Kasm Annelerinin Bebeklerine yapt hazrlklar..

ayy muredam sağol şeker yaa sorma yığdım hepsini durup durup bakıyom hee

ayy muredam sağol şeker yaa sorma yığdım hepsini durup durup bakıyom hee

yaa bende aynıyım kaydirigubbakcemile3 habire açıp açıp bakıyomkaydirigubbakcemile3
dolabımız gelsede rahatlasa ortalık her yer poşet yığılı.
örgülerinizde pek havalı yanlızz kaydirigubbakcemile3 nakışlı makışlıı,kokoş olcek senin kız zemuszemus

kartansi süper güzel şeyler almışsın canım sağlıkla giydir
bu antalyada chicco yok sanırım ya ne uyus bi memeleket

alt açma miderimiz aynı zamanda oyun halısı gibi fonksiyonel bi kaç yerinde poşet gıcırtıları var kafasının altında pil kutusu var kulağına bastığnızda çeşitli sesler cıkarıo

[/URL][/IMG]

ya çok güzel ciciler bunlar sağlıkla giydirmeyi nasip etsin rabbim bir türlü ben ekleme yapamıyorum.alt açma çok hoşuma gitti ya bulursam burada bende alacam meleğime

bugun fuarda da gordum bunlardan. cok guzeller, gule gule kullanin ama yine tecrubeme dayanarak birsey soylemek istiyorum. bu alt acma minderlerine cis, kaka cok bulasiyo. oglumda naylon minder kullanmistim. her kullanimdan sonra siliyorsun tertemiz oluyor. bunu surekli yikamak lazim.

canım cok haklısın bunu arkadasım yolladı bana odasına dekor amaclı kullancam can bebenin alt acmaları var kullan at onlardan alcam bebeğime opuyorumnanaktan

canım cok haklısın bunu arkadasım yolladı bana odasına dekor amaclı kullancam can bebenin alt acmaları var kullan at onlardan alcam bebeğime opuyorumnanaktan

gerci bebegin altini actiginda cogunu yuzune ustune yapicak zaten.kaydirigubbakcemile3 erkek bebeklerin altini dikkatli acmak gerekiyor.

bizim az islanmadi ustumuz basimiz. sonra sonra ogreniyor insan.a.s

gerci bebegin altini actiginda cogunu yuzune ustune yapicak zaten.kaydirigubbakcemile3 erkek bebeklerin altini dikkatli acmak gerekiyor.

bizim az islanmadi ustumuz basimiz. sonra sonra ogreniyor insan.a.s

anaaamm doğru kızz biziim oğlanlar ağzımıza bilem işer yaniii :roflol::roflol::roflol:
ben öğrenene kadaarrr :roflol:

anaaamm doğru kızz biziim oğlanlar ağzımıza bilem işer yaniii :roflol::roflol::roflol:
ben öğrenene kadaarrr :roflol:

altini acinca acayip rahatliyorlar ve dogru surata. ayy, aklima geldi simdi. cok islandik biz esimle.:roflol::roflol:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…