Kasm Annelerinin Bebeklerine yapt hazrlklar..

İncisu Cersu Kartanesi nehiriver Mureda Kızlar çok çok çok güzel bu kıyafetler hazırlıklarınız yaa bayıldım bayıldım..Rabbim sağlıkla giydirmeyi nasip etsin bebişlerinize a.s. a.s. a.s.

opuyorumnanaktanopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

incisu güle güle kulanın cnmopuyorumnanaktan

ıncisu Cersu Kartanesi nehiriver Mureda Kızlar çok çok çok güzel bu kıyafetler hazırlıklarınız yaa bayıldım bayıldım..Rabbim sağlıkla giydirmeyi nasip etsin bebişlerinize a.s. a.s. a.s.
sağol nazlıcıımm opuyorumnanaktanopuyorumnanaktan
saol canımmm ece hanımı içinde düşünemiyorummm.nasıl tatlı olacak kimbilir...
bu arada oğluşlarımızda adaş egelerimizopuyorumnanaktan

ayy valla ne cici olcak kimbilirr :Saruboceq:
egelerimizde adas olcak cnmm,sağlıkla kucağımızda görelim inşallahh :Saruboceq:

saolun kızlarrr allah bebişlerimize sağlık sıhatle gıydırmeyı nasıp etsın inşşşzemuszemus

hee kızz izmirden aldım zemuszemus
sen anacım hep sosyetik yerleri gezme,biraz halka karış bulursun nan kaydirigubbakcemile3

incisuu anam ne cici o elbisee ece hanım güle güle giysiinn :Saruboceq:
:roflol: :roflol:
hee gıı doğru deyon valla gaza geldim çıkam bakem bi belki 10 liraya kadife tulum bulurun gıı
İncisu Cersu Kartanesi nehiriver Mureda Kızlar çok çok çok güzel bu kıyafetler hazırlıklarınız yaa bayıldım bayıldım..Rabbim sağlıkla giydirmeyi nasip etsin bebişlerinize a.s. a.s. a.s.

sağol nazlımm

saol canımmm ece hanımı içinde düşünemiyorummm.nasıl tatlı olacak kimbilir...
bu arada oğluşlarımızda adaş egelerimizopuyorumnanaktan

Kızında benim kızımla adaş canım; Ece:)))) İsimleriyle yasasınlar insallah.........

Bu arada aldığınız hersey cok güzel, güle güle kullansın bütün prensler ve prensesler.......

abowwwwwwwwww
bu topiğe ne olmuş
mağazaya dönmüş valla
almayanlara da fikir oluyo ne güsel
kartanem
nehriver
incisu

süperler valla allah hepinize bu aldıklarınızı sağlıklı ve güzel günlerde kullanmayı nasip etsin
ben henüz alışveriş yapmadım
1 ay sonra kısmetse am şuanki indirimlerden de ufak ufak yararlanmak lazım

abowwwwwwwwww
bu topiğe ne olmuş
mağazaya dönmüş valla
kartanem
nehriver
incisu

süperler valla allah hepinize bu aldıklarınızı sağlıklı ve güzel günlerde kullanmayı nasip etsin

sağol canemmm
ben de bekliyom yaz indirimleri iyice başlasın diyee cici cici elbiselerden alcaaamm
ama kışlıklar 1 ay sora gelcemişş

Kızında benim kızımla adaş canım; Ece:)))) İsimleriyle yasasınlar insallah.........

Bu arada aldığınız hersey cok güzel, güle güle kullansın bütün prensler ve prensesler.......

inşş. canım ne güsel topikte hem kızımın hemde oğluşumun adaşı varrrzemuszemus
allah bahtlarını güselll yapsınn:icecream:

abowwwwwwwwww
bu topiğe ne olmuş
mağazaya dönmüş valla
kartanem
nehriver
incisu

opuyorumnanaktanopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

MUREDA .!.:
incisu,elif,nehircim çok ciciler yaa herşeyy.:nazar::nazar:
elif o kovadamı bebiş yıkanıcak anlamadım yaav kaydirigubbakcemile3
mercüü tatlim opuyorumnanaktan
evet canim o kova özel tasarim bisey bebek onun icinde kendisini anne rahminde hissediyomus sudan korkusu olmuyomus...bacaklarini bagdas kurup bebegin büyüklügüne göre 3 aydan 6 aya kadar onun icinde yikanabiliyo..cok kullanisli ayrica yalnizda yikayabilio anne bebisini bu sayede.küvetlerden cok daha kullanisli bir sey tavsiye ederim
hatta bak resminide buldum
5981-tummytuba.jpg

