sizinkilere bakıp bakıp ağzımın suyu akıyyyy
allah hepinize güsel sağlıklı günlerde giydirmeyi nasip etsin canım

a.s.
pisim ben pissss kötüyüm kötülaelaelaelaelaelaelaelaelaelae
lülülülülülülülülülülülü
sen simdi izle sonrada biz seninkilere bakariz artik..aslinda bende cok almak istemiyorum ama indirimde var dayanamiyorum elime aliyom birakiom aliom birakiyom sonra amaaaann deyip aliyorum

güle güle kullansın bebişinizz benim oyuncaklarda gelse artık yaaaaaaaaaaaaaaa
a.s.
su bebekler gelse aslinda oyuncaklara gerek olmucak zemuszemus

ben burayı daha yeni görüyom.
kız elif ne güzel cicilerin varrrrrrrrrr. Allah güle güle kullanmayı nasib etsin.
mercü sekerimopuyorumnanaktan
geri sayfalara dön bak herkesin cok güzel seyleri var...aldikca ekliyoruz buraya daha eksik cok ama:1closedeyes:
sende yapinca alisveris eklersin

maş.nazlım hepsi bi harika ayyy yağmurumuzu bunların içinde göreceğiz ne güsel güzel günlerde sağlıcakla giysin inş bıdığımız:nazar:

yaaa biz niye istanbulda değiliiiiiizzz.. ordakiler hem ucuz hem güzel şeyler alıyolar ne güzelll..

nazlı hayırlı olsun cicişleriniz...

nazlıcım çok hoşlar canım
ne güsel çoğu eksiğini hallaetmişsin
güsel sağlıklı günlerde giydirmeyide yüze rabbim nasip etsin canım
o renkleri de bir harika
hele kilotları ne şirin yaww
hepsi süperler canım

nazlıcım çok şekerlerr hele o nakışlı tulum çok tatlıııı

sağol kenyacım amin.
nazlıcım yağmurun yeni cicileri çok güzelmiş.pijamalarına.donlarına ve ikinci yeleğine bayıldım.güle güle giysin.

nazlıcım güle güle giysin bebişin donlara bayıldımmm

nazlııımmm çok cici hereyi yağmurumuzunnn opuyorumnanaktanopuyorumnanaktan
sağlıkla içinde görelim :Saruboceq:

nazlim hepsi cok güzel yaa
hele o donlar allahim o poposu büyücekte onlari mi giyicek yagmurumuzkaydirigubbakcemile3....

nakisli takim hastane cikisi galiab oda cok güzelmius süslü püslü

nazlım güle güle giysin bebişin

Hepimizin bebişleri donansın inşallahhhhh:Saruboceq:Çok tşk ederiz teyzeleri daha iyi sizin bebeklerinizin olsun :asigim: a.s. a.s. a.s.

Nakışlıyı görünce dayanamadım aldım hastane çıkışı olarak tam full olanlardan düşünmüştüm inşl çarşıya gidersem :jeyyar:

Elifcimm Sizin cicilerinizde şahane opuyorumnanaktan Güle güle giyin tatlım opuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

elifcim orda mağazalarda kıyafet kalmiycek be yaaaaaa. almada başkalarınada kalsın. kaydirigubbakcemile3 :roflol:
çok güzeller cicileri.oyuncaklarıda öyle.inek çok şekermiş.

ya kıslar sizin isimlerinizin altındaki yazılar nasıl çıkıyo benim çıkmıyooo fisfisfis

gecen hafta bebe fuarinda begendigim hastane cikisini gidip aldik bugun esimle.

