Kasm Annelerinin Bebeklerine yapt hazrlklar..

hade beeeeeeeeee kürkçü handan mı aldınn gııı bende haftaya gideceeeemm ayy çok mutlandım bu kadife tulumlardan orda var mı yane ve 10 lira olanlar onlarsa ben bi dunya alırım fallaaaaaaaaaa ay züper yaaaaaaaaaa :sm_cool:
kız pazarlıkla falan mı bu fiyat yohsam genelde fiyatları böle mi
ben işte bi kürkçü hana gidem diyom bide yeşildirek tarafına dalarun artık ne varsa alur gelürün işallah
ben çeyiz alışverişimi falanda çoğunu kürkçühandan almıştım gıı kaydirigubbakcemile2

cersu nehiriver kartanesi
anaaam ne güzel seyler almissiniz öyle cok güzel duruyolar...
kartanem kirmizilari doldurmus güzel günlerde giydir..insallah kizinda kirmizi yanakli oluropuyorumnanaktan..bu arada pembe sapkali patikli hirka cok güzel hazirmi aldin birine mi ördürttün
nehiriver nerden buldun bu mevsimde o tulumu kizzz ben iki uzun kollu badiyi zor bulmustum..cok güzelmis bu aradaopuyorumnanaktan

Son düzenleme:
KARTANESİ,NEHİRİVER canım çok güsel çok cıcı aldıklarınız bayıldım.Rabbım güle güle sağlıkla giymeyi nasıp etsinn güsel günleree inşşşopuyorumnanaktan :CüvCüv:

KARTANESİ,NEHİRİVER canım çok güsel çok cıcı aldıklarınız bayıldım.Rabbım güle güle sağlıkla giymeyi nasıp etsinn güsel günleree inşşşopuyorumnanaktan :CüvCüv:

saol canımcım opuyorumnanaktan

arkadısımın hediyesi hahahha bu temsili resmi kendisi henüz ulaşmadı elime bende bu resmini koyu verdim gelince kendi resminide cekerim cok beğendim dayanamadım koydum resmini opuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

arkadısımın hediyesi hahahha bu temsili resmi kendisi henüz ulaşmadı elime bende bu resmini koyu verdim gelince kendi resminide cekerim cok beğendim dayanamadım koydum resmini opuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

ben cok begeniyorum öyle seyleri cok kullanisli oluyolar...özelliklede kis bebekleri olucagi icin doktora giderken yada bebek arabasiyla biyere giderken hic üsümüyo bebiskolar.....kaynanam almis iki tane kirmizi ve turuncu rengi ama süsü püsü yok seninki cok güzelmis ben kesin bulurum onu zemuszemus

güle güle giysin snein bebişinde mothercare next babyde benzerlerini bulabilirsin sanıırm opuyorumnanaktan

hee sorma kayınvalidemin ördükleri çok kokoşş
kartansi süper güzel şeyler almışsın canım sağlıkla giydir
bu antalyada chicco yok sanırım ya ne uyus bi memeleket
sağol canım vardır gıı chicco olmamıı bi netten bak
çok tatlııı
canım cok haklısın bunu arkadasım yolladı bana odasına dekor amaclı kullancam can bebenin alt acmaları var kullan at onlardan alcam bebeğime opuyorumnanaktan
ana öölemi ben de alıım onlardaan

şekerim o hırkayı kayınvalidem örmüş müthiş örüyo yaa daha neler var ama onlar biraz daha büyük olduğu için koymadımm
sağol canımcımmm

nan muriş sen o egenin en sıcak bölgesinde bu kışlıkları nerden buldun gııı
o dediğin mağazada mı??
anam bu angarada bilem göremedim ben bee
bu öğlen bi bakem bari

evt canımkürkçühandan aldım kaıfe tulumları kapıdan gırınce sagdaki 2.bebe kıyafeleri satan magzadan aldım.kadıfe tulum desen hemen gösterırler canımmm...bıde pazarlıksız 10 lira canım.toplu cok bişi almadığım ıcı adam ındırım yapmadıı...
kızlar bıde minico dıye bı magaza var istanbul un bi çok semntınde var.
peşin aldıklarına %10 indirim yapıyorlarr.haberınız olsun..
dun bende tırnak makası,saç fırcası ve 1-2 bişey aldım bugun b ara eklerimkaydirigubbakcemile5

nan muriş sen o egenin en sıcak bölgesinde bu kışlıkları nerden buldun gııı
o dediğin mağazada mı??
anam bu angarada bilem göremedim ben bee
bu öğlen bi bakem bari

hee kızz izmirden aldım zemuszemus
sen anacım hep sosyetik yerleri gezme,biraz halka karış bulursun nan kaydirigubbakcemile3

incisuu anam ne cici o elbisee ece hanım güle güle giysiinn :Saruboceq:

ıncisu Cersu Kartanesi nehiriver Mureda Kızlar çok çok çok güzel bu kıyafetler hazırlıklarınız yaa bayıldım bayıldım..Rabbim sağlıkla giydirmeyi nasip etsin bebişlerinize a.s. a.s. a.s.

hee kızz izmirden aldım zemuszemus
sen anacım hep sosyetik yerleri gezme,biraz halka karış bulursun nan kaydirigubbakcemile3

incisuu anam ne cici o elbisee ece hanım güle güle giysiinn :Saruboceq:

saol canımmm ece hanımı içinde düşünemiyorummm.nasıl tatlı olacak kimbilir...
bu arada oğluşlarımızda adaş egelerimizopuyorumnanaktan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…