canımcım kova enteresan bişeymiş gerçektende.bebiş oturamazki onun içinde.bana göre sakıncalı.çünkü bel kemiği çok hassas oluyo ve bağdaş kurarakta olsa oturtmak yanlış olur bence.küvette yatar pozisyonda yıkanması daha uygun gibi geliyo bana.bu benim fikrim tabii.kızımda ben küvette yıkadım.vucudunu rahatlıkla yıkayabiliyosun kovada zor gibi geldi bana.bence yıkarken dikkat et cnm.beli zedelenmesin bebeğin.yanlış anlama olurmu?bu senin seçimin tabii sen bilirsin.ben sadece fikrimi söyledim.öptüm. opuyorumnanaktan

pembipijama.jpg

bu pembişteee kızıma

incisu bu pijamaları nerden aldın?bende istiyorum ama bulamadım güzel bişey.bunlar çok cici.bide kaça aldın sorması ayıp :kedi:

canımcım kova enteresan bişeymiş gerçektende.bebiş oturamazki onun içinde.bana göre sakıncalı.çünkü bel kemiği çok hassas oluyo ve bağdaş kurarakta olsa oturtmak yanlış olur bence.küvette yatar pozisyonda yıkanması daha uygun gibi geliyo bana.bu benim fikrim tabii.kızımda ben küvette yıkadım.vucudunu rahatlıkla yıkayabiliyosun kovada zor gibi geldi bana.bence yıkarken dikkat et cnm.beli zedelenmesin bebeğin.yanlış anlama olurmu?bu senin seçimin tabii sen bilirsin.ben sadece fikrimi söyledim.öptüm.
canim o kova özellikle bebekler icinde yikansin diye yapilmis..bagdas kurmuyo bebek icinde, sadece anne tarafindan destekli bir sekilde oturuyo kaymiyo saga sola bu durumda sudan korkusuda olmuyo anne rahmi düsünülerek tasarlanmis..cizgisi var nereye kadar su doldurabilcegin gösterilio zaten...bnim arkadaslarim hep bu tarz seyleri kullaniyolar..hem öyle resimde göründügü gibide kücük bisey degil.. bdne hem küvet var hem bu var ikisini de kullanmayi düsünüyorum..hatta eger kovayi sevmezse bebek diye küvetlerin üstüne takilan ag oluyo ya ondan aldim türkiye den....o zaman küvete mürecat edicez mecbur

Son düzenleme:
[
incisu bu pijamaları nerden aldın?bende istiyorum ama bulamadım güzel bişey.bunlar çok cici.bide kaça aldın sorması ayıp :kedi:[/QUOTE]

Şekercm nıye ayıp olsun buraya aldıklarımızı fıkır bilgi amaçlı koyuyoruzz...
bunları mahmutpaşa kürkçühandan aldım kürkçü hana gırınce sağdaki ilk bebek mağazasından aldım fiyatıda 5 lira

[
incisu bu pijamaları nerden aldın?bende istiyorum ama bulamadım güzel bişey.bunlar çok cici.bide kaça aldın sorması ayıp :kedi:

Şekercm nıye ayıp olsun buraya aldıklarımızı fıkır bilgi amaçlı koyuyoruzz...
bunları mahmutpaşa kürkçühandan aldım kürkçü hana gırınce sağdaki ilk bebek mağazasından aldım fiyatıda 5 lira[/QUOTE]

:1shok::1shok::1shok:
5 liramıı

evt canımkürkçühandan aldım kaıfe tulumları kapıdan gırınce sagdaki 2.bebe kıyafeleri satan magzadan aldım.kadıfe tulum desen hemen gösterırler canımmm...bıde pazarlıksız 10 lira canım.toplu cok bişi almadığım ıcı adam ındırım yapmadıı...
kızlar bıde minico dıye bı magaza var istanbul un bi çok semntınde var.
peşin aldıklarına %10 indirim yapıyorlarr.haberınız olsun..
dun bende tırnak makası,saç fırcası ve 1-2 bişey aldım bugun b ara eklerimkaydirigubbakcemile5

evet miniçolar çok uygunnnn

anaaa o pijamalar 5 lira mıııı atlayıp gidecem şimdi istanbula beee

Muredanehiriverkartanesiincisucersu
ayyy kızlar neler almışsınız si öyle çok güzel şeyler bunlar bebişleriniz sağlıklı günlerde giysin inşallah

incisu anacım sen o pembe pijama takımını mı 5 lirayamı aldın kafamçokkarıştı acilen benim karşıya geçmem lazım en kısa zamanda :eek:

anaaa o pijamalar 5 lira mıııı atlayıp gidecem şimdi istanbula beee

:eek::eek::eek: hade atla arkamaa kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

Muredanehiriverkartanesiincisucersu
ayyy kızlar neler almışsınız si öyle çok güzel şeyler bunlar bebişleriniz sağlıklı günlerde giysin inşallah

incisu anacım sen o pembe pijama takımını mı 5 lirayamı aldın kafamçokkarıştı acilen benim karşıya geçmem lazım en kısa zamanda :eek:

sağol cnm daha iyileri durunun olsun inşallahh :Saruboceq:
sende atla arkayaa :eek::eek:

X