Kasm Annelerinin Bebeklerine yapt hazrlklar..

tatlı bebişleriniz aldığınız o güzel cicişlerini bol bol kirletsin kızlar...opuyorumnanaktanbiz daha çıkamadık biyere... kocişimin işleri Ağustosta bitiyo ondan sonra birlikte alcaz kuzumun cicilerini...

incisu pijamalar fiyatına göre çok güzel duruyoo... güle güle kuzuların...

saol cnmmmmmmmmmmmmmmmopuyorumnanaktan

tamam canım.sen nasıl uygun görürsen tabii.kızmadın dimi bana? opuyorumnanaktan

[
incisu bu pijamaları nerden aldın?bende istiyorum ama bulamadım güzel bişey.bunlar çok cici.bide kaça aldın sorması ayıp :kedi:

Şekercm nıye ayıp olsun buraya aldıklarımızı fıkır bilgi amaçlı koyuyoruzz...
bunları mahmutpaşa kürkçühandan aldım kürkçü hana gırınce sağdaki ilk bebek mağazasından aldım fiyatıda 5 lira[/QUOTE]

incisuuuu bende istiyom onlardan.yaa süpermiş fiyatı.kadiköy yakasında böyle ucuzu ve güzeli yok.yarın ümraniyeye gidicem doktora bide orda bakıcam.baktım yok.ozman senin aldığın yere giderim bende.sağol.

valla burda suluhan diye bi han var envai çeşit boncuk taş toptan alınıyo istanbulda da vardır öle bişii

mureda
nehiriver
kartanesi
incisu
cersu

cicişlerinize bayıldım.hepsi birbirinden güzel.

İncisu Cersu Kartanesi nehiriver Mureda Kızlar çok çok çok güzel bu kıyafetler hazırlıklarınız yaa bayıldım bayıldım..Rabbim sağlıkla giydirmeyi nasip etsin bebişlerinize a.s. a.s. a.s.

saolun kıslar en güslleri sizlerin olsun inşallah opuyorumnanaktan

tamam canım.sen nasıl uygun görürsen tabii.kızmadın dimi bana? opuyorumnanaktan
yok loooo ne kizicam sen sadece resimden gördün yorumunu yaptin fikir verdin ben icinde yikadiklarini gördüm kullanisli oldugunu biliyorum ..hem ben öyle alingan gebelerden deeelim:jeyyar:

ben o taslari 1 milyoncular varya orda görmüstüm..oralara bak .bide eminönüne bakarsan bulabilirsin.....dekorasyon mazemeleri satan yerlere bak orda kesin bulursun....burda oturuyo olsaydin adim basi cikardi karsina benim evimde bile vazolarin diplerinde süs olarak var bu taslardan....

oğluşumun converse lerine bakın teyzoşlarıı kaydirigubbakcemile3
öyle küçükkiiii
kiz yandan cekeydin de göreydik converse allstar yazisini
cok cici duruolar gercekten
güzel günlerde giydir

Son düzenleme:

canım mahmutpaşada marpuçcular çarşısı var fulll takı toka taş incik boncuk kaynıyo hem oraya gitmişken kürkçühan ve havuzluhadan da bebiş eşyalarınıda halledersin hafta içi musait oluyosan bi hafta içi git kalabalık olmasın bi dünya işini halleder dönersin yerimseniben

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…