heyyoooo, kizim cibildak cikmiycak hastaneden.hihoyyythihoyyyt:roflol:

kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3

Nazımızın ilk cicisiiiiiiiiiiiiii :lepi: kaydirigubbakcemile5 :teytey: Güle güle giydir inşallah birtanem sağlıkla opuyorumnanaktan

kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3

Nazımızın ilk cicisiiiiiiiiiiiiii :lepi: kaydirigubbakcemile5 :teytey: Güle güle giydir inşallah birtanem sağlıkla opuyorumnanaktan

sagol canim, insallah.opuyorumnanaktan

hakikaten bizim aldigimiz ilk cicisi. babasi namus meselesi yapti hastaneden cibildak cikicak olmasini da aldik.kaydirigubbakcemile3

inek süpermiş eliiif baa da almış geçen gün kocişim

eliff cnm hersey çok cicii,heleki oyuncaklaarr :nazar:

Elifcimm Sizin cicilerinizde şahane opuyorumnanaktan Güle güle giyin tatlım opuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

elifcim Allah güle güle giydirmeyi nasip etsin canım

opuyorumnanaktanopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan
sagolun teyzeleriŞeniz

elifcim orda mağazalarda kıyafet kalmiycek be yaaaaaa. almada başkalarınada kalsın. kaydirigubbakcemile3 :roflol:
çok güzeller cicileri.oyuncaklarıda öyle.inek çok şekermiş.
sorma valla öyle cok kiyafeti varki hepsini giydiremeden kücülcekler..ama dayanamyiorum güzel bisey görünce aliyorum

hihoyyythihoyyythihoyyyt
ilk cicisini aldin mi wanna eklede görelim,

evettt, ilk cicisini aldik kizimin.hihoyyyt resim koycam da foto makinesini esim goturmus. getirince koycam. gormemisin ilk cicisi olmus misali.opuyorumnanaktan
yok canim görmemisin ilk cicisi olurmu..bunca zaman bekledin sen allah bilir sahane bisey almissindir...az daha dursaydin kizin hastaneden cibil cikicakti iyi ettin almakla sonra zaman az kalicak disari cikmak zorlasicak derken dogum gelicek...simdi basladin devami gelir:eek:

yok canim görmemisin ilk cicisi olurmu..bunca zaman bekledin sen allah bilir sahane bisey almissindir...az daha dursaydin kizin hastaneden cibil cikicakti iyi ettin almakla sonra zaman az kalicak disari cikmak zorlasicak derken dogum gelicek...simdi basladin devami gelir:eek:

canim, Allah saglik verirse doguma londraya gidince topliycam ben. rahatligim ondan zaten. hem ben cikamasamda, yollarim ablami, kardesimi, anacigimi toplayiverirler. hemde belese gelir hersey.delikafadulden

foto024p.jpg
oyuncak koyma filesi
foto023h.jpg
örgü yelek ve pantolonu

foto020jhh.jpg
foto0142h.jpg

foto0122.jpg
essekli ev takimlari
foto021b.jpg
kadife ev takimlari

foto017v.jpg
uzun kollu ic badiler
foto016h.jpg
elim titremis cekerken silik cikmis

foto015caq.jpg
bu cok cici ayaklarinda tavsan var
foto019t.jpg
canım hepsi bi hrika oyuncaklarada bayıldım güzel günlerde sağlıcakla giysin bıdığımız

ne güsellllll bizimkinin daha hiç birşeyi yok bezimiz hariçkaydirigubbakcemile3
resmini koyda bakalım tatlım
canim, Allah saglik verirse doguma londraya gidince topliycam ben. rahatligim ondan zaten. hem ben cikamasamda, yollarim ablami, kardesimi, anacigimi toplayiverirler. hemde belese gelir hersey.delikafadulden

beleşçi gacıııııııı:jeyyar:

ne güsellllll bizimkinin daha hiç birşeyi yok bezimiz hariçkaydirigubbakcemile3
resmini koyda bakalım tatlım

beleşçi gacıııııııı:jeyyar:

resim koycam da makine yok ortalarda. esim getirsin koycam.

kizim ona belescilik denmez. dogunca sevecekler ama, bir zahmet aliversinler.:jeyyar:

elif, valla almanyada kimseye birsey kalmadi. azcikda baskalarina kalsin, insaf kiz.kaydirigubbakcemile3

X